0
clear
  • Трговија на големо година Нови Висок Квалитет на Природен Вулкан Камен Beaded Хривнија Влакно Стил ,24k Златна Боја Лав Главата Шарм Хривнија
  • -20%
  • -20%
Трговија на големо година Нови Висок Квалитет на Природен Вулкан Камен Beaded Хривнија Влакно Стил ,24k Златна Боја Лав Главата Шарм Хривнија

Трговија на големо година Нови Висок Квалитет на Природен Вулкан Камен Beaded Хривнија Влакно Стил ,24k Златна Боја Лав

DEN 456.00
DEN 328.00

Достапност
Производот е достапен

Трговија на големо 2016 година Нови Висок Квалитет на Природен Вулкан Камен Beaded Хривнија Влакно Стил ,24k Злато Позлатен Лав Главата Шарм Хривнија
Боја : како на фотографии покажува како се вашите опции Количина : 4pcs/многу Големина : 16cm -22.5 cm , како и зглобовите , како и вашиот бараниот Материјал : 100% Нов Бренд , со Висок Квалитет , без лажни Ментално ,24k Злато Позлатен Лав Главата Повеќе Нарачате ,ве молиме контактирајте ме Whats App : +86 18928874499

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Мажи
Бренд Име:
dankaishi
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Камен
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Должина:
18cm
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Животните
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Повод:
Валентин'Day Подарок
Водоотпорен:
Yes
издржлив:
3 Години
Висок квалитет:
Yes
боја:
црна монистра
Големина:
Elasticity
за секс:
Машки
дизајн addtion:
Yes
продажба на мало:
Yes

Производи во категоријата

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата Опис на Производот : 100% Нов со В

Висок Квалитет на Портокал Змеј Вени Ахат Монистра со Сребро Черепот Нараквици за Mens ПодарокМушка голе

Материјал : Природни КристалноГолемина : 16mm монистраКвалитет : Со Висок Квалитет

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Име : Ресни Нараквица,Мажите черепот Нараквици,Бренд Хривнија Материјал Павер Поставува

Мажите Подарок Barbell Jewellry Нови Пристигнување Природни Фенси Дрво Круг Монистра со Фитнес Мода Dumbell Нарак

Материјал : Природни Оникс Ахат и 10 мм Мат МонистраКамен Големина : Камен : 33~34x21~24mm Т : 4~6mm Внатрешниот Син

тоа сè уште не може да се избегне грубото ракување транспорт на работници Купувачи се плати за враќање п

Ruberthen Мода 2018 Жените Виножито Мушка Хривнија Трендовски Howlite се Зголеми Crysatl Хривнија Најдобри Роденден

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии За GQTORCH Највлијателните 925 сребрен corporation во источна Кина регионот.

Напомена : 1.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на

Висок Степен на Монистра Накит 8мм Синото Море Слоевита Камен Мушка со Злато и Сребро Черепот Нараквица,

Нова Продажба Божиќ Подарок Мало 8ММ Море Слоевита камен Монистра Нараквица ,Антички Злато се Зголеми Ч

Предпродажба на Услуги Ако сте интерес во било објекти во мојата продавница,само контактирајте со мене!

имајте на ум! Накит нема кутијаОбично ние не имаат кутија, ве молиме контактирајте +3 долари ако треба да

Добредојдовте Капка Превозот Големопродажните ЦениПредпродажба на Услуги Ако сте интерес во било обје

Добредојдовте на terisa накитако сакате да имаат друга боја молам дозволете ми да знам,благодарам многу,ви

Fengshui Среќа Хривнија Природни Златна Obsidian Богатство Pixiu Хривнија Fengshui Piyao Симбол Хривнија за Богатство и

добредојдовте на terisa накитТрговија на големо рачно изработени од Страна на Кристал Природните Слатков

Please wait...