0
clear
  • CirGen Мода Жените Boho Ѓердан од Злато Боја Torques Синџир Tassel приврзоци Јака Изјава Bijoux Ѓердан Накит 7 Бои,E27
  • -20%
  • -20%
CirGen Мода Жените Boho Ѓердан од Злато Боја Torques Синџир Tassel приврзоци Јака Изјава Bijoux Ѓердан Накит 7 Бои,E27

CirGen Мода Жените Boho Ѓердан од Злато Боја Torques Синџир Tassel приврзоци Јака Изјава Bijoux Ѓердан Накит 7 Бои,E27

DEN 445.92

Достапност
Производот е достапен


7 Боја,Мода Ѓердан Жените КС Злато Позлатен 5mm Ширина Torques Синџир Tassels pendant Јака Изјава Bijoux Ѓердан Накит,E27
1.Ние нудиме најпопуларните предмети и најдобра услуга за вас и Нови ставки за ажурирање секоја недела.
2.Микс цел добредојдовте,OEM цел добредојдовте,Извори понудената услуга.
3.Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
"0 ПРОФИТ" Промоција секоја недела !!!
1. Ние ја производи фотографии од самите себе. Можеби затоа што на фотографијата и различни компјутерски displayers, Бои ќе бидат малку различни помеѓу фотографии и продукции.
2. Имаме вистински продукции фотографии и модел покажуваат фотографиите понекогаш, ве Молиме потврдете
со вистински продукции фотографии кои што го зеде, кога ќе нарачате.
4. Ако може да не се сигурни за нашите продукции, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате слободно.
Ние ќе го цениме искрено
Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа е повеќето безбеден начин. Пред плаќање ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса и број на телефон се точни. Ви благодариме.
1 . Ние брод на сите наши предмети во рок од 3 дена од преку EMS/DHL/UPS-от или Хонгконг Пост/Кина Пост/Сингапур Пост,превозот метод ќе зависи од вкупниот износ.
Бесплатен Превозот
Delivey Време
Цел Цена
Хонгконг Пост/ Кина Пост/ Сингапур Пост
15-35 работни дена
EMS / DHL / Aramex
5-12 работни дена
>=$150
2. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.
3. Нашата цена не вклучува даноци , ДДВ , или други скриени трошоци . Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", со ниска вредност.
4. Предмети се испраќаат само по уплата.
1. Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
2. Ако производот има каков било квалитет проблем, ве Молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа по вашиот прием на објектите.ние нудиме Бесплатно Замени или Целосна Наплата на вас .
Вашиот задоволни е најважно за нас. Ако сте задоволни со нас, ве молиме запомнете да ни остави позитивен фидбек (5 ѕвезди) . Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Вашето задоволство е наша цел ! Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со проблемот, додека да се чувствувате задоволни.Се надеваме дека ќе можат да уживаат во вашата шопинг!

Кон својствата

Главниот Камен Боја:
Зелена, Црвена, Сина, Розева, Виолетова, Злато, Кафе
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
E27
Пол:
Жените
Материјал:
Предиво
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Чешка
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
Проверете ја големината на фотографијата
Метали Тип:
Алуминиум,Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Бренд Име:
CirGen
Компатибилност:
/
Функција:
/
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Забава, Свадба, Подарок
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Тежина:
25 Gram
Стил:
Ѓердан Синџир Ѓердан
дизајн:
Torques Ѓердан
Torques Површината Ширина:
5mm
Стилот 1:
Tassels Ѓердан
Стил 2:
pendant ѓердан
Стилот 3:
жените ѓердан
Стилот 4:
Ѓердан pendant ѓердан

Производи во категоријата

Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување на уплатата.Ние брод на светот преку Кина

започнетекрајот Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит Мода мајка на бисер накит Природна бела Морс

Имаме и други ѓердани,ако ви се допаѓа,само кликнете на фотографијата тогаш купи!!!Имаме и други ѓердани,

Материјал : Алуминиумски+ АкриликГолемина : 74 0mm, Висина : 20*110mm.Тежина : 60 ГрамаБоја : Бела,Црна,Розова,Сина

започнетекрајот Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит Мода Бисер кожа ѓердан мајка на бисер рачно и

Материјал : Алуминиумски + Нето ЈажеТежина : 70 ГрамаГолемина : Периметар : 48+7cm , Pendant : 2.5 cmБоја : Златна , Црн

започнете Цена : $2.75 Цена : $2.45 Цена : $2.75 Цена : $2.75 Цена : $6.65 Цена : $2.30крајотГолемина : 450 мм Тежина : 105g Матер

Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување на уплатата.Ние брод на светот преку Кина

Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит Бисер Ѓердани 18 19.5 инчи 89mm Blue Sapphire Слатководни ПрилагодливиЦ

Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување на уплатата.Ние брод на светот преку Кина

започнетекрајот Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит Убава Бела ЧЕТКА Цвет Ray Ѓердан Заврши Ѓердан

започнетекрајот Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит Бисер кожа ѓердан седум мешавина боја мајка

Бела и розова слатководни бисер ѓердани со црна gagte транспарентен кристал жените ѓердан ѓердан како дев

Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување на уплатата.Ние брод на светот преку Кина

Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит Еден Барок Четка мајка на бисер слатководни cultrued школка цвет

започнетекрајот Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит бела слатководни бисер и сина мајка на peaerl шк

Pls љубезно ве молиме да забележите ова пред наддавање : 1.Кога ќе го поставите цел,ве молиме забелешка јас

За нас Ние сме накит компанија,ние правиме накит од себе.Ако имате стил сакате , ние може да го прилагоди

Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит мултибоја на четка школка мајка на бисер cultrue кристал микс бој

започнетекрајот Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит Сина бела боја Сиво Зелена кристал ткаени че

Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит кожа бисер накит пурпурна барок мајка на школка цвет ѓерданЦе

започнетекрајот Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит Темно Виолетова Кристал рачно изработени Ст

ние didnot продаде било бренд за накит, pls поврзани со купувачот donnot побарате од нас многу пати или да ја исп

Рачно изработени не се 100% совршен,Бидејќи тоа е чиста рачно изработени,Ве молиме избегнувајте насилно ш

Добредојдовте во мојата продавница,Ние сме фабрика директни продажби Постојат многу извонредни продук

Please wait...