0
clear
  • Топ Одделение Децата Стомакот Танцување Облека 3-парче Ориентална Облека Градник, Појас, Здолниште Девојки Стомак Танц Костим Поставите Професионални
  • -20%
  • -20%
Топ Одделение Децата Стомакот Танцување Облека 3-парче Ориентална Облека Градник, Појас, Здолниште Девојки Стомак Танц Костим Поставите Професионални

Топ Одделение Децата Стомакот Танцување Облека 3-парче Ориентална Облека Градник, Појас, Здолниште Девојки Стомак Танц Костим

DEN 1872.00
DEN 1760.00

Достапност
Производот е достапен


Големина на Табелата ( единица : cm) Градник големина Под биста Страна рака должина Првенство една големина 55 - 75см 43cm 32 A - 34 A Појас големина Должина една големина 54cm Здолниште Големина Половината Должина Колковите една големина 54 - 74cm 78cm 50 - 80см Објект Вклучени 2 парчиња Сет : 1 x градник, 1 x појас 3 парчиња Сет : 1 x градник, 1 x појас, 1 x здолниште

Кон својствата

Големина:
One Size
Материјал:
Ацетат,Акрилик,Бамбус Fiber,Cashmere,Cotton,Linen,Lycra,Microfiber,Modal,Nylon,Polyester,Polyethersulfone,Rayon,Silk,Spandex,Viscose
Пол:
Жените
Број На Модел На:
BQ860
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Бренд Име:
ЈИ NA ШЕН ВУ
Стил:
децата стомак танц костим
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Вратот Детали:
Оглавник дизајн
боја:
Црвена, тиркизна, fuchsia, злато
Објектот Вклучуваат:
Врвот, појас, здолниште
Здолниште Детали:
Еластична корселе
Поддршка Тип:
Чипка-Up
Танц Тип:
Стомакот Танцување

Производи во категоријата

2018 Најновите Стомак Танц Носии Додатоци Монети Племенски Хип Шамија Стомак Танц Половината Синџир Голе

содржи6 компјутери set : врвот + здолниште + headdress + Вратот украси +рамо јазол + Рака украси2 компјутери set : вр

За стомак танц перформанси во собата : Ткаенини : чипка+камења во боја : црвена,црна,жолта Големина : една

Bellydance Костим Нова Топла Продажба Жените Bellydance Жена Стомак Танц Одговара на Врвот&здолниште&Појас&Преве

Стр ориз е за 1pair / 2pcs : 1pair=1pc на Лева страна+1pc Деснострана(Истакна : ако вие само треба (Лево или Десно) стр

Тип на производ : девојки стомак танц Материјал : полиестер / Најлон Возрасна Група : девојки Функција : А

ПлаќањеНие прифаќаме Зачувам тука Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме кликнете тука : .П

Стр ориз е за 1pair / 2pcs : 1pair=1pc на Лева страна+1pc Деснострана(Истакна : ако вие само треба (Лево или Десно) стр

2016 Висока продажба на 100% Реално Свила Превези 1 Пар рачно изработени жените Квалитет Свила Стомак Танц Ф

Се Фокусира На Создавање На Професионални Денс Бренд !Танц Облечи На Повеќето Личноста И Карактеристик

Стомакот Танцување Облека Ориентален танцПроизвод Функција : 1.100% нов Бренд и Висок Квалитеттоп нето пр

Напомена : Оваа Облека Вклучуваат Само БлузиСовети : 1cm=0.393 инчен / 1inch=2.54 см

Notic : овој стил треба да се направи, тоа може да се испрати во 2530 дена ве молиме испратете ја вашата Висина

ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ ______________________________________________________Ве молиме не двоумете се да не контактирате до

детали за производот Оваа ставка вклучува Стомак танц Синџир појас само Една Големина, 110cm во вкупно, 65cm

Целосен Сет 4 Парчиња детски Стомак Танц Костим за Конкуренција Деца Индиски Костим Поставите Bollywood Тан

Please wait...