0
clear
  • Ново ! DIY Печење Алатки За Торти Двојно Силикони Шпатула Лажица LFGB Cookie Spatulas Тесто Scraper Миксер Buttter сладолед Лажичка
  • -20%
  • -20%
Ново ! DIY Печење Алатки За Торти Двојно Силикони Шпатула Лажица LFGB Cookie Spatulas Тесто Scraper Миксер Buttter сладолед Лажичка

Ново ! DIY Печење Алатки За Торти Двојно Силикони Шпатула Лажица LFGB Cookie Spatulas Тесто Scraper Миксер Buttter сладолед Лажичка

DEN 239.04

Достапност
Производот е достапен

Силиконски материјали сретне ФДУ квалитет, не-токсични за заштита на животната средина, температура -40 до + 230 , лесна, лесен за чистење Две нож, висока температура 220 степени, лесна, лесен за чистење, не е веројатно да имаат агол.Ве молиме контактирајте со нас ако предметите не можат да пристигнат во испорака,ние ќе се прошири и на испорака. 5)Предметите ќе пристигне во текот на 60 дена по испорака( русија 90 дена,Бразил 120 дена),па ве молиме да не се отвори спор пред испораката. над остатоците, остатоци, ќе не гребење на површината на производот. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. ( Некои земји можеби ќе треба подолго ) 4)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Еластична се чувствувам многу добро, многу удобно со нив сечилото Карактеристики : Силикони дел ладна и топла температура од -40 до + 230, отпорни на топлина пластична рачка дел 110 , може да се користи постојано, иновативен дизајн, еластична супер добро за нашиот среќен кујна и додадете малку прекрасно! Цел : Да се направи торта, мешајќи торта тесто рамномерно, без протеини и antifoam; да може ефективно да scrape остаток тесто сад за мешање површината протеини паста, концентрирани состојки и повторна употреба, намалување на загуби; мазно тесто се истури во калап и така натаму; чистење лесно да се scrape исклучите лепи, не-стап крпа, алуминиумска печење послужавник, итн. Пратката 1)Ние ќе брод редоследот по 3 работни дена и според времето на исплата, ве молиме да обрнете во време откако ќе го порачаат.5 цм) Тежина : 107 Г Пакување : Секој polybag Опис : Нема мртви краеви scraper тело лесна, лесен за чистење, лесно да се одгледуваат бактерии, надворешна рачка е силиконски материјал, завиткани во најлон се справи со лесно свиткана, и издржливи.
Ново ! DIY Печење Алатки За Торти Двојно Силикони Шпатула Лажица LFGB Cookie Spatulas Тесто Scraper Миксер Buttter сладолед Лажичка
Детали за производот Име : Двоен Силикони Шпатула Лажица Материјал : Храна одделение силиконски Големина : Вкупната Должина 30. *Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Силиконски материјалот е отпорен на висока температура 230 степени, може да се меша во текот на греење се користат не возраст зацврстуваат.

Кон својствата

Тип:
Готвење Алатка Поставува
Материјал:
Пластични
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Број На Модел На:
Двојно Силикони Шпатула Лажица
Пластични Тип:
Силикони

Производи во категоријата

Топло прашува : 1, железо плоча за леано железо калапи, нема начин да се контролира, работа, оставете беле

Карактеристики : Масло излегува во фина магла Лесно еден раце работа го прави совршен за готвење спреј Ј

Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.Повеќето пакети може да с

Спецификации : дијаметар : 32cmВисина : 21cmДолжина : 52cmНето тежина : 7kgsБруто тежина : 8kgsГас : ЛПГ10pcs трговија н

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Мора да се поставите во секоја кујна Секоја алатка е мно

[Боја] : Црвена [Материјал] : Силикони + нерѓосувачки челик [Size] : 1# 28.5*5.5 cm / 11.2*2.16 инчен 2# 30.4*7.5 cm / 11.9*2.95 инчен 3

W elcome На Нашата Продавница1 ние сме професионални веледрогерија во Кина.2 ние се обезбеди најниска цена н

Опис : Функција : 100% Сосема Нов Овој високо квалитетен нерѓосувачки челик за Обновливи, Замрзнувач / маши

1 x Силикони Spoonula Половина Шпатула, Половина Лажица (26.5 cm*8cm) 1 x Дупчиња Лажица 1 од 2 Лажици во овој Сет(28cm*8

3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNINNG ПОНУДАТА ИЗНОС освен превозот цена, по приемот на објектот в

Спецификации : Димензија : 515x440x770mmМатеријал : боја обложени железоОтворете дијаметар : 280mm 5pcs трговија на

Пушењето Пиштол Рачни Храна Пушач француски Молекуларна Храна Алатка Молекула Коктел Специјални Алатк

Објектот спецификитеТип : Садови ДеловиФункција : ЕкоПријателски,ПорибеноСертификација : CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : мора да додаток за било кујна,погоден за сите дома

Please wait...