0
clear
  • Ullicyc Карбонски Влакна Патот Велосипед TT Handlebar Автопат Остатокот Стави Handlebar Јаглерод TT Велосипед се Справи со Барови Судењето се Справи со Бар TT Бар
  • -20%
  • -20%
Ullicyc Карбонски Влакна Патот Велосипед TT Handlebar Автопат Остатокот Стави Handlebar Јаглерод TT Велосипед се Справи со Барови Судењето се Справи со Бар TT Бар

Ullicyc Карбонски Влакна Патот Велосипед TT Handlebar Автопат Остатокот Стави Handlebar Јаглерод TT Велосипед се Справи со Барови

DEN 2159.52
DEN 1533.00

Достапност
Производот е достапен


Помина EN 14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди .
Материјал : 3 K/ 12 K Целосна Карбонски Влакна
Менгеме Големина : Φ31.8мм
Тежина : околу 310 G
Крај : сјај / мет
Answer : ___________________________ Note : кога ќе поставите вашата нарачка, ве Молиме во ред "ЗАБЕЛЕШКА" кажете ми кои се вашите омилени големина и Материјал ,Инаку ние ќе големина : 340mm / Материјал : 3 K испорака за вашите .
Ф. А. П трговија на Големо и превозот се и поздрави пад за големи, ние предлагаме да се намали или слободни експрес испорака потребно малку време. за испраќање на пад, ние би можеле да се испрати на стоки за вашите клиенти директно и нема да даде информација за нас if you 'd like. Постои должност? обично велиме минимална вредност за да се избегне даночните власти. но, бидејќи на различни политики во различни земји, може да постојат царина треба да бидат платени од страна на купувачот. ако може да остави порака за вас како вредноста на нарачката е соопштено. Што треба да направам ако не се добие мојата статија? ве молиме контактирајте со нас прво, ние се случува да се земе вашиот труд. ако не можете да добиете целосна наплата или враќање, за вас. ние сме продавачот е искрен, па не да се грижите.

Кон својствата

боја:
црвено 3K, црвена 12K, зелена 3K, зелена 12K, сина 3K, сина 12K
Употреба:
Патот Велосипеди,Круизери
Компоненти:
Handlebar
Тип:
Остатокот Handlebar/TT Handlebar
Број На Модел На:
X1
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ULLICYC
Материјал:
Јаглерод Влакна
Ширина:
401 - 500mm
менгеме дијаметар:
28.1 - 29.5 mm

Производи во категоријата

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Целосна Јаглерод Влакна композитни изградбата на Армиранокочница лост зони UD Јаглеро

Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро Ако купувачот не ја прими стоката во

3 K Целосна Карбонски Влакна Велосипед Handlebar MTB Велосипед Интегрирани Хоризонтална Handlebar на Матични 600 / 620

[Материјал] : Јапонија Toray t800 карбонски влакна 【Сликарство】 : 3k + боја логото 【Дијаметар】 : 31.8 mm 【Вертик

Материјал : T700 карбонски влакна 3k завршиголемина : 31.8 мм* 380 / 400 / 420 / 440 / 460mm (центар до центар )тежина : 160 g р

ИМЕ на ПРОИЗВОД : ДОБРА РАКА Велосипед Назад Огледало Зглоб Бенд Рака Рефлекс Rearview Велосипедизам Пренос

[име] 2016 година влакна свиткување / спортски автомобил на патот [type] криви се справи [изглед] 3 K јаглерод w

Опис : Алуминиум материјал, силни и издржливи Со клуч, тоа е лесно да се инсталира на велосипедот...

ДОБРЕДОЈДОВТЕ во МОЈАТА ПРОДАВНИЦА [Име] : нема логото целосна јаглерод патот свиткана handlebar внатрешни р

Целосна Карбонски Влакна MTB Велосипед Рамен Интегрирани Handlebar Со МатичниБренд : Интегрирана MTB handlebar со м

Сакаат да имаат голем шопинг искуство тука!.Попродажбата на услугата : Ние ќе ги провери стоката квалите

ESCRIPTION & МАТЕРИЈАЛИ Јаглерод Влакна композитни изградбата на Армиранокочница лост зони 3 K јаглерод ткаа

Опис : Карбонски влакна и алуминиум материјал, силни и издржливи.Со клуч, тоа е лесно да се инсталира на в

Данок : Плаќаат данок е должност на секој граѓанин, купувачот треба да одговорен за сите даноци.3) Контак

Други спортски апликации вклучуваат во хокеј на мраз стапови и ски столбови На коефициент на топлинска

GUB VAILLANT рамен столб handlebar седиште пост матични поставите планински велосипед велосипед handlebars 31.8 mtb бар fix

ДОБРЕДОЈДОВТЕ во МОЈАТА ПРОДАВНИЦА [Име] : ievele целосна јаглерод патот велосипед, свиткана handlebar внатрешн

2017new surperlogic целосна карбонски влакна велосипед TT handlebar патот велосипед остатокот handlebar велосипед додато

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Модел : Патот велосипед јаглерод handelbar Материјал : 3 K Целосна Карбонски Влакна (Јапониј

Заедно со неговата мала тежина, неговата тежина е дури и полесни од алуминиум, за помалку од 1 / 4 од челик,

ДОБРЕДОЈДОВТЕ во МОЈАТА ПРОДАВНИЦА [Име] : ievele целосна јаглерод патот свиткана handlebar внатрешни рутински

Помина EN 14766 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS СтандардиОПИС & МАТЕРИЈАЛИМатеријал : Целосна Карбонски ВлакнаМати

Велосипедот Релаксација Handlebar Алуминиум Легура Триатлон Аеро Остатокот Handlebar Патот Планински Велосипе

Please wait...