0
clear
  • Руската RU Верзија на Тастатурата За Dell Inspiron 14 3420 P22G P33G 14R 5420 SE 7420 Лаптоп
  • -20%
  • -20%
Руската RU Верзија на Тастатурата За Dell Inspiron 14 3420 P22G P33G 14R 5420 SE 7420 Лаптоп

Руската RU Верзија на Тастатурата За Dell Inspiron 14 3420 P22G P33G 14R 5420 SE 7420 Лаптоп

DEN 594.72

Достапност
Производот е достапен

Ние само брод да се потврди цел адреси.Гаранција и Гаранција услови започне од купување датум. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас во ebay,и ние ќе ви одговори што на време!
1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена,ние ќе ви помогнат reslove проблем за вас во време!
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Компатибилен Со :
Руската RU Верзија на Тастатурата За Dell Inspiron 14 3420 P22 G P33 G 14 R 5420 SE 7420 Лаптоп
Распоред : RU руски Јазик
Нов висок квалитет на тастатура
100% компатибилен производител
Еквивалент Замена Дел
Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата! Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ, и Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.
Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодариме
1. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Кон својствата

Стандард:
Руски Стандард
Број На Модел На:
14 3420 P22G P33G 14R 5420 SE 7420
Компатибилен Бренд:
DELL
Бренд Име:
Acootina
Состојба:
Нови
гаранција:
една година
Квалитет:
Високо - Целосно тестирани пред да брод!
Превозот:
Бесплатен Превозот од Кина Пост/ePacket

Производи во категоријата

Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи Ние се надеваме дека можеме да в

Лаптоп американски Американски англиски Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред прат

Лаптоп американски Американски англиски Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред прат

Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи Ние се надеваме дека можеме да в

Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди доволно информации.ви благодари

Нова го Замени лаптоп тастатура За Леново IBM T431s T440 T440p T440s НИ распоред на тастатураОбјектот спецификитеЈ

pls се избере една која ќе треба : pic1pic2pic3СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви бла

Лаптоп американски Американски англиски Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред прат

90 дена ГаранцијаСосема Нов и не се користи,ве молиме да конкурираат со довербаСекој Производ е тестиран

Лаптоп американски Американски англиски Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред прат

две боја: црно не светлото сребро имаат осветлувањеСостојба : Нова и Сосема Гаранција : 180 денови

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress! Пониска вредност ќе се избе

Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи Ние се надеваме дека можеме да в

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

Бренд Нови180 Дена ГаранцијаНИ ИзгледотСите Тастатури биле тестирани и се во добра состојбаако ви треба

Бренд Нови180 Дена ГаранцијаНИ ИзгледотСите Тастатури биле тестирани и се во добра состојбаако ви треба

За Испраќање Време 1 Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса Транзит пати може да

Бренд Нови бела Тастатура90 Дена ГаранцијаСите Тастатури биле тестирани и се во добра состојбаако ви тр

Компатибилен Со : Нова Тастатура RU руската Верзија За Dell Inspiron 1526 1546 1410 1420 P446 J 0 P446 J 0 NK750 Лаптоп Сребро Вие

Лаптоп американски Американски англиски Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред прат

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Компатибилен Со : Руската RU Верзија на Та

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.Вие се с

ARBIC Тастатурата за ASN82 N82 J N82 JQ N82 JG N82 JV A42 K42 K42 D K42 J A42 J K42 F U32 U35 U41 AR верзија лаптоп Црна тастатураОбјектот сп

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи Ние се надеваме дека можеме да в

Please wait...