0
clear
  • DOIT Механичка Рака Механички Шепа Механички Ноктот Gripper на Манипулатор Робот Gripper
  • -20%
  • -20%
DOIT Механичка Рака Механички Шепа Механички Ноктот Gripper на Манипулатор Робот Gripper

DOIT Механичка Рака Механички Шепа Механички Ноктот Gripper на Манипулатор Робот Gripper

DEN 787.20
DEN 787.00

Достапност
Производот е достапен


На gripper е направен на задебелена тешко алуминиумска легура, практични и со елегантен изглед, gripper забната структура е двострано лента го зграби предмети повеќе цврсто. Повеќе детали, ве молиме посетете : https : //github.com/Smart Arduino/SZDOITWi Ki/wiki 1. Поради монитор и вистинските снимање на осветленоста и други причини, ќе има одредена боја разлика.
Конечната боја ве молиме погледнете ги нашите актуелни стоки. Ве молиме да знаат ова пред да го купат тоа. Ви благодариме !
2. На сликата можеме да го покаже е 100% Вистински Објект Фотографија.
3. Големината може да има 2-3cm се разликува поради maunal мерење.
4. За превозот погодност, производот е во unassembled .
1. Подготовка на Време : ние треба 2-5 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите бројни наредби секој ден.
2. Бесплатен Превозот за светот ако изберете Кина Пост .
Answer : ___________________________ Note :
Информации на нова следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи кога се испраќаат надвор од Кина. Без разлика дали тоа е пристигна или не,тоа ќе нема повеќе следење на информации.
Ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mair ако сакате целосна tacking информации.
Следење на информации на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се провери овде :
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди , и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде $3 ПОПУСТ за секоја нарачка над $50 во вашиот подоцна купување.
2. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook, ние ќе ви ги даде $3 ПОПУСТ за секоја нарачка над $50 во вашиот подоцна ги купите, како и.
3. Ако не сте задоволни со нашите производи, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
4. Ве молиме e-mail на нас пред да замине на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите.

Кон својствата

боја:
без серво, со серво
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Примачите
Бренд Име:
SZDoit
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Автомобили
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Број На Модел На:
Други
Алатка Материјали:
Сечење
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Големина:
other

Производи во категоријата

Опис : Материјал : Јаглерод влакна DJI Фантом Верзија 2 компатибилен Вградени во автозаклучување орев, уп

Службен вики : вики.doit.сумИме : Серво Центар Рог (или се каже Метал воланот)Материјал : алуминиум легура, п

Било доцна известување на враќање, и ние не ќе се обезбеди враќање и наплата на услуги Ве молиме да се из

Добредојдовте на хоби Зона.Понуда на различни R / C модели и делови.Добар квалитет на разумна цена,Додаде

ИзвестувањеПочитувани Купувачот : ако сте од Русија, ве Молиме да ни даде целото ваше име...

Лекција 1 LED Трепка Лекција 2 Ѕвончето Лекција 3 Контрола на LED со копчето Лекција 4 Навалите Switch Лекција 5 L

Политика На ВраќањеАко сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 де

Опис : Clevis Бренд Име : RedhawkСпецификации : Вкупна должина : 21mmДијаметар на дупка : 1.2 mmТежина : 0.4 g / pcОпис : Pin

2 S 7.4 V 8520 Надгради 8.5x20mm Мини Coreless Моторни Г.С CCW за DIY Мали QX90 95 LT105 Микро Затворен Трка Quadcopter Четка Г.С...

Mato оригинални 1 : 16 3898 Шерман далечинска контрола на резервоарот надградба додатоци симулација T49 метал

За Превозот : Ние обично брод купувачи објект како ПОДАРОК во помала вредност кога ќе изберете Економиј

htmlПревозот1).com / payment_method.ако не знаете како да се плаќаат пари,ве молиме погледнете го ова link : http : / / help...

За 1 / 8 РК автомобил Тешко елоксирани на опрема површината Рѓадоказ за третман на површината на степенит

Опис : Pin Рогови 4 дупки(1.5 мм)Pin дијаметар = 2mmPin должина = 21mmШирина на основата = 12mmВисина од основата = 11mmВк

YUKALA Батеријата за WLtoys L333 L343 L353 РК Автомобил играчка автомобил резервни делови 6.4 V 320m Ah батеријата додато

алуминиум 30deg (акции) рициново блокови за Traxxas Nitro Slash, Rustler, Slash 2 WD, и Стампедо 2 WDКАРАКТЕРИСТИКИ : CNC машинс

7) 4096 дел прецизност, 0 SАВТОБУС сигнал канал(3 pin на ред 11) излез 12 канали SАВТОБУС сигнал, PWM сигналот канал

4pcs Црна 90mm Легура Alluminum Шок Апсорбер Сет За TRX4 AXIAL SCX10 D90 1 / 10 РК Автомобил Роботи Додаток се Искачи на Голе

Tamiya 1 / 10 1 / 16 Скала На Патот Лебдат Автомобили РК Гуми Цементирање Помошни Тркала Центар Тркало Пречник н

За да се префрлате switch 2 тезги За превозот : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус испорака метод не цел со инфо

APM е отворен извор контрола на летање, може да се игра APM и зависи од индивидуалните способности Играчот

Please wait...