0
clear
  • CHINAZP Фабрика 10yards/многу Одбраната Добар Квалитет Природни Grizzly Вратот Hackle Пердув Дополнителните Трим
  • -20%
  • -20%
CHINAZP Фабрика 10yards/многу Одбраната Добар Квалитет Природни Grizzly Вратот Hackle Пердув Дополнителните Трим

CHINAZP Фабрика 10yards/многу Одбраната Добар Квалитет Природни Grizzly Вратот Hackle Пердув Дополнителните Трим

DEN 1775.52

Достапност
Производот е достапен


CHINAZP Фабрика 10yards/многу Одбраната Добар Квалитет Природни Grizzly Вратот Hackle Пердув Дополнителните Трим
1.Име на производ : Петел вратот hackle пердув трим
2.Материјал : Пилешко пердуви
3.Боја : Природна
4.Модел : Суровини
5. Пердув Должина : 10~15cm(4~6inch)
6.Пакување : 10yards/color/многу
7.Залиха : Да
8.Фабриката име : Yiwu ZP Занаети Фабрика
9.Фабриката сајт : www.ywgy.cn
10.Бренд име : CHINAZP
11.Продавницата за веб-страница :
12.Trademanager ID : cn109594301
13. Забелешки : Било бои може да биде обоена, повеќе избор ве молиме посетете ја
Овој оглас е за 10 јарди на прекрасни природни grizzly hackle пердуви, заедно со пердув уреденост. Должината на секоја пердув мери совет за совет, се простира во должина од 4-6 инчи.
Овој стил е пораби на лента намали за лесна апликација, но лесно можат да бидат поделени во одделни пердуви. Пердувите се избелени и санирани, подготвени да се користи за сите изработката на проекти. Тие се супер популарни во вметнете ги во вашиот накит, коса екстензија, носии и други специјални прилики.
Пердувите се разликуваат широко во форма и големина. Не сите пердуви се во совршена состојба.
двор
СЕРТИФИКАТ :
1) ЗДРАВСТВЕН СЕРТИФИКАТ : US$50.00
2) КАДЕЊЕ/ДЕЗИНФЕКЦИЈА НА СЕРТИФИКАТОТ : US$50.00
3) ОРИГИНАЛНИОТ СЕРТИФИКАТ : US$50.00
Забелешка : ако ви треба ние да ви помогне да се направи сертификат за вашата нарачка,ве молиме директно место цел во прво време,но немојте да плаќаат пари,и да контактирате со нас преку trademanager или оставете порака на вашиот налог за сертификат си сакал,тогаш ајде да го ревидира цена за вас,тогаш ќе плаќаат за тоа,ви благодариме!

Кон својствата

Материјал:
Пилешко Пердув
Шема:
Суровини
Број На Модел На:
Природни Grizzly
Име на производ:
Природни Grizzly Hackle Пердуви Трим
боја:
Природни
Пердув должина:
10~15cm(4~6inch)
Пакување:
10yards/color/многу
Фабриката Име:
Yiwu ZP Занаети Co., Ltd
Фабриката веб-сајт:
www.ywgy.cn
Продавницата за веб-сајтот:
www.aliexpress.com/store/200193
Trademanager ID:
cn109594301

Производи во категоријата

Трговија на големо!100pcs 2530cm / 1012inch бела ној plumes пердув евтини пердуви ној пердув свадба маса декорацијаОп

Ној пердув скратува 1 Дворови / многу 1015cm висина Ној пердув работ црнаОпис : Материјал : Ној пердувБоја : ц

CHINAZP Фабрика 50pcs / многу Големи Димензии 8090cm(3236inch) Добар Квалитет Природни Дама Amherst Pheasant Опашка Пердуви1.

100 КОМПЈУТЕРИ 47 Инчи 1016 CM Турција Marabou Меки Пердуви венчаница DIY Накит Декорација декоративни Додатоци П

Трговија на големо квалитет 100pcs совршен светла боја природни ној пердуви 1618 инчи / 4045 cm спектар на опци

Функција200pcs / многу!1220cm долго Вар Зелена Лабава Goose Nagoire Пердуви Совршен за занаети,костим дизајн,headbands,к

Cheng Bright трговија на Големо 500 PCS 3035 CM Природни Петел опашка Пердуви За Декорација Занает Пердув Christma Diy Pheas

CHINAZP Фабрика Избраниот Премиер на Квалитетот 100 парчиња / многу 25 до 30cm трговија на Големо Розова Обоена

ве молимеПред да се обрне внимание на оваа цел Повеќе брзо и безбедно, треба седум до десет дена, ве моли

Трговија на големо!100pcs 2530cm / 1012inch црна ној plumes пердув евтини пердуви ној пердув свадба маса декорацијаОп

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет Материјал : Паун пердув Боја : КАКО на сликата Големина : 58cm ,

15787337707649486 Топла Продаде дворот дворот дворот дворот дворот двор1)да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.Сите

50 КОМПЈУТЕРИ убава природна бела ној пердув 5055 cm / 20 22 инчи ној plumage свадба фестивал plumes декоративни ком

Ново! 50pcs1214 многу инчи / 3035 cm / Rose red висок квалитет на кур опашка пердув / DIY свадба додатоци Божиќ парти

материјал:петел опашкаголемина:2530 см / 10 до 12 инчиколичина:500 компјутерибоја:црнаPls ми Даде вашиот

Трговија на големо!100pcs 2530cm / 1012inch Меи црвено ној plumes пердув евтини пердуви ној пердув свадба маса декора

Танц на ноќта на Вештерките Партија Украс Потребно 12 Коски Фан фаза перформанси diyМатеријал : Ној Пердув

Трговија на големо!10pcs / многу Ној пердув 5560cm / 2224inch портокалова боја ној plumages plumes за свадба декорација из

Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации вашиот може да има, и ќе го прават нашите најдобри за р

CHINAZP Фабрика 50pcs / многу Врвен Квалитет на Природен Ringneck Кога Pheasant Круг Quill Крило Пердуви за Дома Декор1.Им

Трговија на големо!10pcs / многу Ној пердув 5560cm / 2224inch бела боја ној plumages plumes за свадба декорација изведбиОп

Функција2 Meters / пакет / многу!Светло Сина Турција Marabou Пердув Трим Пердув Fringe, Fringe Сатен Лента, Костим,46inches

5) Сите увозни давачки или такси се купувачот одговорност.Опис На ПроизводотДруги Бои ЛинкПроизвод Вове

Ние ќе се потрудиме да се реши овој проблем, те направи среќен шопинг расположение Како на купувачот тоа

трговија на големо 50pcs beatiful природни бисерки пердув 1318cm / 57inch Декоративни diy прибор за Облека за Накит д

Please wait...