0
clear
  • DLE60 60cc модел авиони за Гас на Моторот за РК Модел Авион
  • -20%
  • -20%
DLE60 60cc модел авиони за Гас на Моторот за РК Модел Авион

DLE60 60cc модел авиони за Гас на Моторот за РК Модел Авион

DEN 24086.40

Достапност
Производот е достапен

Некој во близина на моторот треба да носат заштитни eyewear. ADD : Changan Таун, Dong Guan Сити, Провинцијата Guang Dong, Кина Телефон : 0086-769-85077880 0086-769-85077029
Повратни информации :
1.Ние ќе ја испрати на производи за да можете
одеднаш на уплата
2. Или моторот ќе бидат сериозно оштетени од вибрации. Ние веруваме во точноста на услугата на купувачи,и би сакал да се направи сè за да ги задоволиме нашите клиенти.Испратете ни пред тргнување било негативни повратни информации или отворање спор на сајтот. Ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее.

Кон својствата

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
DLE60
Бренд Име:
FLIGHT-MODEL.COM
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Мотори

Производи во категоријата

За 1 / 8 РК автомобил Тешко елоксирани на опрема површината Рѓадоказ за третман на површината на степенит

htmlПревозот1).com / payment_method.ако не знаете како да се плаќаат пари,ве молиме погледнете го ова link : http : / / help...

карактеристики : Производ Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Фабрички Делови 100% Гаранција за Квалитет

Добредојдовте На RCAWDзаден амортизерПакет Количество:2 парчињаМатеријал : МеталОпис : ЦПУ машински 6061T6

5 mm Моторни Димензии(Кол*Лен) : дијаметар 14*17mm Бр.Како да се откажат превозот1 Ве молиме контактирајте со н

Службен вики : вики.doit.сумНоминална Напон : DC12 VНеоптоварување Тековната : 100m AРаботен напон спектар : 612 VН

Опис : Pin Рогови 4 дупки(1.5 мм)Pin дијаметар = 2mmPin должина = 21mmШирина на основата = 12mmВисина од основата = 11mmВк

Спецификација : 20pcs / многу Дијаметар 2.6 / 3.1 / 4.1 мм Кормило Оружје Опрема за Слетување Волан Рака DIY Додато

Mato оригинални 1 : 16 3898 Шерман далечинска контрола на резервоарот надградба додатоци симулација T49 метал

2 ПАРЧИЊА Легура на Алуминиум Пред Хаб Превозникот CЦентар Превозникот Зглоб Лево и Право За Рк Хоби Авт

Опис : Ова 3 сечилото влакна засилен најлон пропелер поставен е за РК брод Постојат четири реквизити во о

Tamiya 1 / 10 1 / 16 Скала На Патот Лебдат Автомобили РК Гуми Цементирање Помошни Тркала Центар Тркало Пречник н

7) 4096 дел прецизност, 0 SАВТОБУС сигнал канал(3 pin на ред 11) излез 12 канали SАВТОБУС сигнал, PWM сигналот канал

4pcs Црна 90mm Легура Alluminum Шок Апсорбер Сет За TRX4 AXIAL SCX10 D90 1 / 10 РК Автомобил Роботи Додаток се Искачи на Голе

Лет 110 E Трупот & Крило Заштита, Кеси За F3 A RC Модел Авион Авионот Сина спецификација : За F3 A 110 E РК Авион Бој

Поради акции статус и временската разлика, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв распол

2 S 7.4 V 8520 Надгради 8.5x20mm Мини Coreless Моторни Г.С CCW за DIY Мали QX90 95 LT105 Микро Затворен Трка Quadcopter Четка Г.С...

(негативна повратна информација НЕ е мудро решение за решавање на било какви проблеми)Ако планирате да

За Превозот : Ние обично брод купувачи објект како ПОДАРОК во помала вредност кога ќе изберете Економиј

Please wait...