0
clear
  • Леопард Sequins Пета Заштитник Професионални Балет Танц Чорапи 1 Пар Стомакот Танцување Нога камшик Пети Подлога Стомак Танц Додатоци
  • -20%
  • -20%
Леопард Sequins Пета Заштитник Професионални Балет Танц Чорапи 1 Пар Стомакот Танцување Нога камшик Пети Подлога Стомак Танц Додатоци

Леопард Sequins Пета Заштитник Професионални Балет Танц Чорапи 1 Пар Стомакот Танцување Нога камшик Пети Подлога Стомак Танц

DEN 278.40
DEN 262.00

Достапност
Производот е достапен


* Уникатен стомак танц пети подлога пракса чевли
* Исклучителен изработка, велур единствена и elasticated нето материјал
* Им овозможи на нозе да дишат
* Големина : S : ЕУР 34 - 35 ЕВРА
М : ЕУР 35 ЕУР 36
L : ЕУР 37 - EUR 38
XL : ЕУР 39 - 40 ЕВРА

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Материјал:
Lycra,Свила,Лен,Rayon,Микрофибер,Кашмир,Најлон,Бамбус Влакна,Акрилик,Модални,Полиестер,Spandex,Ацетат,Памук,Viscose,Polyethersulfone
Пол:
Жените
Бренд Име:
ЈИ NA ШЕН ВУ
Број На Модел На:
BX0906
Стил:
Стомакот/балет пракса чевли нога камшик
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
боја:
Голи
Објектот Вклучуваат:
1 пар чевли
Пети Стил:
отворете пети
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Повод:
обука
Големина:
S, M, L

Производи во категоријата

Нови Пристигнување Malaya Превези за Стомак Танц долго flowy рачно изработени се шие sequins Танцување РакаШами

Жените Секси Стомак Танцување Костим Врвот+ Женски Панталони Bellywood Вршење На Вежби Dancewear Bottoms Здолниште

Опис На Производот : Боја : црвена, црна, зелена, fuchsia, розова, бела, royalblue, тиркизна, златна, виолетоваТип :

ПлаќањеНие прифаќаме Зачувам тука Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме кликнете тука : .П

Луксуз Перформанси Стомак Танц Костим Вклучувајќи Градник,Ракавици,Половината Синџир, Sequin Градник Нак

100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : Памук Мешавина+ Алуминиумски МонетиБоја : Црвена, Црна, Сребрен

Се Фокусира На Создавање На Професионални Денс Бренд !Танц Облечи На Повеќето Личноста И Карактеристик

1) : Големина : pls се провери мојата детален Опис за S, M, L како што е подолу : вкупно е 3 големини за вас да се

Плаќање : Можете да ги користите Boleto, Master Card, Western Union, ВИЗА, QIWI, Банкарски и други начини на плаќање за да с

ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ ______________________________________________________Ве молиме не двоумете се да не контактирате до

Bellydance Костим Стомак Танц Појас Дијамант Синџир на Жените Декорација Рајна ситенатпревар​една големин

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било

Стр ориз е за 1pair / 2pcs : 1pair=1pc на Лева страна+1pc Деснострана(Истакна : ако вие само треба (Лево или Десно) стр

2016 Висока продажба на 100% Реално Свила Превези 1 Пар рачно изработени жените Квалитет Свила Стомак Танц Ф

Целосен Сет 4 Парчиња детски Стомак Танц Костим за Конкуренција Деца Индиски Костим Поставите Bollywood Тан

Answer : ___________________________ Note : превозот цена не ги вклучува и увозните даноци Купувачот се одговорни за тоа...

Деца стомак танц одговара : Материјал : чипкаГолемина : S,M,LS : топ должина : 21cm,градите : 5670cm,хип : 6070cm,полови

Please wait...