0
clear
  • Бесплатен Превозот 20MM 400Pcs КС Златна Боја Накит Око / Топката / Рамна Глава Иглички DIY Накит Наоди & Приклучоци
  • -20%
  • -20%
Бесплатен Превозот 20MM 400Pcs КС Златна Боја Накит Око / Топката / Рамна Глава Иглички DIY Накит Наоди & Приклучоци

Бесплатен Превозот 20MM 400Pcs КС Златна Боја Накит Око / Топката / Рамна Глава Иглички DIY Накит Наоди & Приклучоци

DEN 100.32
DEN 88.00

Достапност
Производот е достапен

Напомена : ако цел на некои производи во една цел, во вашата нарачка имаат еден производ од " кина пост регистрирани воздух mail ", јас ги испратите вашите производи во една цел сите од кина пост регистрирани ари mail. должина : 20mm дебелина : око главата игли ( 0.7 mm ) / топката главата игли (0.5 mm) / рамна глава игли (0.7 mm) боја : KC Злато тежина : 34 g / 400pcs - око иглички тежина : 24g / 400pcs - топка иглички тежина : 34g / 400pcs - рамни иглички
ПРЕВОЗОТ
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 10-20 дена за пристигнување со Кина Пост Воздух Mail, и трае 3-10 дена од EMS/Федекс.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Надоместоци
Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе го добие. висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
Starflalling Песна
Материјал:
Метал
Големина:
20mm length
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Должина:
2.0cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
0g
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Производ Карактеристики:
накит иглички
Број На Модел На:
2865
Пакување:
OPP вреќа
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Производи во категоријата

50 Pcs DIY Метал Обетки Клипови Накит Одлуки Коло Cabochon Поставување Одговара Камео 14mm, Сребрен Тон / Тон Бронз

Можете да изберете боја ви се сакате и сакате големинаНа пример : Blue / црвени / бели 18 / 27 / 7 20 " 20 PCS Не пак

Ако сакате точка(а) брзо пристигнување ,ние ќе ги искористиме ЕМС или DHL или UPSот , кој обично трае 35 ден е

Боја : Кралска Сина Materail : Вистинска кожа кабелот споиГолемина : 4mm ДијаметарКоличина : 1 дворСостојба : пл

Опис На Производотголемина : 10мм,12mm,15mmбоја : злато,сребро.количина : 10pcs Плаќање Ние го прифаќаме методи з

*♥*❤ *♥* .· : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : ·.*♥*❤ *♥* · : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : · ♥❤ ♥★ Количина : 1pcs★ Материјал : Вол коска★ Голем

Добредојдовте на мечките, но не за utiful џек ! Новиот Дизајн Врежан птица Labradorite Евтини Ѓердан Pendant 53*38*9mm 15.56

Добредојдовте на нашата продавница!1) линк за нашата продавница : 2 ) Дијаметри се приближуваме и бои може

10pcs Антички Бронза / Родиум / Црна Боја Долго Линк Ѓердан Синџири Рефус Со Hummer Clasps Diy Накит Одлуки 60cm / 23inch Z

Американските Купувачи, ние ќе се користи e Packet се надеваме дека ќе може да се прифати За Нас Добредојдов

Можете да изберете боја ви се сакате и сакате големинаНа пример : Blue / црвени / бели 18 / 27 / 7 20 " 20 PCS Не пак

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања

Доколку имате било какви посебни requiremant, не двоумете се да не контактирате !Плаќање Плаќањето се очекув

Можете да ја изберете бојата што сакате и големина сакате На пример : Blue / црвени / бели 18 / 27 / 7 20 " 20 PCS Не

*♥*❤ *♥* .· : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : ·.*♥*❤ *♥* · : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : · ♥❤ ♥★ Количина : 1pcs★ Материјал : boxwood★ Големина :

Синџир материјал железо Синџир модел 12mm дебели Синџир процес на преработка позлата Ако ви треба други д

За Метална Боја : Сребро позлатен, злато позлатен, родиум позлатен, антички бронза, антички бакар, gunmetal ц

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (50 Парчиња / Многу) 13*13*13 MM Легура Монистра Шарм Ѓердани Diy Лилјак Антички Бронза Позлатен

Please wait...