0
clear
  • Оригиналниот 10 компјутери/многу CD4033BE CD4033 PDIP-16 IC...
  • -20%
  • -20%
Оригиналниот 10 компјутери/многу CD4033BE CD4033 PDIP-16 IC...

Оригиналниот 10 компјутери/многу CD4033BE CD4033 PDIP-16 IC...

DEN 240.00
DEN 192.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Бренд Име:
YOUBINA
Пакет:
натопи
Температурата На Работа:
.
Број На Модел На:
CD4033BE
Напон:
.
Моќ Дисипација:
.
Состојба:
Нови
Примена:
.
Тип:
.

Производи во категоријата

Увозните даноци и други давачки што се случи во вашата страна не се вклучени во цената на објектот. Една

Еден ние се вратени предмети, ние ќе ја испрати на заменува оние назад колку што е можно поскоро На прим

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

Добредојдовте на нашиот продавница Можете да Организираме директно плаќање 13 дена имаме многу Компани

Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понуда

Производ Вовед : 1.Напојување Напон : 12 V (VIN+ поврзува со 12 V позитивни,GND се поврзува со 12 V негативни)2.Одбо

Ви благодарам многу за вашата поддршка и посакуваме да имате пријатен ден!Ви благодарам многу за вашата

Плаќање1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објекто

Сликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акции, бидејќи на МНОГУ

Опис На ПроизводотСликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акци

Сликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акции, бидејќи на МНОГУ

Добредојдовте на нашиот продавница Можете да Организираме директно плаќање 13 дена имаме многу Компани

Добредојдовте на нашиот продавница Можете да Организираме директно плаќање 13 дена имаме многу Компани

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

Добредојдовте на нашиот продавница Можете да Организираме директно плаќање 13 дена имаме многу Компани

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

Добредојдовте на нашиот продавница Можете да Организираме директно плаќање 13 дена имаме многу Компани

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзи

Опис : Влезен напон : 3.3 V / 5 V само треба збир на напојување.Изградена во ниво на конверзија функција.Ако к

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на вебсајт, откако тие се испраќаат надворУвозни

Добредојдовте на нашиот продавница Можете да Организираме директно плаќање 13 дена имаме многу Компани

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

Please wait...