0
clear
  • 2017 Нови HDMI Аудио Extractor Splitter да SPDIF РКА Стерео L/R Аналоген Излез Конвертор
  • -20%
  • -20%
2017 Нови HDMI Аудио Extractor Splitter да SPDIF РКА Стерео L/R Аналоген Излез Конвертор

2017 Нови HDMI Аудио Extractor Splitter да SPDIF РКА Стерео L/R Аналоген Излез Конвертор

DEN 1121.28
DEN 1054.00

Достапност
Производот е достапен


2017 Нови HDMI Аудио Extractor Splitter да SPDIF РКА Стерео L/R Аналоген Излез Конвертор
Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Еден HDMI влез претворени во еден HDMI+ Аудио (SPDIF+R/L)излез аудио Излез поддршка : SPDIF+R/L аналоген Аудио Излез Текст Резолуција : до 1080 P(50/60 Hz) HDMI да се постигне синхронизација на аудио сигнал поделба. Постојат ПОМИНЕ / 2.0 CH / 5.1 CH три видови на аудио режим options LED индикација : кога код или да потоне работи, ПРЕДВОДЕНА во однос на е светлина. Без загуба на квалитетот Инсталира во минути Треба DC5 V/1А напојување Спецификации : HDMI resolution : 24/50/60fs/1080p/1080i/720p/576p/576i/480p/480i Поддршка видео боја формат : 24bit/длабоко боја 30bit, 36bit Аудио излез : L/R+SPDIF Макс. опсег : 225 MHz Max baud rate : 6.75 Gbps Влез/Излез ТМД сигнал : 0.5~1.5 Volts p-p(TTL) Влез/Излез DDC сигнал : 5 Volts p-p (TTL) Влезен кабел растојание : ≤15 милиони AWG26 стандарден HDMI кабел Излез кабел растојание : ≤20 милиони AWG26 стандарден HDMI кабел Max работат на струјата : 500m A адаптер формат : Влез : AC (50 HZ, 60 HZ) 100 V-240 V; Излез : DC5 V/1А Температурата на работа опсег : -15 до +55 Сте.C Оперативни Влажност опсег : 5 до 90%RH (Без Кондензација) Димензија : 84.5 x 61.8 x 21mm (L x W x H) Материјал : Метал Боја : Црна Пакет вклучува : 1 x HDMI ДА HDMI+Аудио (SPDIF+L/R) 1 x Моќ Адаптер (САД,велика БРИТАНИЈА,ЕУ Plug Опционално)

Кон својствата

боја:
Црна
Должина:
include power supply
Конектор Б:
HDMI
Примена:
Мултимедијални,Телевизија,Следење На
Функција:
HDMI1.4
Пакување:
картонска кутија
Пакет:
Yes
Пол:
Женски-Женски
Број На Модел На:
TT-11
Конектор A:
HDMI
Пакет:
Пакет 1
оклопна:
Комбинација
Тип:
HDMI Кабли
Надворешниот Дијаметар:
0.5
Бренд Име:
Playvision
Пол:
Женски-Женски
Тип:
Извртени Пар
Конектор тип:
Композитни
Конектор Боја:
Злато

Производи во категоријата

Овој HDMI splitter кабелот е идеален за поврзување на еден HDMI компатибилен уред (Xbox, Blueray, ДВД, PS3) на две визуелн

1080 P 3 D Мини 8 Портен HDMI Splitter Switcher 1x8 1 во 8 од HDMI Дистрибутер Splitter За HDTV PS3, XBOX ЕП програма Добар квалитетКАРА

1080 P SCART / HDMI Да HDMI Видео Аудио Елитното Конвертор SCART да HDMI Конвертор AV Сигнал Адаптер HD РесиверSCART +HDMI да HD

FPV HDMI Тип Машки на HDMI Машки HDTV FPC Рамен КабелDual До Аглеста 90 степени HDMI Type МашкиКабел : Црна бојаДолжина : 5c

Информации за производот Бренд : JSJ Материјал : 6 N кислородfree) бакарна Тип на Производ : 4 K HD HDMI Кабел Интер

HSV378 1080 P Lossless HDMI Extender Над Cat5 / Cat5e / Cat6 Без Одлагање Lossless HDMI Extender Поддршка До 120m Предавателот ПриемникВовед

Пакет се вклучени : 1 x ULTНајдобри Адаптер Micro HDMI Тип D Машки Да HDMI Тип Женски Конектор Злато Позлатен 1080 PЗа

Бренд НовиПоврзете го HDMI порта на вашиот компатибилен уред.Поврзете се со мини HDMI порта на вашиот компа

Win Aqum HDMI Тип Кабел M / M Сина Магија Издание1 Со 24 K позлатени терминали, висока чистота кислородfree) бакарна

5 Ft 1.5 м премиум HDMI 1.4 V машки да се женски HD продолжување кабел води Злато Позлатен 1080 P 3 D за LCD ТЕЛЕВИЗОР, п

Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да додадете во количката или додадете во Омилени,Изненадув

8311 UHD 4 K*2К 3 D 1 : 4 од 1 X4 4 Портен HDMI Splitter Центар Repeater Засилувач Full HD 2160p Женски HDMI Аудио Кабел Един verter Адапте

Карактеристики : Мултифункционални за префрлување интелигентни механичкиПоддршка HDMI 1 618117mm ( без кабел

HDMI Кабел со голема брзина на пренос на дигитален аудио и видео податоци Поддржува HDMI верзија 1.4, 1.4 а, 1.3 к

1080 P 3 D Мини 4 Портен HDMI Splitter Switcher 1x4 1 : 4 од HDMI Дистрибутер Splitter За HDTV PS3, XBOXКАРАКТЕРИСТИКИl Еден HDMI влез сигн

Поддржува и двете видео и аудио, 720 P / 1080i / 1080 P резолуција Со помош на системот, можете слободно да ја пр

eatures : | LNYUELEC 4 K Голема Брзина Злато Позлатен HDMI Кабел .| HDMI верзија 2.0 кабел.| Наназад компатибилен со сите

EA0001213Спецификација : Бренд НовиГолемина : Прибл 5cm x 2.4 cm x 1cmБоја : ЦрнаНето Тежина : 10gКарактеристики : Повр

ULTНајдобри Мини Micro HDMI машки да HDMI Женски Адаптер КонверторКабел HD 1080 P HDMI Конвертор Краток Cabo 22 CM за Каме

Please wait...