0
clear
  • Забавува Кука Пред Задниот За Хонда 03 одговара за Влечење Прачки (црвена/сино/gold/бела/виолетова/црн)
  • -20%
  • -20%
Забавува Кука Пред Задниот За Хонда 03 одговара за Влечење Прачки (црвена/сино/gold/бела/виолетова/црн)

Забавува Кука Пред Задниот За Хонда 03 одговара за Влечење Прачки (црвена/сино/gold/бела/виолетова/црн)

DEN 134.40

Достапност
Производот е достапен


Забавува Кука Пред Задниот За Хонда 03 одговара за Влечење Прачки (црвена/сино/gold/бела/виолетова/црн) Дербито палка предните и задните забавува куките се дизајнирани со помош на најновите и држава на уметноста CAD дизајн програми во индустријата. Теми во оем забавува кука порта. Лесна инсталација. Специфики и Карактеристики : Материјал : Висок квалитет AL6061-T6 ЦПУ машински мала тежина палка алуминиум Тип : Виткање Прстен Трки Стил Кука за Влечење се Вклопуваат во Автомобил, како На Хонда 03 одговара Може да се користи за предното или задното забавува. Дозволете да влече автомобил безбедно без оштетување на предниот браник. Лесно се инсталира,директна завртка за. Вклучува : 1 x Забавува Кука Боја : црвена/сино/gold/бела/виолетова/црна Откако ќе треба било која боја ве молиме оставете боја massger пред вашата исплата. Белешки : 100% Сосема Нов Професионална Инсталација е Препорачливо Инсталација Настава НЕ е Вклучена

Кон својствата

Боја Име:
злато, сребрена, црвена, сина, зелена, црна, виолетова
Тип На Објект:
Влечење Прачки
Бренд Име:
PERRIN
Објектот Ширина:
00m
Име На Модел:
забавува кука
Објектот Должина:
00m
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.5kg
боја:
црвено/сино/gold/бела/виолетова/црна

Производи во категоријата

Пакет се вклучени : 1 Pc Забавува Кука Бар1.Сите трошоците за превозот се неповратни.Answer : ___________________________ Not

Напомена : Причина листата на возила само за референца Пред купувањето, ве молиме да се осигурате овој Д

Кога пратката ќе стигне до вас, ве молиме да ги проверите сите делови и стоки количество внатре пред да г

Универзална Трки Забавува Кука / Влечење Прачки за јапонија автомобил (Bule / Red / златниот / Црна / сребрен

Што се купување на 100% Сосема Нов на : Jdm Алуминиум Гради Пред Забавува Кука Бар Предни Задни За Nissan GTR R35 350

Што се купување на 100% Сосема Нов на : Автомобил Трки CNC Палка Алуминиумски Предни / Задни Забавува Прстен

Што се купување на 100% Сосема Нов на : Jdm Алуминиумски Предни / Задни Забавува Кука за Полнење За Хонда За Ni

Што се купување на 100% Сосема Нов на : Автомобил Трки Приколка Кука Прстен Око Трка Забавува за Влечење Пр

Што се купување на 100% Сосема Нов на : Автомобил Приколка Кука Прстен Око Трка Забавува за Влечење Пред За

Задните Забавува КукаОбјектот Спецификации : Addon за лесно влечење пристап Дебелина на јадицата се мери

Please wait...