0
clear
  • 6mm природни маслиново зелена круг монистра влакно нараквици камен jades калцедон жените трговија на големо цена diy накит 7.5 инчен B1964
  • -20%
  • -20%
6mm природни маслиново зелена круг монистра влакно нараквици камен jades калцедон жените трговија на големо цена diy накит 7.5 инчен B1964

6mm природни маслиново зелена круг монистра влакно нараквици камен jades калцедон жените трговија на големо цена diy накит 7.5

DEN 211.20
DEN 148.00

Достапност
Производот е достапен

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас.
започнете За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.5 инчи во мерењето.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Тиркизна,Malachite,Lapis lazuli,Rhodocrosite,Јастреб око,Тигар'eyes,Moonstone,Sunstone,Kyanite,Chrysoprase,Pikn Опал,Сина Калцедон,Сина Чипка Ахат,Pyrite,Bronzite,Рубин Zoist,Carnelian,Црна Ахат/оникс,Црвениот Џаспер,Аметист, Bloodsont,Индиски ахат,Зелена aventurine,Dalmation од јаспис,се Зголеми Кварц,Fluorite,Unakite,Amazonite,Rhodonite,Голдстоун,Снегулка Obsidian,Луди Чипка Ахат,Labrodorite,Океан од јаспис,Leopardskin од јаспис,Sodalite,Слика од јаспис,Mookiate,Нови Жад,Smoky Кварц,Кристално/Заоблачено Кварц,Labradorite,сосема повеќе од 150 видови на природен камен џаспер и ахат,Сребрен прибор и разни DIY накит и др. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.5 инчен B1964
.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
B1964
Материјал:
jade џаспер
Метали Тип:
Злато Позлатен
Должина:
7.5inches

Производи во категоријата

Превозот1 Стандардната превозот метод е воздухот пошта која нема царинската проблеми во повеќето пати

Ruberthen Моден Дизајн на Жените Заврши Хривнија Гроздобер Бела Мушка Белегзија или Ѓердан Медитациски Исц

Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : Нараквица 2.Голем

Нова Продажба Божиќ Подарок Мало 8ММ Море Слоевита камен Монистра Нараквица ,Антички Злато се Зголеми Ч

Висок Степен на Монистра Накит 8мм Синото Море Слоевита Камен Мушка со Злато и Сребро Черепот Нараквица,

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Име : Ресни Нараквица,Мажите черепот Нараквици,Бренд Хривнија Материјал Павер Поставува

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата Опис на Производот : 100% Нов со В

Новиот Дизајн на Накит 8мм Природни Мат Ахат со позлатени Бронзени Круг Монистра И Јога Черепот Наракви

Мажите Подарок Barbell Jewellry Нови Пристигнување Природни Фенси Дрво Круг Монистра со Фитнес Мода Dumbell Нарак

Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство Ако не можете да ги пратите на вашиот пакет, ве Молиме контак

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии За GQTORCH Највлијателните 925 сребрен corporation во источна Кина регионот.

Нов Дизајн и Висок Квалитет на мажите Антички Сребрена Боја Лав Главата Нараквици Направени од страна н

Предпродажба на Услуги Ако сте интерес во било објекти во мојата продавница,само контактирајте со мене!

Ако имате било какви прашања во врска со предмети, ние испрати до вас,можете да pls љубезно ни даде можнос

искрено се надевам дека ќе може да се разбере.Природни Јагода Кварцен Кристал Јасно Круг Монистра Женит

Описмоден жените хривнијаГолемина10мм монистра , 7.8 инчиМатеријалиАхат , Од ЛегиранКоличина1pc по многу

Добредојдовте на terisa накитако сакате да имаат друга боја молам дозволете ми да знам,благодарам многу,ви

слатководни бисер и кристално хривнија spsb1921zz2 OT нараквици Материјал : свежа вода бисер монистра,кристал

Име : Ресни Нараквица,Мажите Нараквици,Бренд Хривнија Материјал Павер Поставување CZ монистра,4mm Круг ба

МатеријалAmazoniteОбликотКругГолемина10.5 mmМеталНикојДолжина20cmБојаМултибојаТежина26gНови Мат Amazonite скапоц

Напомена : 1.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на

Боја : Како на сликата шоуМушка големина : 1012mmГолемина : Прилагодлив(1825cm)PS : Чиста рачно изработени, на ах

тоа сè уште не може да се избегне грубото ракување транспорт на работници Купувачи се плати за враќање п

Адвокатско Накит 4mm Бела howlite Камен Монистра Микро Внесува Циркон Слон Среќа ХривнијаСлон главата мушка

Висок Квалитет на Портокал Змеј Вени Ахат Монистра со Сребро Черепот Нараквици за Mens ПодарокМушка голе

( Обезбеди следење на број, Пристигне : 1560 работни дена Ова не влијае на вашата исплата и пазарната цена...

имајте на ум! Накит нема кутијаОбично ние не имаат кутија, ве молиме контактирајте +3 долари ако треба да

Please wait...