0
clear
  • 52pcs Торта Цевки Млазници Тесто шлаг цвет совети торта Нерѓосувачки Челик Путер Крем Украсување Устата Млазници Bakeware
  • -20%
  • -20%
52pcs Торта Цевки Млазници Тесто шлаг цвет совети торта Нерѓосувачки Челик Путер Крем Украсување Устата Млазници Bakeware

52pcs Торта Цевки Млазници Тесто шлаг цвет совети торта Нерѓосувачки Челик Путер Крем Украсување Устата Млазници Bakeware

DEN 1274.40
DEN 1173.00

Достапност
Производот е достапен

11
Бесплатен Превозот 52pcs Шлаг Цевки Млазници Совети за Печење Торта Тесто од не ' Рѓосувачки Челик Издувам Украсување Устата Алатки
Тип : торта алатка
Торта алатка тип : 52pcs цевки nozzels
Metarial : нерѓосувачки челик
Боја : автоматски
Број на модел : 03029
Функција : Еко-пријателски
големина на : слободен големина
ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)
на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.
и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.
Цел износ повеќе од $7 , ние ќе превозот од регистрирани пост или E-пакет со следење на број ,во спротивно ќе брод од страна на обичните пост.
Објектот ќе биде испратена до купувачот превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса пред да се плати.
СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 1-2 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 3-5working дена.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,
тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.
Трговија на големо : ние ќе брод од DHL ,UPS-от ,EMS или други брзо express (бесплатно), Ќе купуваат повеќе ,ќе ви даде повеќе попуст. Кога ќе го поставите цел, дозволете ми да знам.
Пред placeing вашата нарачка, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.
Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
Ние го прифаќаме само за плаќање. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна потврди сметка пред наддавање
Сите Плаќања мора да биде Потврден (Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на аукцијата завршува
Не-плаќање спор автоматски ќе се отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата.
Ние не сме одговорни за било царинење трошоци
Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови е високо ценет.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска или да се отвори било која спорови, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби

Кон својствата

боја:
1set
Бренд Име:
BEIGUAN
Торта Алатки Тип:
Десерт Декоратерите
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
ФДУ
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
03029
Тип:
Торта Алатки
Тип:
Торта Алатки
каталог:
готвење алатка
категорија:
колаче алатка
Објектот:
Barware
Стил:
bakeware сет
Атрибути:
печење & тесто алатка
Класификација:
десерт алатка
различни:
декорација совет постави
производ каталог:
Мувла

Производи во категоријата

Ако не сте задоволни со вашиот шопинг Искуство,ве Молиме контактирајте со нас за да добие решение пред д

Нови 5 Компјутери / Set 3 D Желе Уметност Алатки Желе Торта Jello Уметност Желатин Алатки Puding Млазницата Остав

Детали За Производот : Тип : за Печење колачи декорацииМатеријал : металГолемина : КАКО СЛИКА (Приближно )

40cm Преносни Обновливи Силикони Шлаг Цевки Крем Слаткарска Кеса Торта Декорирање Алатка Десерт Декорат

Слатки Додатоци 3 D Торта Декорирање Мувла Добар Квалитет 6 Стилови Торта Декорирање Алатка Нерѓосувачк

Ви благодариме за вашето разбирање.Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување н

Повратни информации и Преглед : Драги пријатели, бидејќи ја вашата повратна информација е многу важно з

35pcs / Set Направи добар колачи Нерѓосувачки Челик Торта Декорација Шлаг Тесто Цевки Млазници Совети Сет100%

Опис : 1.Алатки направени од храна одделение од нерѓосувачки челик,безбедноста 2.Цврсти,трајни,тоа е лесн

се надеваме дека може да се разбере и да не се отвори било која спорови за не е достапно за Следење на Инф

Повратни информации и Преглед : Драги пријатели, бидејќи ја вашата повратна информација е многу важно з

Опис На Производот Карактеристики : Еднократно, трајни, флексибилна и практична.Може да висат на ѕидот н

Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас да 18 : 00часот...

Ние брод во светот од страна на EMS, DHL, UPSот, Fed Ex, e Packet, Кина Пост, кина Пост Плус, Сингапур Пост и други ефек

Описи : 100% Сосема нов и висок квалитетНаправени од расположливиот пластика.Крајот е лесно да се скрати з

Детали За Производот : Карактеристики : Лесна заварувањеМатеријал : не ' Рѓосувачки челик 18 / 8(304)Сертифик

Нови Пристигнување 24 компјутери Разлика стил DIY Десерт, Торта Декорирање Совет Поставува Со Кутија Руси

Член име : Торта Ролери ИглаМатеријал : ПП ПластичниБоја : како прилогГолемина : прибл 21x12.5x6cmЕдиница тежи

Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите.BINGONE Сосема Нов 24 PCS Шлаг Цевки Млазници Тесто Совети Фонд

Please wait...