0
clear
  • жените 3/4 ракави памук маица Drape врвот модални туника блузи со страна shirring НИ големини
  • -20%
  • -20%
жените 3/4 ракави памук маица Drape врвот модални туника блузи со страна shirring НИ големини

жените 3/4 ракави памук маица Drape врвот модални туника блузи со страна shirring НИ големини

DEN 479.52
DEN 336.00

Достапност
Производот е достапен


жените 3/4 ракави памук маица Drape врвот модални туника блузи со страна shirring НИ големини
СО ПРОИЗВОДОТ
Големина - M, L,XL / Модални - 95% + Spandex - 5% 3/4 Ракав, Основниот Стил,Солидна Боја Блузи направи и со 95% Модални + 5% Spandex, Висок квалитет модални ткаенина која е мека како Rayon но многу потрајни од Rayon, Модални е многу помалку се види-и преку тоа ќе се намалува многу помалку по миење спореди Rayon. Измијте Инструкции : Рака мие или машина за миење е во РЕД. Рака измијте се препорачува за долготраен квалитет. Нема Топлина, Висат сува или Собори сува. Почетна температура на водата треба да биде помеѓу 65 F-85 F. Хлор производ може да се користи. Облека не е colorfast или структурно во можност да го издржат било кајгана. Објектот не треба да се измазнети или готови со железна
големина на табелата
внимание,ве молам!
сите оние големина мерење е рамен мерење.
еден инч е за 2.54 см
овој објект е еластичен
генерално,бидејќи таму е прирачник за мерење,големината може да постои за 2cm грешка.Ви благодариме за љубезно ве молиме да се разбере!
ние си имаме свој фабрика,која е специјализирана во производство на leggings,маици.Секое парче е произведена од нас.Имаме строга квалитетот на инспекција.
вистински фото

Кон својствата

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Материјал:
Модални
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Должина(cm):
Половина
Декорација:
Никој
Бренд Име:
Различната
Облека Должина:
Редовни
Број На Модел На:
T03
Sleeve Стил:
Редовни
Бои:
Црна,Вино црвено
Димензии:
M,L,XL
Јака:
О Деколте
Ткаенини:
95% Памук,5% Spandex
Sleeve:
3/4 Ракав
дизајн:
страна shirring

Производи во категоријата

Во моментов,што може да се плати со Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер Повеќето од п

Ние сме Азија големина на маичкаИнформации За ПроизводотСостојба : 100% Сосема новБоја : Како што е прикаж

Драги пријатели : 1 Ние сме фабрика штекер, поддршка капка брод Ако треба да се препродава на нашите прои

ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!Забелешка : Поради разлик

Бои & ГолеминиСликите се само примероци за референца.C : Испраќање на погрешен точка или боја : Продавачо

За Да Ги Прилагодите 1 Можете да изберете сопствена слика во нашите производи.ве молиме контактирајте с

Почитувани купувачи,Нашите Т маици се Азиските големина Големината на Азија е Малку помал од големинат

JYConline 2017 Чипка Секси Жени Т Кошули на Кратки Ракави Лето Блузи Tee Кошула Femme Сите натпревар маици За Женит

Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен...

Ние ќе се обидеме да се преземат мерки за да се реши вашиот проблем во рок од 2 дена, додека не се задоволн

Сите наши слики може да се печати на мажи / жени, Долги / Кратки Ракави, ако имате било какви прашања, ве Мо

Please wait...