0
clear
  • 50pcs/Многу 5630 SMD 36Leds 0.5 m LED лента светлина DC 12V LED тешко ленти кујна предводена под кабинет светлина
  • -20%
  • -20%
50pcs/Многу 5630 SMD 36Leds 0.5 m LED лента светлина DC 12V LED тешко ленти кујна предводена под кабинет светлина

50pcs/Многу 5630 SMD 36Leds 0.5 m LED лента светлина DC 12V LED тешко ленти кујна предводена под кабинет светлина

DEN 2630.40
DEN 2420.00

Достапност
Производот е достапен


50pcs/Многу 5630 SMD 36 Leds 0.5 m LED цврсти лента Не-водоотпорен IP22 12 V LED Цврсти бар Светлина Светилка Бесплатен Превозот
Параметарот :
Име На Производ : Под Кабинет Осветлување
Излезна моќност : 7.2 W/еез
Емитуваат Боја : Кул Бело 6000 K/Топло Бела 3500 K
Извор на светлина : 5630 SMD LED
LED Количина : 36leds/еез ;
Излез Прозрачна : 14-16lm по led
Влезен напон : DC 12 V
ИП Одделение : не-водоотпорен IP22
Материјал : Алуминиум
Зрак агол : 120 степени
LED работа температура : -45 C ~ +45 C
животен век : > 50.000 часа
Гаранција : 1 години
Сертификација : CE & Ro HS

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Бренд Име:
Aixy
Употреба:
Затворен Осветлување
База Тип:
Оптоварување
Гаранција:
1 година
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
DC
Напон:
12V
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Тело Материјал:
Алуминиум
Wattage:
9w
Должина:
50cm
Карактеристики:
Супер
Употреба:
Индустриски
Број На Модел На:
led цврсти лента 5630
Ширина:
1.2cm
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
боја:
Топло бела/Ладно бела
Место на Потекло:
Кина
Животот Часа:
над 50000 часа
SMD:
5630
Материјал:
алуминиум база
LED КОЛИЧИНА:
36LEDS
Боја Tem:
3000-6000k
димензија:
50cm*1.2 см*0.2 cm
превозот:
Бесплатен превозот
Пакет:
50pcs

Производи во категоријата

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X16mm X16mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за

До 2015 Ново! 36 LED цврсти лента светлина 5050 SMD LED Лента Светлина RGB Неводоотпорен 12 V LED Цврсти Лента 50cm Ѕид Св

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X17mm X7mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за L

++++Опис+++ Карактеристики : 1.100% Сосема Нов 2 .Супер светло 8520 MD врвот ЛЕР, висок интензитет и сигурност...

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X25mm X7mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за L

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X34.9mm X23.5mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X17.3mm X10mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени з

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X21mm X21mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за

3, Ако има било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, ве молиме контактирајте со нас вед

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000x25mm X15mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X17mm X14.5mm(агол приклучоците вклучени)1) Примена на Алу

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X17mm X7mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за L

4), Обезбедуваме два типа на PC Покритие : Транспарентен Капак & пренесуваат на трети лица5), Може да се вдла

Led Алуминиумски Профил за Led лента светлина 230set / многу, 50cm / pc*Предмети Бр : YD1205FГолемина : L500x W17x H7mmМатериј

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X25mm X7mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за L

Ние можеме да брод од USP / FEDEX / DHL / ТНТ / ЕМС Превозот : DHL 48 денови за испорака со ЕМС 712days испорака Кина

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X21mm X12.5mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени з

led алуминиумски профил за led лента спецификација2500mm X25mm X7mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за L

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X17.7mm X8.4mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени з

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X17mm X7mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за L

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X26mm X23mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mmx18.2mmx15.8мм1) Примена на Алуминиум LED профил направени

оригинални нови LED осветлувањеPOLA 2.0 42"вид 5 Led диоди POLA 2.0 42"Б тип 6 Led диоди Ние можеме да брод од USP / FEDEX / DH

Подот, Таванот и Ѕидот LED осветлување.4), Обезбедуваме два типа на PC Покритие : Транспарентен Капак & прен

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X20mm X27mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за

Нови деловииспрати пакет само LED лента,без метал одбор2 модел е компатибиленV400 D1KS1TLEM1 =V400 D1KS1TLEM2 Ние можем

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X56.7mm X8.5mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени з

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X26mm X23mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за

Please wait...