0
clear
  • DIYSECUR 7 Wired Видео Врата Телефон Систем 1V2 Електрични Кодот за Контрола на Пристап на RFID Keyfobs го Отклучите
  • -20%
  • -20%
DIYSECUR 7 Wired Видео Врата Телефон Систем 1V2 Електрични Кодот за Контрола на Пристап на RFID Keyfobs го Отклучите

DIYSECUR 7 Wired Видео Врата Телефон Систем 1V2 Електрични Кодот за Контрола на Пристап на RFID Keyfobs го Отклучите

DEN 10026.72
DEN 8322.00

Достапност
Производот е достапен

)
Главни Функции Модерен Apperance и Најдобро Видео&Аудио Перформанси
Отворено одделение има алуминиумска легура панел и rainproof маска за подобра заштита, која е погодна за надворешна монтажа. Но, за NC штрајк заклучување или магнетна брава, треба да го додадете дополнителен 12 V напојување на модулот.
Таа поддржува Handsfree Dual-начин Спогодба, Затворен Мониторингот, Затворен Отклучување, Ноќ Визија, за Исклучување на Режимот и Keyfobs Отклучи .
7" Видео Врата Телефон Систем RFID го Отклучите Функција 1 V2 Видео Врата Телефон за Полнење + НЕМА Електрично Заклучување
Зошто Ви Е Потребна Видео Врата Телефон Спогодба Систем
Опис
Видео врата телефонот е систем кој ви овозможува да примате "разговори" од вашиот влезната врата или некои други врата надвор од вашата зграда, која ви овозможува да се видат кој е во надворешниот станица и да разговара со нив. За внатрешна монитор, 7" LCD екран во боја ви дава поглед, бела боја го прави да се погледне повеќе модерни . Со оваа функција, не треба да одат до вратата да се отвори вратата за вашите гости, вие само треба да притиснете на копчето за отклучување на монитор. (Ако сте треба комплет со Сала-Да-Соба спогодба функција, ве молиме проверете друг објект во нашата продавница). Покрај тоа, тоа е 4-wire систем, инсталација не е тешко, и од надворешна единица и внатрешен единица имаат plug-and-play конектор.
Најмногу искуство
Ние сме водечки B2 C мало со илјадници клиенти. Покрај тоа, отворено одделение вградува во RFID читач на картички, кои поддржува отклучување од keyfobs.
Повеќе Детали :
Апликации
Овој стан вратата телефонски систем е претежно се користи во 6 единици стан или 6 семејства куќа, која им овозможува на vistor повик посебна соба директно.
Други опции
Ние нудиме повеќе опции за отворен и затворен единица.
Ве молиме имајте на ум : овој комплет не е Сала-Да-Соба спогодба функција, тоа само ја поддржува отворен за внатрешна спогодба. Стабилна микрофон и звучник обезбеди подобро Видео&Аудио перформанси.
Објектот гледате сега е нашиот нов пристигнување видео врата телефон систем. Тоа е одличен систем за домашна спогодба и безбедност. Оваа функција ви овозможува уште може да се види боја на сликата (Не се Црно-Бело) во текот на ноќта. Кога гром се протега и надвор, вратата може да се заклучи нормално
Ако НЕ користат за заклучување, можете да се поврзете со отворено одделение директно, без екстра напојување. Тоа има убав изглед и одлични перформанси. Тоа е брилијантен дизајн. Ова ќе донесе голема погодност за вас и вашето семејство. Тоа, исто така, работи како систем за пристап. внатрешна единица . Тоа ќе додадете безбедност и мир на умот на вашиот дом. За надворешна единица, а 700tvl камера ви овозможува да видите јасно кој е на вратата, вграден led светла подобрување на ноќен приказ, актерите-iron алуминиум алуминиумски панел и rainproof покрие обезбедуваат добра заштита за тоа.

Кон својствата

Сензор Големина(Инчен):
1/3
Samrt Дома Интерфејс:
No
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Контрола На Пристап:
Индуктивни Картичка
Екранот Големина на Екранот(инчи):
7
Број На Модел На:
V70F-ID
моќност:
AC 110V - 240V
Одговарање На Режимот:
Hands-free
IP Камера Интерфејс:
No
Технологија:
Дигитални
Зона За Внесување:
Никој
Комплет За Конфигурација:
Од еден до Два видео doorphone
Тип:
Спогодба Систем
Камерата тип на Сензор:
CMOS
Агол На Гледање (°):
90
Врата:
Yes
Големина:
241 x 151 x 23mm
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Метод На Конекција:
Жичен
Екран Тип:
боја
Водоотпорен:
Yes
Бренд Име:
DIYSECUR
Материјал:
Пластични
Камерата:
Бои
моќност:
AC 110V - 240V
Резолуција:
700TVLine

Производи во категоријата

Видео Врата Телефон Спогодба 7"Инчен Видео Врата на Врата Спогодба RFID Надворешна Единица за Контрола на

(Ако сте треба комплет со СалаДаСоба спогодба функција, ве молиме проверете друг објект во нашата прода

2 Работни потрошувачка на енергија : ≤3.0 mmСертификат : CE(EMC Тоа е вашиот совршен избор за употреба во вили

Сите видео врата телефон спогодба и делови доаѓаат од нашата фабрика!Шопинг на попуст : купувачот чии на

00 исклучување на нарачки над НАС $399 Добиете $40 Add to желба листа, ќе добиете попуст информации во најрано в

започнетекрајот7" RFID Видео Врата ТелефонСпогодба Врата Со Допир Копчето Ноќ Визија>>>Вовед : На систем за

започнетекрајот4.3 Инчен Колор LCD Жица Вила Видео Врата Телефон Врата Спогодба Влез Систем за Полнење Но

Внатрешна единица е тенок и назадмонтира на ѕид за да ги зачувате вашиот домашен простор...

Со микротехнологија на обработка, автодалечински управувач, одлични перформанси и висока сигурност На

Затворен телефон има тенок дизајн,алуминиум палубата или на врвот на град акрилик панел electroplating копчињ

секое копче може да работи со максимум 4 затворен следи заедно! Поддршка две отворено единици работи пов

7 Инчен Видео Врата Телефон Врата Спогодба Систем За Полнење 1Камера 3Следење Ноќ ВизијаНаслов : HD 7" TFT ко

Спецификации : Отворено КамераКамера : 1 / 4" CMOSОсветлување : 0.5 ЛуксВидео излез : 1 Vpp / 75ΩАдаптер влез : AC100~240

Со микротехнологија на обработка, автодалечински управувач, одлични перформанси и висока сигурност На

Второ : испорака брзина Еден отворено камерата поддржува до 3pcs затворен набљудувачите и обратно;16 Ви бл

Дури и ако не сте дома, сеуште можете да се знае кој еднаш посети вас;Тоа нуди можност да се прилагоди на

7 Инчен Видео Врата Телефон Врата Спогодба Систем За Полнење 1Камера 1Следење Ноќ ВизијаФункционални ка

внатрешна единица Постојат неколку модели кои можете да изберете како сакате, ве молиме контактирајте

Please wait...