0
clear
  • Бел Круг 0.5 mm Кол sifter Брашно Алатка парична Казна Мрежа Решетка Цедилка Домашна Кујна Gadget
  • -20%
  • -20%
Бел Круг 0.5 mm Кол sifter Брашно Алатка парична Казна Мрежа Решетка Цедилка Домашна Кујна Gadget

Бел Круг 0.5 mm Кол sifter Брашно Алатка парична Казна Мрежа Решетка Цедилка Домашна Кујна Gadget

DEN 167.52

Достапност
Производот е достапен


Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. Ве молиме, напишете точно ПОШТЕНСКИ КОД.Рускиот гостин МОРА да го НАПИШЕТЕ целото ИМЕ и презиме за да примите пакет,ви Благодариме!Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. Ве молиме, напишете точно ПОШТЕНСКИ КОД.Рускиот гостин МОРА да го НАПИШЕТЕ целото ИМЕ и презиме за да примите пакет,ви Благодариме!
* Домашна Кујна Брашно Алатка Бел Круг 0.5 mm Кол парична Казна Мрежа Решетка Цедилка
* Направен од пластика и жица материјали.
* дизајн со 0.5 mm дијаметар мрежа за совршен filte. Погоден за филтрирање и вовлекува за брашно, идеален кујнски помошник за домаќинките.
* Тежина : 86g
* Пакет : 1 x Мрежа Сито
Дијаметар : 16 CM

Кон својствата

Тип:
Colanders & Strainers
Бренд Име:
SSGP
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
32691694553

Производи во категоријата

ПОВРАТНИ информации Доколку ви се допаѓа нашата производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момен

100 компјутери Чипови Мини Фрај Кошеви од не ' Рѓосувачки Челик Fryer Кошница Цедилка Служи Храна Презентац

2 парчиња! кујна антизатнување потоне цедилка бања colander тоалет и мијалник мрежа Изолација Влошки за кос

2 парчиња / set Свитлива Силикони Colander Овошје Зеленчук Перење Кошница Цедилка Расклопна Drainer Со Рачка Кујн

Кујната на мозоци анти затнување филтер, heightening вода Лек исцедете ги покрие 11*3.9 cmОбјектот СликиНајчесто

КАРАКТЕРИСТИКИ : Нерѓосувачки челик креативни алатки чај strainers чај поставува strainers бесплатен превозотП

100% сосема нов и висок квалитет!Уживате во свежа и вкусна кафе во вашата канцеларија или домаСо добар ква

Производ ВоведПредмет : Vтип кафе филтер хартијаГолемина : 101 V 14.5 L*10 H cm102 V 17.5 L*12.5 H cmМатеријал : Оригинални

Виетнамски Кафе Филтер од Нерѓосувачки Челик Создателот Тенџере Кисна Купот на Порција Вкусни кафемат

Водата количината наведени во табелата е просечна, а грешката на вода принос на една мембрана елемент е

Опис : чај infuserМатеријал : нерѓосувачки челикГолемина : чај infuser : 5.2 (L)*4.2(w)cmПакување : секој во polybag100% и unworn!

Опис : Зеленчук За Контрола На Храната Се Исцеди Уред Цедилка Остатоци Филтер Кујна Gadget КомуналниНаправ

Евтини Нерѓосувачки челик топло тенџере филтер лажица Фино Мрежа Масло Цедилка Брашно Sifter Сито Colander за

1 Buc 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Мрежа Strainers Colander Кујна Додатоци Солидна Долго Се Справи Со Зеленчук Брашно

30 компјутери Чипови Мини Фрај Кошеви од не ' Рѓосувачки Челик Fryer Кошница Цедилка Служи Храна Презентаци

3 Pcs Цедилка Colander Најлон Супа Голем Лажичка Лажица за Готвење Drainer Кујнски Алатки LXY9Опис : Карактеристики

Please wait...