0
clear
  • Пиксели Vertax D17 Батеријата Зафат за Nikon D500 како MB-D17 + 2*EN-EL15 + Dual Полнач
  • -20%
  • -20%
Пиксели Vertax D17 Батеријата Зафат за Nikon D500 како MB-D17 + 2*EN-EL15 + Dual Полнач

Пиксели Vertax D17 Батеријата Зафат за Nikon D500 како MB-D17 + 2*EN-EL15 + Dual Полнач

DEN 4799.52

Достапност
Производот е достапен


Пиксели Vertax D17 Батеријата Зафат за Nikon D500 како MB-D17 + 2*EN-EL15 + Dual Полнач
Функции :
Пиксели Vertax D17 е ново објавени производ, специјално дизајнирани за Nikon D500 камери.
Vertax D17 батеријата зафат може да се одржи еден EN-EL15 Батеријата или 8pcs АА батерии,тоа се однесува за време на снимање ефикасно.
Дизајниран со shutter ослободување функција(AF-НА копче).овозможи снимање на ист начин како хоризонтална контрола
Дизајниран со tripod џек на дното,овозможува да се утврдат tripod stably и цврсто.
Vertax D17 funtions како Nikon MB-D17,но во значителна цена.
Спецификации :
Компатибилен за Батеријата : EN-EL15 батеријата/8 компјутери АА/LR6 батерии
Работна температура : 0°C - +40°C
Димензии : прибл 150.8 x 52.5 x 77.4 mm
Тежина : околу 220g(забелешка : без батерии и батеријата maganize)
Пакетот вклучува : 1 x Пиксели D17 Батеријата Зафат 1 x Vertax VT-A12 Maganize 1 x Vertax D17 Maganize 2 x EN-EL15 Батеријата 1 x Двојна полнач 1 x Упатство
Препорачуваме Производи Топла Производи Често Се Купи Заедно Можеби Сакате Како Нив ?

Кон својствата

Пакет:
Yes
Модел:
D17
Бренд Име:
FotoPal
Компатибилен Камера Бренд:
NIKON
Димензии:
околу 150.8 x 52.5 x 77.4 mm

Производи во категоријата

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира Ние ќе ги пратите прат

НОВАТА Батерија Зафат Handgrip Замена За Canon 5 D Mark IV како BG1 W BGE20 dslr фото КамераПакетот вклучува : 1 x E20 Батериј

НАПОМЕНА : има промени на нашите во Странство магацин, нашите ЕУ клиенти да нарачате производот од нашит

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Фед

Пакетот Вклучува : 1 x Батеријата Зафат1 x Далечински Контролер1 x Упатството за2 x Батеријата ENEL15 2499m Ah1 x USB

Travor Вертикална Камера Рака Зафат Батеријата Носителот Зафат За NIKON D800 / D800 E / D810 dslr фото Камера Како MBD12 Ра

На You Pro D15 Батеријата Зафат е удобен и сигурен начин да се прошири вашата батерија живот.Тоа ви овозможув

Funtions : * Со вертикалнаснимање функција* Две литиум батерии може да се стави во стапица кои го прават тоа и

Meike 2.4 G LCD Дисплеј Безжичниот Далечински Управувач Вертикален Зафат за Nikon D5500Карактеристики : Батеријат

11178 Топла производ Нови MHGXPRO2 Метал Рака Зафат за Fujifilm XPRO2 LОблик Вертикална Метал Камера за Брзо Ослободу

Meike МКA6300 про Батеријата Зафат Носителот Изграденаво 2.4 G Безжичниот Далечински Управувач Одговараат за

НАПОМЕНА : има промени на нашите во Странство магацин, нашите ЕУ клиенти да нарачате производот од нашит

Опис : Десен агол брзо ослободување "Lзагради се" вклопи во основата на вашиот дигитален или на филмската

Работи само со Sony A6300, не за A6000.Батеријата контрола на МКA6300 про е компатибилен со Sony A6300.Тој е опремен со

11055 Други Батеријата ЗафатОпис : Батеријата Зафат е изборен power pack специјално дизајниран за Canon EOS 70 D Диги

100% сосема нов и висок квалитет.Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платилеили пазарната в

Meike МК7 D II Батеријата Зафат Поддршка на Вертикална Снимање за Canon EOS 7 D Mark II 7 D2 7 D II како BGE16Спецификации : 1.

Превозот со авион mail доаѓаат со песна Нема Големо купувачот се Комбинираат превозот попусти, Со цел да с

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состо

Враќање ОписКога ќе го добиете објект,ако не ви се допаѓа тоа или не треба, тоа било повеќе,можете да се в

Опис : Ние сме посветени на обезбедување на вас со висок квалитет на производи за години Нашите производ

МКMP1 Производ Преглед Добредојдени да ги користат видеоснимка пушка микрофон,Кој е специјално дизајнир

Особено Јужна Америка земји " обичаи се многу тешко, дури и кога парцели пристигне на локалните земји, па

Функција Карактеристики : 1.Со вертикалниснимање функција,камерата е најдобар избор за портрет на снима

2 парчиња NPFW50 Литиум батерии може да се стави во стапица, проширување на вашето време на снимање Со верти

************1.Neewer Официјалната Продавница е САМО овластени продавачот на Neewer во Aliexpress.2 Сите предмети се предв

Функција : 1 Батерија : 8pcs на АА Батерија,Или ENEL15 литиум Батерија2 Прекинувач : Камерата е Прекинувач3...

Please wait...