0
clear
  • 6mm жолта пуканки синтетичка смола восок влакно нараквици за жените круг монистра буда pendant накит одлуки 7.5 инчен B2118
  • -20%
  • -20%
6mm жолта пуканки синтетичка смола восок влакно нараквици за жените круг монистра буда pendant накит одлуки 7.5 инчен B2118

6mm жолта пуканки синтетичка смола восок влакно нараквици за жените круг монистра буда pendant накит одлуки 7.5 инчен B2118

DEN 220.32
DEN 154.00

Достапност
Производот е достапен

Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме! 6mm жолта пуканки синтетичка смола килибар влакно нараквици за жените круг монистра буда pendant накит одлуки 7.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.5 инчен B2118
.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.5 инчи во мерењето.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Тиркизна,Malachite,Lapis lazuli,Rhodocrosite,Јастреб око,Тигар'eyes,Moonstone,Sunstone,Kyanite,Chrysoprase,Pikn Опал,Сина Калцедон,Сина Чипка Ахат,Pyrite,Bronzite,Рубин Zoist,Carnelian,Црна Ахат/оникс,Црвениот Џаспер,Аметист, Bloodsont,Индиски ахат,Зелена aventurine,Dalmation од јаспис,се Зголеми Кварц,Fluorite,Unakite,Amazonite,Rhodonite,Голдстоун,Снегулка Obsidian,Луди Чипка Ахат,Labrodorite,Океан од јаспис,Leopardskin од јаспис,Sodalite,Слика од јаспис,Mookiate,Нови Жад,Smoky Кварц,Кристално/Заоблачено Кварц,Labradorite,сосема повеќе од 150 видови на природен камен џаспер и ахат,Сребрен прибор и разни DIY накит и др.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).
започнете За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
тибетската сребро.
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
B2118
Должина:
7.5inches

Производи во категоријата

8мм Бела Howlite Камен Монистра Кристално Сребро Черепот Лето Bracleets Партија ПодарокМатеријал : Бела Howlite Кам

Ruberthen Моден Дизајн на Жените Заврши Хривнија Гроздобер Бела Мушка Белегзија или Ѓердан Медитациски Исц

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата Опис на Производот : име на Прои

Ако имате било какви прашања во врска со предмети, ние испрати до вас,можете да pls љубезно ни даде можнос

Предпродажба на Услуги Ако сте интерес во било објекти во мојата продавница,само контактирајте со мене!

Добредојдовте на terisa накитако сакате да имаат друга боја молам дозволете ми да знам,благодарам многу,ви

Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : Нараквица 2.Голем

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Висок Степен на Накит трговија на Големо 10pcs / многу 4mm Природни Сива Слика Камен Микро Внесува Циркон Сл

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Име : Ресни Нараквица,Мажите черепот Нараквици,Бренд Хривнија Материјал Павер Поставува

Напомена : 1.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на

Нов Дизајн и Висок Квалитет на мажите Антички Сребрена Боја Лав Главата Нараквици Направени од страна н

( Обезбеди следење на број, Пристигне : 1560 работни дена Ова не влијае на вашата исплата и пазарната цена...

Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит 2016 година нови модата заврши накит Топла розова ткаени криста

Висок Степен на Монистра Накит 8мм Синото Море Слоевита Камен Мушка со Злато и Сребро Черепот Нараквица,

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии За GQTORCH Највлијателните 925 сребрен corporation во источна Кина регионот.

Please wait...