0
clear
  • 40pcs 2.54 MM 8Pin 10ММ Долга Игла Женски Насловна Лента Пластовидно Насловот за W5100 6p 8p Долга Игла Женски Комплет
  • -20%
  • -20%
40pcs 2.54 MM 8Pin 10ММ Долга Игла Женски Насловна Лента Пластовидно Насловот за W5100 6p 8p Долга Игла Женски Комплет

40pcs 2.54 MM 8Pin 10ММ Долга Игла Женски Насловна Лента Пластовидно Насловот за W5100 6p 8p Долга Игла Женски Комплет

DEN 288.00
DEN 236.00

Достапност
Производот е достапен

- Еден ние се вратени предмети, ние ќе ја испрати на заменува оние назад колку што е можно поскоро. На пример, колку цената што треба да се напише на товарен лист, фактура, или како да се опише објект, итн.- Ве молиме проверете со што земјата е Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да купите.- Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.- Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор
Увозните Даноци или Давачки
1.- Ако објектот е неисправен по приемот, тој треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под ре-saleable состојба)
3.- DHL, Fed Ex, ТНТ, UPS-от, EMS, Кина Пост, Хонгконг Пост се сите достапни.,ltd
Гаранција
1.- Увозни давачки, даноци и други давачки што се случи во вашата страна не се вклучени во цената на објектот.- Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот. Овие надоместоци се обезбедени од страна на купувачот.- Ве молиме потврди детални информации за достава на фактурата.- Ние можеме да брод на сите производи во светот.- Објектот ќе бидат испратени со 3 дневна по добивањето на плаќање.
Повратни информации
1.- Нашата програма ќе ја напушти назад истиот повратни информации за вас, по вашите позитивни повратни информации.- Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот, ве молиме оставете белешка во својата цел.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот.Добредојдовте на
YT Електроника компоненти co. За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин превозот цена( од нас до вашата локација); По 1 месец на купување, купувачот треба да плати два начини на превозот цена. Ако навистина имаат потешкотии во плаќањето на објектот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви помогнат да се реши тоа.- Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или под он-нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови
Плаќање
1.- Сите плаќања што треба да се расчисти во 7days откако ќе ја прими стварта.- 90days' гаранција.
Испорака
1.

Кон својствата

Тип:
Регулатор На Напон
Бренд Име:
YOINNOVATI
Температурата На Работа:
8pin долга игла женски
is_customized:
Yes
Моќ Дисипација:
8pin долга игла женски
Број На Модел На:
8pin долга игла женски
Примена:
компјутер
Напон:
8pin долга игла женски
Состојба:
Нови

Производи во категоријата

Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на вебсајт, откако тие се испраќаат надворУвозни

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

Производ Вовед : 1.Напојување Напон : 12 V (VIN+ поврзува со 12 V позитивни,GND се поврзува со 12 V негативни)2.Одбо

Сликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акции, бидејќи на МНОГУ

Плаќање1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објекто

Entrega : por padr о, кина пост correio й о mais lento, se темпо n o recebi os produtos, por корист deixe uma mensagem став nós, vamos дарlhe став estender

Entrega : por padr о, кина пост correio й о mais lento, se темпо n o recebi os produtos, por корист deixe uma mensagem став nós, vamos дарlhe став estender

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзи

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понуда

Добредојдовте на нашиот продавница Можете да Организираме директно плаќање 13 дена имаме многу Компани

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

Ви благодарам многу за вашата поддршка и посакуваме да имате пријатен ден!Ви благодарам многу за вашата

Добредојдовте на нашиот продавница Можете да Организираме директно плаќање 13 дена имаме многу Компани

Добредојдовте на нашиот продавница Можете да Организираме директно плаќање 13 дена имаме многу Компани

Опис : Влезен напон : 3.3 V / 5 V само треба збир на напојување.Изградена во ниво на конверзија функција.Ако к

Добредојдовте на нашиот продавница Можете да Организираме директно плаќање 13 дена имаме многу Компани

Добредојдовте во нашите продавници! Ако купувате број на повеќе или имате било какви прашања, ве Молиме

Please wait...