0
clear
  • Rainso Мажите Нерѓосувачки Челик Хривнија Двоен Ред 4 Елементи Енергија Моќ Линк Хривнија Црна Полиран OSB-1044BFIR
  • -20%
  • -20%
Rainso Мажите Нерѓосувачки Челик Хривнија Двоен Ред 4 Елементи Енергија Моќ Линк Хривнија Црна Полиран OSB-1044BFIR

Rainso Мажите Нерѓосувачки Челик Хривнија Двоен Ред 4 Елементи Енергија Моќ Линк Хривнија Црна Полиран OSB-1044BFIR

DEN 949.44
DEN 570.00

Достапност
Производот е достапен

Rainso во моментов се вбројува меѓу најголемите светски снабдувач за здравствена заштита за производи и сопственик на повеќето напредни производствени техники во оваа област.
Ве молиме слободно контактирајте со нас на што се Должи на разликата на временската зона меѓу Кина и вашата локација, понекогаш
одговори на вашата порака ќе биде одложен со 6-10 часа.
Ако купувате 10pcs нараквици , ние може да испрати хривнија како подарок до вас. Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има extr
-emely витално значење за нас.ќе треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.5"/pc) Weigth За 50g/pc Ширина 10-16 mm (0.
* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу. Нашите работно време : GT AM 9 : 00~18 : 00 часот од понеделник до петок.
Основана во 2002 година.47") парична Казна или Мода Мода Хривнија 316l не 'Рѓосувачки Хривнија Синџир Боја Црна Пазар на ЕУ,САД,Австралија и така на Родова Човек,Унисекс,љубители' Пакување Електростатско филм/opp вреќа Промоција Секоја Година неколку стилови со цена 30 -50% надолу
Ве молиме овозможи прирачник за грешка при мерење на 0. Можете да не контактирате преку trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или e-mail на нас,ние ќе одговориме на u во рамките на
24 часа.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни храна
-назад за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги.3 цм
Rainso Мажите Нерѓосувачки Челик Хривнија Двоен Ред 4 Елементи Енергија Моќ Линк Хривнија Црна Полиран OSB-1044 BFIR
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. 2 ве Молиме контактирајте со нас во прв пат ако примите производите со било каков проблем, ние ќе го реши проблемот за вас со наплата replaceme 3 Ако не сте задоволни со било какви прашања во врска со нашите производи во прилог на квалитетот на производите, ако сакате да го промените на предмети или да се врати ставки . Ние одговори на пораки понеделник-петок за време на редовните деловни часа. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Материјал 316 L не 'рѓосувачки челик со Магнети,ЕЛА,Германиум,Негативни јони Големина/Должина 21.com,ангажира во истражување, развој, производство и маркетинг на Магнетен накит вклучени ѓердан, бразлетна, прстен и earring во нерѓосувачки челик, титаниум, бакар, алуминиум и волфрам материјал како и здравствена заштита на производот, и не се мода накит, како и.

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Акрилик
Нараквици Тип:
Холограмот Нараквици
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
OSB-1044BFIR
Бренд Име:
Rainso
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Био Енергија magnetotherapy
Парична казна или Моден:
Моден Хривнија 316l не ' Рѓосувачки Хривнија Кина
Накит Главен Материјал:
Нерѓосувачки Челик Хривнија Магнетни Здравје Нараквица И Енергија Хривнија
Нараквици или Алки Тип:
Синџир & Линк Нараквици Од Нерѓосувачки Хривнија Жените&Нерѓосувачки Пол Мажи
Пол:
Човекот,Унисекс,Жена,љубители'
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Здравствена Нега На Елементи:
Магнетни,ЕЛА,Германиум,Негативни јони Здравје Хривнија
Главната боја:
Црна Bracelete Тешки Нерѓосувачки Хривнија
Функции:
Antifatigue&заштита од Радијација&Промовирање на метаболизмот
Број На Модел На:
Нерѓосувачки Челик Нараквици Алки OSB-1044BFIR
Големина:
Должина

Производи во категоријата

Добредојдовте на нашата продавница!Имајте на ум!Цената е за еден нараквициМажи : Тежина : 65g, Должина : 22cm

513"23 години 1313 Објектот наменети за момчиња и девојчиња.5"46 години 1414.Тоа е ценет од страна на оние кои се

Производ Опција ЛистаЗабелешка : следните информации за повикување само Ве молиме контактирајте со про

Оваа Нараквица е од нашата колекција, и карактеристики на Masonic Логото врежано во Хривнија Оваа Нараквиц

спорт нерѓосувачки челик силикони хривнија боја : црно белорозева црвено синабраун 1 opp пакување; 2...

Здраво пријател!Добредојдовте на Hapiship( Среќен Брод)!ве молиме љубезно ве молиме проверете ја фотографиј

Сите наши производи се 100% Сосема Нов Екопријателски материјали, доведе слободни, никел слободни.Тргови

За ПроизводотАманда Накит се Nickle & Доведе Слободни Ние како Иницијатор и Поддржувач на Светот животната

Ако купувате 10pcs нараквици , ние може да испрати хривнија како подарок до вас.Rain So Магнетни Холограмот На

w Забелешка : Оваа нараквица може да се прилагоди , ако сакате да купите прилагоди алатка , pls кликнете Ако

Бренд : YesucanМатеријал : Топ ЛегураБоја : злато,сребро.Дијаметар : 5cm(1.97")Тежина : 10g(приближно)Пакет : opp вр

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Тоа е невозможно да се третираат

Answer : ___________________________ Note : Оваа нараквица може да се прилагоди , ако сакате да купите прилагоди алатка , pls к

Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 312days...

w Забелешка : Оваа нараквица може да се прилагоди , ако сакате да купите прилагоди алатка , pls кликнете Ако

Please wait...