0
clear
  • Нова Топла Продаде Современиот Луксуз Кристал LED Таванот Светлина Тела Светилка Ходникот Осветлување За Кујна Foyer CL123
  • -20%
  • -20%
Нова Топла Продаде Современиот Луксуз Кристал LED Таванот Светлина Тела Светилка Ходникот Осветлување За Кујна Foyer CL123

Нова Топла Продаде Современиот Луксуз Кристал LED Таванот Светлина Тела Светилка Ходникот Осветлување За Кујна Foyer CL123

DEN 2879.52
DEN 2736.00

Достапност
Производот е достапен

Spec Современиот Луксуз Кристал LED Таванот Светлина Димензии 5.9"D X 7.1"H 7.9"D X 9.1"H 9.8"D X 9.1"H 11.8 D X 9.8"H 13.8"D X 11"H 15.7"D X 15"H Материјал(s) Кристал, од не' Рѓосувачки Челик Светилка Тип LED Светилки 1/2/3/3/4/9 X 5 W LED светилка (Вклучени) Листата CE Реден Број CL123-15 CL123-20 CL123-25 CL123-30 CL123-35 CL123-40

Кон својствата

Боја На Каросеријата:
15cm, 20cm, 25cm, 30cm, 35cm, 40cm
Тип На Објект:
таванот светла
Бренд Име:
cheerhuzz
Техника:
обложено
Карактеристики:
Кристално
Тело Материјал:
Кристално Стакло,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Употреба:
Индустриски
Гаранција:
3 Години
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број на извори на светлина:
1
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Примена:
Foyer
Заврши:
Полиран Хром
сертификација:
CCC,CE
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
5-10square метри
Стил:
Современа
База Тип:
Оптоварување
Напон:
90-260V
Материјал:
Кристално
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
CL123

Производи во категоријата

Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на б

Ние сме фабриката директна продажба,Ако ви треба големо, (може да се примени за големопродажните цени) Н

Објект : златна кристал лустерот светлина, класичен лустерот осветлување,кристално лустерот светилка,

Модерната LED Таванот Лустерот Светилка Дневна Соба Студија Соба LED Таванот Лустерот Светла Тела за дома

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Бесплатен превозот на Децата Таванот Светилка Момче Деца Спалната соба Светилка Соба Осветлување E27 Ав

Добредојдовте на осветлување продавница.Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На м

П : Што треба да направам кога купување заштита времето истекува, но јас се уште не прими пакетот? О : Ако

Превозот Адреса Ние само брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress Вашата цел адресата МОРА да

Со дијаметар од 500 * 140 (mm) Број на светилки : 6 Светилки интерфејс : E14 Материјал : хромобложено шасија + крис

Англиски и на руски јазик јазици се достапни тука!Prodcut Информации : 1.Напон : AC90260 V2 Боја : како на сликата sh

Answer : ___________________________ NOTE : За производи во нашата продавница е помал од $7, сите обезбеди Кина Пост Обичен М

Две Превозот Начин ДостапенПревозот Начин Превозот дена Кина Пост 2035 дена ЕМС 510daysЗабелешка : 1 Превозот

ЖЕШКА! 20 инчи Кристал Таванот Светла Кристал Светилка Круг Кристал на Светлина Тела lustres де sala Сребро ил

Бренд : Meiyi Големина : 45cmor 55cm Извор : LED Напон : AC110 V или AC220 V Област : 1520 метри квадратни Погоден : спалната с

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или пре

Англиски и на руски јазик јазици се достапни тука!Prodcut Информации : 1.Напон : AC90260 V2 Боја : Како на сликата п

Материјал : сликарство метална база+ акрилик lampshades*Големина / димензија : погледнете ја сликата за детал

2016 година Нови Пристигнување Топла продажба таванот светла вистински легура гроздобер таванот светилк

1.LED : E27 Сијалица (5 W)2 Големина : D20x H20cm3 Тежина : за 0,7 кг4.Домување Ко lor : Multicolor5 Материјал : Стакло6 Текст : 90264

Please wait...