0
clear
  • СРН-30CM Бесплатен превозот!10pcs/многу свадба патот води вештачки цвет топка табела цвеќиња централен цветни топки декорација
  • -20%
  • -20%
СРН-30CM Бесплатен превозот!10pcs/многу свадба патот води вештачки цвет топка табела цвеќиња централен цветни топки декорација

СРН-30CM Бесплатен превозот!10pcs/многу свадба патот води вештачки цвет топка табела цвеќиња централен цветни топки декорација

DEN 8976.00
DEN 8078.00

Достапност
Производот е достапен

Име : рози сон заврши патот води цвет (имитација свадба патот води цвеќиња)
Големина : Цвет топка кол. 30cm

Кон својствата

Материјал:
Свила
Цвет Стил:
Цвет Букет
Бренд Име:
СРН
Тип:
Трендафил
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Вид:
Кат Монтирани
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Хибридни

Производи во категоријата

одлично за pendant,прстен,обетки,накит одлуки,совршен за DIY проект.Состојба : 100% Големина : прибл 34cmКоличина

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин54 бои се мешаат превозот или са

Вештачки цвеќиња / Лажни цвет декорација / Home декорација додатоци / Бесплатен Превозот

Опис Слободни брод Лажни цвет Corsage Свадба Boutonniere Свила Цвет Партија Свадба Цвеќиња Groomsman Младоженецот Цв

Околу Цвет дијаметар Големина : 7cm Боја : 12 бои на располагање Материјал : Вештачки Пена Количина : 100 Pieces Б

Детали за производот Име : Јагода Материјал : пластични Боја : погледни го слика Големина : 1.5 cm Количина :

Боја : Како на сликата покажува Големина : 3x3cm (1cm=0.39 инчи) Пакетот вклучува : 1 куп=5pcs,30pcs=5 куп Употреба : pirthd

Трговија на големо 1000pcs Со DHL / Федекс Бесплатен Превозот (Ако сакате мешани бои,ве молиме забелешка боја

ИМЕ : 24pcs Цвет Глави Magnolia TimboМАТЕРИЈАЛ : Formaing пластични,Железо жица,СвилаБОЈА : Бела или РозоваСПЕЦИФИК

Ве молиме обележите овој магазин, секоја среда 1012 часот Жешки предмети имаат екстра голем попустСостој

Flone Европски Стил Вкусен Растенија Колонист Тенџере Цвет Девојка Растенија Вазна Мини Бонсаи Растенија

Ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка eПакет : 1025 дена .Ако избе

Ви благодариме.Опис на : *100% Сосема Нов и Висок Квалитет,Рачно Изработени производи.Ние ќе им понуди заме

Одличен материјал за DIY проектСостојба : 100% Сосема нов.Материјал : Суво цвеќеКоличина : 100pcsЗадоволството

Ако ви требаат повеќе,можете да контактирате со нас.можеби,ние може да ви даде некои попусти.Предмет : Ле

Булчински Букет Вештачки Пена Рози рака Цвеќиња Свила Лента Природни Бисери Свадба Деверуша Букет Деко

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот НачинБесплатни shipping4.5cm 7colors пена хав

Карактеристики100% сосема нов.Ве молиме имајте предвид дека имаме неколку бои.Ве молиме изберете бојата

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин54 бои се мешаат превозот или са

Please wait...