0
clear
  • Задна Кочница Caliper,Центар,Паркинг Сопирачка,АТВ UTV400 500 700, За HiSun Massimo Bennche
  • -20%
  • -20%
Задна Кочница Caliper,Центар,Паркинг Сопирачка,АТВ UTV400 500 700, За HiSun Massimo Bennche

Задна Кочница Caliper,Центар,Паркинг Сопирачка,АТВ UTV400 500 700, За HiSun Massimo Bennche

DEN 3695.52
DEN 3363.00

Достапност
Производот е достапен


Задна Кочница Caliper,Центар,Паркинг Сопирачка,АТВ UTV400 500 700,за Hi Sun Massimo Bennche
Детали За Производот :
Состојба : 100% Сосема Нов
Бренд : Unbranded
Тип : Задна Кочница Caliper
Во Боја : Како На Сл Прикажани
Гаранција : Да
Земја/Регион на Производство : Кина
Производителот Дел Број : 45800-115-0000,378900001,5 UG-2580 V-02-00
Компатибилен Направи : Hi Sun,Massimo,Yardsport,Колман
Пакет Се Вклучени :
1 x Кочница Caliper Центар Паркинг Сопирачка Со Подлога
Fitment :
АТВ & UTV
Одговара за Hi SUN 400, 500, 700 & 800 CC,MASSIMO,SUPERMACH,Bennche,Голема Матен,П Линк КОЛМАН OUTFITER и MENARDS YARDSPORT.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Кон својствата

Бренд Име:
NICECNC
Осветленост Дел Број:
00
Објектот Тежина:
0.3
Материјал Тип:
Метал

Производи во категоријата

Состојба : 100% НовиДел број : 1607100 U8010Fitment : За JAC J3 J3 S Торино 2009~2015Објектот содржи : 1 x Кочница господар цилин

ОДГОВАРА : Nissan Pickup D22 2.5 D 1998 / 022005 / 04 2494 кзм, 61 KW, 83 PS Nissan Pickup D22 2.5 ДИ 2002 / 032005 / 04 2488 кзм, 98 KW, 133 PS Nissan Pickup D22 2.5 TD 4 WD

Кочница Господар Цилиндар For TOYOTA CAMRY 2.0 VVTI 2.4 VVTi ACV30 1 AZ 2 AZ 20012006 #4720133360

0 DTi (20002017) AWD Вагон 2953cc 118 KW (Дизел)2012 Nissan Patrol VI 5.0 DTi (20002017) AWD Вагон 2953cc 116 KW (Дизел)2007 Nissan Patrol IV 3.0 DTi (20002017) AWD Ва

Please wait...