0
clear
  • NBC-500 NBC500 инверторот гас заштитените заварување машина Три фаза 380V
  • -20%
  • -20%
NBC-500 NBC500 инверторот гас заштитените заварување машина Три фаза 380V

NBC-500 NBC500 инверторот гас заштитените заварување машина Три фаза 380V

DEN 52464.00
DEN 49841.00

Достапност
Производот е достапен


Преглед На Нашите Продажба на Политики Плаќање ве Молиме имајте во предвид ние, исто така, го прифати преведување, western union, Paypal и други. Превозот САД, 7 да 13 дена Канада, 15 до 20 работни дена Austrralia, Западна Европа се 20 до 45 дена
Друга Земја : 30-60 дена
- Објектот ќе биде испратена во 3-5days по примена на плаќање на вообичаениот, ако било
посебен случај, ние ќе ве информира & добиете вашата потврда. За цената на превозот во комбинација, ве молиме контактирајте не за понатамошни преговори. Ако немате следење на број во 5 работни дена по вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви тешкотии во добивање на вашиот предмети по вети работни дена.
- Увозни давачки
Увозни давачки, даноци и други давачки што не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се купувачот'responsibility. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе
биде пред купување. Политика на враќање Враќање е достапна само во рок од 7 дена по примен објект.
Во случај дека враќањето е побарано, ве молиме контактирајте со нас
пред да го испратите објектот назад.
Сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба, сите оригинални
пакување вклучувајќи прирачници, гаранција форми,итн. Превозот и ракувањето со такси не се враќа.
Купувачот е одговорен за безбедноста и превозот на трошоците на врати производот.
- Контактирајте со нас, Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно за нас!!Ве молиме вас, контактирајте со нас веднаш ПРЕД
ќе ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Ве молиме контактирајте ме за да ја проверите превозот цената на вашата адреса,постојат многу превозот методи!
NBC-500 NBC500 инверторот гас заштитените заварување машина Три фаза 380 V
Додатоци : Север QTB-500 K заварување факел 3 метри 1 buc Гас регулаторот 1pcs 5 M Кабел Прирачник ве Молиме comfirm : 1. Ова е 380 V, три фаза. 2. За Жица обично е 1.0,1.2,1.4,1.6 mm 3. NBC-500 погоден за заварување 1-30мм работното парче 4.Ова е со Кинески Панел дискусијата, но со англискиот јазик Прирачник, лесен за ракување

Кон својствата

Бренд Име:
JINSLU
Тежина:
38KG
Жица Хранење Брзина:
НЕ
Употреба:
гас заштитените заварување
Број На Модел На:
NBC-500
Димензии:
61*21*53MM

Производи во категоријата

120 SNС1 двоен диск заварување фидер собранието co2 миг заварување жица фидер моторDC18.3 V (ако сте треба 24 V,ве

Висока Моќност Место Заварувач & Станица за Лемење со Универзална заварување пенСликата покажуваОпис :

Преглед На Нашите Продажба На ПолитикиПлаќањеВе молиме имајте во предвид ние, исто така, го прифати пре

Бесплатен Превозот Адаптерот од PANA интерфејс на ЕВРО конекција за заварување факел поврзете

Преглед На Нашите Продажба на Политики Плаќање ве Молиме имајте во предвид ние, исто така, го прифати пр

Еве видео на youtube : https : / / youtu.be / 7 Q5 EZ6 Oh4k M https : / / youtu.be / Ll D22sm P7 IMyoutu.се / vyi IRu WKGYНа моторните механизам ткае

Висока Моќност Место Заварувач & Станица за Лемење со Универзална заварување пенСликата покажуваОпис :

Please wait...