0
clear
  • ZEROUP 5pcs/многу 22mm Ѓердан Pendant Поставување на Античкиот Бронза Сребрена Чаша Cabochon Празен База на Материјали за Накит Наоѓање T255
  • -20%
  • -20%
ZEROUP 5pcs/многу 22mm Ѓердан Pendant Поставување на Античкиот Бронза Сребрена Чаша Cabochon Празен База на Материјали за Накит Наоѓање T255

ZEROUP 5pcs/многу 22mm Ѓердан Pendant Поставување на Античкиот Бронза Сребрена Чаша Cabochon Празен База на Материјали за Накит

DEN 116.16
DEN 110.00

Достапност
Производот е достапен


започнете
крајот
Количина : 5pcs/многу
Надвор Големина : 36x43mm
Внатре Големина : 22mm
Боја : Антички Сребро Бронза
Ве молиме имајте во предвид : производите не ги вклучуваат cabochons!
Плаќање Ние го прифаќаме методи за плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам.Ве молиме да направите исплата во рок од 48 часа по место цел. Повратни информации на Клиентот пет ѕвездички повратни информации е многу важно за нас,тоа е корисно за нас, за развој, и тоа е упатување на други купувачи.Па ве молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Ви благодариме. Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.Ви благодариме. За нас Нашата фабрика се наоѓа во Кина. Нашата компанија производи бараат строги проверки на квалитетот за да се обезбеди добар квалитет.Соодветна понуда, полн спектар, разумна цена,и нашите производи се постојано ажурирање и развој,ние сакаме да започнете со нашиот бизнис на Ali Express да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи. Испорака во Светот превозот, освен некои земји. Ние обично брод од страна на Кина Пост Воздух Mail. Редоследот кој сте сместени ќе биде предаден во рок од 3 дена по добивањето на плаќање. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.На тој начин ве молиме почекајте patienly кога не го добиете вашиот објект на време.Ако имате било какви проблеми,ве молиме контактирајте не директно. Ако имате посебни барања, ве молиме контактирајте со нас премногу, ние ќе организираме други shippings за вас. Прашања и одговори Колку долго ќе објектот дојде? Тоа ќе ве чини 15-30 дена да пристигне од Кина Пост Воздух Mail. Ќе парцела оштетени во патот?Ако тоа е,што треба да направам? Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик и картон.Тоа го штити објект од оштетување во транзит кога го достигне секој клиент е рака.Ако пратката е оштетена, контактирајте со нас,ние ќе ви помогнат за решение. Дали ви нудиме попуст за големи цел? Да,ние нудиме значителен попуст за голема цел која над $ 200. Може да се користи на други shippings? Се разбира, Но ќе мора да плаќаат дополнителни такси превозот со себе, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Ширина:
3.6cm
Објектот Тежина:
7.7g
Број На Модел На:
Т-255
Објектот Должина:
4.3cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Производ Карактеристики:
Bijou компоненти diy накит додатоци метал
Бренд Име:
ZEROUP DIY НАКИТ

Производи во категоријата

20 Поставува Антички Сребрен Snap Clasps за 8мм Рамен Кожа Кабелот За Накит Наоди Ѓердан Означување Количина :

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања

*♥*❤ *♥* .· : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : ·.*♥*❤ *♥* · : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : · ♥❤ ♥★ Количина : 1pcs★ Материјал : boxwood★ Големина :

Производ ID : 27712 Име на Производ : Висок Квалитет Продолжен Синџири & Мелење Синџири & Куче Синџири Матери

Дупка : 10мм дијаметарШколка Meas : 18x11mm.Боја : сребро позлатен над месингКоличина : 3 сетови (Ние го прифаќам

Добредојдовте на нашата продавница!1) линк за нашата продавница : 2 ) Дијаметри се приближуваме и бои може

2)Ние Брод на Светот со кина, воздухот mail , EMS и курирската служба DHL.Ако верувате имате било какви проблем

Предмет : мобилен телефон ремениГолемина : околу 56mmКоличина : 300pcs / многуМесто на потекло : КинаПревозот :

DscriptionМонистра, Големина : 4mmМатеријали : Африка ТиркизнаМонистра Облик : Тркалезна МонистраКвалитет : АА

Боја : Кралска Сина Materail : Вистинска кожа кабелот споиГолемина : 4mm ДијаметарКоличина : 1 дворСостојба : пл

26792177100% Сосема Нов и Висок КвалитетСнабдувач За Накит Додатоци Diy Врвен Квалитет Накит НаодиМатеријал :

Напомена : ако цел на некои производи во една цел, во вашата нарачка имаат еден производ од " кина пост ре

Квалитетот на предмети на економски цени.Нашите УслугиНие одржување професионални, но пријателски одн

Please wait...