0
clear
  • 2 парчиња BR 5mm*6mm Алуминиум легура еластична тема ликвидација Флексибилни Цевки D25 L30 кодирање за CNC stepper
  • -20%
  • -20%
2 парчиња BR 5mm*6mm Алуминиум легура еластична тема ликвидација Флексибилни Цевки D25 L30 кодирање за CNC stepper

2 парчиња BR 5mm*6mm Алуминиум легура еластична тема ликвидација Флексибилни Цевки D25 L30 кодирање за CNC stepper

DEN 190.56

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Бренд Име:
VIDONIA
Материјал:
Алуминиум
Standard or Nonstandard:
Стандард
Флексибилен или Цврсти:
Флексибилен
Број На Модел На:
5*6mm
Структура:
Тема Верзија

Производи во категоријата

Флексибилни Вратило Спојка Спојка 3мм 3ммТочка Бр Спојка 3mmx3mmМатеријал : АлуминиумГлавни димензии : d1=3мм

Пакетот вклучува : 1pc 8*10мм спојка ОписМатеријал : Алуминиум ЛегураВкупна Должина : 25mmНадворешниот Дијам

Флексибилни Вратило Спојка Спојка 6mm 7mmТочка Бр Спојка 6mmx7mmМатеријал : АлуминиумГлавни димензии : d1=6mm,d2=7m

Предмет : 8x8 D20 L25 BR Серија Алуминиум Флексибилни Цевки Вратило Спојка CNC Stepper Моторd1xd2 : 8x8 mmНадворешниот Д

Предмет : 8x10 D32 L40 BR Серија Алуминиум Флексибилни Цевки Вратило Спојка CNC Stepper Моторd1xd2 : 8x10 mmНадворешниот

Објект : 6.35x6.35 D20 L25 BF Серија Алуминиум Полиуретан Флексибилни Цевки Вратило Спојка Енкодер CNC Stepper Моторd1

Ние секогаш ќе напори за да се обезбеди не само висококвалитетни производи, разумна цена, но, исто така,

Најевтиниот метод брод во Русија преку Кина Пост Воздух Парцела ( CDEK или ТОНИ, ослободени од царина).Слик

Предмет : 5x6 D18 L25 др Серија Алуминиум Флексибилни Цевки Вратило Спојка Енкодер CNC Stepper Моторd1xd2 : 5x6 mmНадво

Објект : 6.35x8 D20 L25 др Серија Алуминиум Флексибилни Цевки Вратило Спојка Енкодер CNC Stepper Моторd1xd2 : 6.35x8 mmНад

Предмет : 8 mm x 10 милиметри Спојка CNC OD = 20 mm, L = 30 мм Флексибилни Слива Спојка Вратило СпојкаВратило : 8 x 10Над

Предмет : 4x6.35 D18 L25 др Серија Алуминиум Флексибилни Цевки Вратило Спојка Енкодер CNC Stepper Моторd1xd2 : 4x6.35 ммН

3pcs 8 x 14 mm флексибилни слива спојкаAnswer : ___________________________ Note : стандардна должина е 35mm,со дијаметар е 30мм, вна

Предмет : 5x6 D20 L25 BF Серија Алуминиум Полиуретан Флексибилни Цевки Вратило Спојка Енкодер CNC Stepper Моторd1xd2

Предмет : 8x12 D30 L42 BR Серија Алуминиум Флексибилни Цевки Вратило Спојка CNC Stepper Моторd1xd2 : 8x12 mmНадворешниот

Предмет : 5x6.35 D20 L25 др Серија Алуминиум Флексибилни Цевки Вратило Спојка Енкодер CNC Stepper Моторd1xd2 : 5x6.35 ммН

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Флексибилни Вратило Спојка Спојка 6.35 mm 5mmТочка Бр Спојка 6.35mmx5mmМатеријал : АлуминиумГлавни димензии : d1=6.

Предмет : 9x9 D20 L25 BF Серија Алуминиум Полиуретан Флексибилни Цевки Вратило Спојка Енкодер CNC Stepper Моторd1xd2

Флексибилни Вратило Спојка Спојка 6.35 mm 4mmТочка Бр Спојка 6.35mmx4mmМатеријал : АлуминиумГлавни димензии : d1=6.

Предмет : 10x12 D25 L30 BR Серија Алуминиум Флексибилни Цевки Вратило Спојка CNC Stepper Моторd1xd2 : 10x12 mmНадворешниот

Име На Производ Спојка Spider Материјал Уретан Petal Број 6 Понесе Дијаметар (Прибл.) 19mm / 3 / 4"(0.748") Надворешен

Please wait...