0
clear
  • ZhiYuSun 86*65mm екран на допир за MP3 MP4 MP5 GPS екранот ова е компатибилен
  • -20%
  • -20%
ZhiYuSun 86*65mm екран на допир за MP3 MP4 MP5 GPS екранот ова е компатибилен

ZhiYuSun 86*65mm екран на допир за MP3 MP4 MP5 GPS екранот ова е компатибилен

DEN 671.52

Достапност
Производот е достапен


трговски опис
86*65mm екран на допир за MP3 MP4 MP5 GPS екранот ова е компатибилен
Стоката е во парк!!!

Кон својствата

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Големина На Екранот:
Број На Модел На:
3.8
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Бренд Име:
ZhiYuSun

Производи во категоријата

Ако не е , ве молиме контактирајте со нас одеднаш пред да замине на feedabck, ние ќе се обидеме потрудиме да в

Ние guaranteen да брод од рок од 48 часа по уплатата comfirmation(освен одмор)2 Овие трошоци се на купувачот одговорн

skylarpu LCD екран за GARMIN ОРЕГОН 650 Рачни GPS LCD Екран со Допир digitizer Поправка замена Бесплатен превозотГолемина

трговски опис Zhi Yu Sun Нови 3 инчен Pda Таблета Екран на Допир Digitizer за полнење За Motorola Симбол MC3000 MC3090 MC3 NТопл

7" инчен Таблет HOTATOUCH За HC186104 A1 FPCV2.0 екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор замена Бесплатен Превозот

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и

Пакетот вклучува : 1pcs екран на допир+1 сет поправка алатка1.ве молиме отворете го таблета да се провери ек

Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор каб

Продавачот не е одговорен за вашата земја било даноци или царинска такса!ви благодаримеНад & следниве о

Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,LtdИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да пл

Resending надоместок ќе бидат платени од страна на купувачот : Ние не сме професионален фотограф, па слики не

Please wait...