0
clear
  • Бесплатен Превозот 10pcs/многу ACST67S TRIAC SENS ПОРТАТА 700V 6A TO220 IC Најдобар квалитет
  • -20%
  • -20%
Бесплатен Превозот 10pcs/многу ACST67S TRIAC SENS ПОРТАТА 700V 6A TO220 IC Најдобар квалитет

Бесплатен Превозот 10pcs/многу ACST67S TRIAC SENS ПОРТАТА 700V 6A TO220 IC Најдобар квалитет

DEN 600.00
DEN 492.00

Достапност
Производот е достапен


Повратни информации
1.- Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.- Ако објектот е неисправен по приемот, тој треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под ре-saleable состојба)
3.- Ве молиме проверете со што земјата е Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да купите.- DHL, Fed Ex, ТНТ, UPS-от, EMS, Кина Пост, Хонгконг Пост се сите достапни.- Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот, ве молиме оставете белешка во својата цел.- Ние можеме да брод на сите производи во светот.

Кон својствата

Тип:
Регулатор На Напон
Бренд Име:
YOINNOVATI
Моќ Дисипација:
ACST67S
Број На Модел На:
ACST67S
is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
ACST67S
Напон:
ACST67S
Примена:
компјутер
Состојба:
Нови
Пакет:
TO220

Производи во категоријата

Сликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акции, бидејќи на МНОГУ

Плаќање1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објекто

Ако навистина имаат потешкотии во плаќањето на објектот, ве молиме контактирајте со нас прво ние ќе ви п

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

Ви благодарам многу за вашата поддршка и посакуваме да имате пријатен ден!Ви благодарам многу за вашата

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

Добредојдовте на нашиот продавница Можете да Организираме директно плаќање 13 дена имаме многу Компани

Производ Вовед : 1.Напојување Напон : 12 V (VIN+ поврзува со 12 V позитивни,GND се поврзува со 12 V негативни)2.Одбо

Добредојдовте на нашиот продавница Можете да Организираме директно плаќање 13 дена имаме многу Компани

Добредојдовте на нашиот продавница Можете да Организираме директно плаќање 13 дена имаме многу Компани

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

Добредојдовте во нашите продавници! Ако купувате број на повеќе или имате било какви прашања, ве Молиме

ве молиме слободно контактирајте со нас Ние поддршка world wide превозот со следење на број(Регистрирани во

Please wait...