0
clear
  • 1.25 м 50 заб редуктор опрема 1.25 метален калап за инсталација центар растојание 42mm дупка 10мм род 24*200mm
  • -20%
  • -20%
1.25 м 50 заб редуктор опрема 1.25 метален калап за инсталација центар растојание 42mm дупка 10мм род 24*200mm

1.25 м 50 заб редуктор опрема 1.25 метален калап за инсталација центар растојание 42mm дупка 10мм род 24*200mm

DEN 863.52
DEN 820.00

Достапност
Производот е достапен


За намалување на односот : 1 сооднос значи дека црвот се претвори 50 [20] прстен црв воланот на еден претвори; Modulus : 1.25; Ротација : право раце; Инсталирате центар растојание : 42mm;

Кон својствата

Обработка:
Прецизност Кастинг
Забот Профил:
Се Покрене Опрема
Материјал:
Челик
Standard or Nonstandard:
Стандард
Обликот:
Се покрене
Број На Модел На:
1.25 М 50teeth

Производи во категоријата

1 : 60 месинг црв опрема mod=0.5 црв опрема : M=0.5Забите=60a=6mmh=4mmH=10ммd=15mmD=31.3црв род : dimeter : 10ммсоздаден=5mmПредметит

мини струг брзини , Метал Машина за Сечење брзини спецификација : материјал : метал,челик количина : 18pcs /

start Isv Module Wrap9838end Isv Module Wrap9838LZONE RACINGНов Краток Shifter За Holden Commodore VT VUапарат vx VY VZ LS1 V8 T56 Краток Shifter СРЕБРО СОСЕ

Направени од високо квалитетни пластични, дебел материјал, мала тежина, трајни прецизност, долг животен

Модел : 263 AМодул : 0.5Заби : 26Применливи вратило / бленда : 3мм (тесни)Дијаметар : 14mmДебелина : 4.4 mmМатеријал :

производи слики : цртеж : Воведувањето на М1 митра опрема : материјал : челик SAE4140боја : црнапритисок агол :

најлон пластични чекор поттикне опремаМо : 0.8 M, Забите=30создаден големина На : 4mm,5mm,6mm,8mmнадворешниот дија

Дувачкиот Bevel ОпремаТИП : 0.8 M15 T , Создаден d=3ммL1=3.2 мм, D=10мм L=8ммако имате било какви прашања, ве молиме да с

Се покрене Опрема назабена 1.5 М 70 T 1.5 v опрема рек 70teeth понесе 10мм 12mm поттикне опрема 45 челик cnc назабена ви

Hubsports Краток shifter за полнење на Nissan S13, S14, S15, 200 SX 8998 HUPDG5399 NISSANT Тип Краток Фрли Shifter Апликација ЗА Nissan Силви

2 парчиња Поттикне Опрема назабена 1.5 М 18 T 1.5 v опрема рек 18 заби понесе 5 / 6 / 6.35 / 8 / 10 / 12mm 45teel назабена потти

EPMAN Брза Промена Краток Фрли Shifter Комплет за Тојота MR2 SW20 SW22 GT GTS 3 SМОБ / GTE 8999Тип : Краток Фрли Shifter Примена :

2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако

WLRING STOREПрилагодлива Висина Краток Shifter За Граѓанско Интегра CRX B16 B18 B20 D16 Краток Shifter WLR5398Боја : ЦРНА,ЦРВЕНА

Име на производ : 6 PCS Метал Опрема ПоставувањеПредмет Бр : X11000Производ Бренд : SIEGПроизвод Серија : X1G W / Н W

Please wait...