0
clear
  • За Teclast X80 Моќ Екран Заштитник Висок квалитет Калено Стакло Екран Заштитник За Teclast X80 Моќ 8таблет pc+ допир за да го заклучите
  • -20%
  • -20%
За Teclast X80 Моќ Екран Заштитник Висок квалитет Калено Стакло Екран Заштитник За Teclast X80 Моќ 8таблет pc+ допир за да го заклучите

За Teclast X80 Моќ Екран Заштитник Висок квалитет Калено Стакло Екран Заштитник За Teclast X80 Моќ 8таблет pc+ допир за да го

DEN 335.04
DEN 305.00

Достапност
Производот е достапен

За Teclast x80 Моќ 8"Таблет Компјутер 9 H Калено Стакло Екран Заштитник Ултра-тенок стакло(T≈0.3 mm) можат да се третираат од страна toughening под висока температура на 420. Погодност за монтажа и демонтажа. Дебелина на стрес слој : 12um; дебелина на површината : 9 H 1.Супер отпорен на гребење, носат, експлозија-доказ, и вода-доказ, анти масло 2.Автоматско издувните меур, меур превенција, против бактерии, анти-отсјај анти зрачење 3.Висока чувствителност на допир 4.Сликата е јасна, нагласи три-димензионални смисла, подобрување на визуелниот ефект 5.Долго време користење на очите не е лесно да се замор, заштита на видот подобро 6.Едноставен и лесен за користење, и не меур. 7.Спречување на електронски бранови врз човечкото тело повреда. Тоа не влијае врз Таблета. Напомена : 1.Сите Калено стакло екран заштитник има 1-1.5 mm отстапување со таблет екран на раб.Тоа е нормално и дека ова нема да влијае на користење.Ако не можете да го прифати ова отстапување, ве молиме да не се направи нарачка. 2.Фотографиите се само покажува effce на калено стакло.ние и ветуваме на вистински производ ќе одговара за вашиот таблет.

Кон својствата

Употреба:
PDA
Материјал:
калено стакло
Количина:
1 пакет
Компатибилен Бренд:
Други
Карактеристики:
Ултра Јасно
Бренд Име:
AINIYO
Пакет:
Yes
Компатибилен:
За Teclast X80 Моќ

Производи во категоријата

Delievery време : EMS : 515days Ако мислите дека постои било каков проблем, можете да не контактирате на време, ние

XSKEMP Врвен Квалитет 9 H Калено Стакло За AsT101 HA 10.1 Трансформатор Мини 0.3 mm Ултра Тенок LCD Екран Заштитник Фил

Пакетот вклучува : 1pcs калено стаклоДимензии : Должина : 183 MM,ширина : 103 MM(+0.5 mm или 0.5 mm, толеранција) Материј

Тоа е зошто нашите цени се многу конкурентни.Ако ни email и не heara одговор .дали имате следење на број на freesh

Пакет inlcue : 1pcs калено стаклоФункција Антирефлекс Антистатички Dustproof Одлична photopermeabilityСпецификација Мат

1 Одговара за Леново PHAB 2 Про PB2690 N PB2690 M PB2690 Y 690 N 690 M 690 Y 690 Таблета совршено 2 Висок степен на калено стакло

Сите предмети се 100% нови и прегледани.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други..

Функција Антинула Антирефлекс Антистатички Dustproof Одлична photopermeabilityСпецификација Примарна функција : М

Експлозија доказ зајакнато стакло филм за ТаблетиЗа Леново Табот 3 8、TB3850 F、TB3850 M ,8.0 инченДруги Таблета

За i Pad 9.7 2017 Калено Стакло Премиум Тенок Филм За i Pad Воздух 1 i Pad Воздух 2 про 9.7 инчен Стакло Екран Заштитни

Пакет inlcue : 1pcs калено стаклоФункција Антирефлекс Антистатички Dustproof Одлична photopermeabilityСпецификација Мат

XSKEMP За Леново ТАБОТ 4 8.0 ТБ8504 N / С 9 H Вистински Калено Стакло Антида се Загрози Екран Заштитник Нула Доказ

XSKEMP 10 Pcs / Многу 9 H Тешко 0.3 mm HD Заштитна Фолија За Samsung Galaxy Tab 3 7.0 T210 T211 Таблета Екран Заштитник Калено Стакл

Експлозија доказ зајакнато стакло филм за ТаблетиЗа i Pad mini 3、i Pad mini 2、i Pad mini ,7.9 инченДруги Таблета моде

Please wait...