0
clear
  • Неспоредливи се Меша Камен Опал се Зголеми Розевиот Кварц Тигар Око Гем Змеј Заврши Серпентина Половина Топката Pendant Лежиште за Накит Ѓердан
  • -20%
  • -20%
Неспоредливи се Меша Камен Опал се Зголеми Розевиот Кварц Тигар Око Гем Змеј Заврши Серпентина Половина Топката Pendant Лежиште за Накит Ѓердан

Неспоредливи се Меша Камен Опал се Зголеми Розевиот Кварц Тигар Око Гем Змеј Заврши Серпентина Половина Топката Pendant Лежиште

DEN 265.92

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте на нашата продавница,ве молиме додадете ни на листата со желби ако ви се допаѓа нашиот производ!!!
Неспоредливи се Меша Камен Опал се Зголеми Аметист Кварц Тигар Око Гем Змеј Заврши Серпентина Половина Топката Pendant Лежиште за Накит Ѓердан
Произвед кт Опис :
Состојба : нова
Количина : 1 buc
Големина на : (Приближно)2.6*2,2 см
Облик : змеј заврши серпентина половина топката pendant лежиште (природен камен кварц )
Материјал : природни опал се зголеми аметист кварц тигар око pendant мушка
4 камења за вас да се избере(опал,се зголеми кварц,аметист,тигар око .)
Answer : ___________________________ Note : бои можеби малку поинаква, бидејќи на природни и монистра.Вие ќе добиете слични на оние како фотографии.
Пакет Се Вклучени : 1 Buc Природен Камен Pendant (Без Ѓердан)

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
DYNE016
Бренд Име:
druzy
Обликотшема:
Животните
is_customized:
No
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Функција:
Никој
боја:
4 различни бои за да го изберете
Тип:
Змеј Заврши Pendant Мушка
Материјал:
Мешани Камен Опал Се Зголеми Аметист Кварц Тигар Око Гем
Обликот:
Змеј Заврши Серпентина Половина Топката Pendant Мушка
Декорација:
Свадба Подарок Дома Декорација Подарок Тигар Око pendant мушка
Повод:
Костим партија,годишнина,ангажирање,Свадба се зголеми кварц Pendant
Големина:
(Approx)2.6*2.2cm opal pendant bead
Пакет:
1Pc аметист pendant /opp вреќа
Потекло:
Кина(Копно)
Is_Customized:
Yes

Производи во категоријата

Можеби како Тип : Овален Облик на Жица Завиткан скапоцен камен Pendant Исцелување Накит Големина Детали(При

метал : стаклоDIY треба лепакголемина на топка : 20mm*15mm20sets / многу можете да добиете не заврши производи...

торбаТибетската Стил Легура Голема Привезоци, Божиќ Дедо Мраз, Антички БронзаГолемина : за 34mm широк, 66mm

DIY треба лепакметал : стаклоголемина на топка : 38mm*25mm3sets / многу можете да добиете не заврши производи diy с

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!Материјал : Бакар, CZ циркониКоличина : 10 парчињаГолемина : 12x18

10pcs магнет 25мм Silve Ратан Ароматерапијата Етерично Масло од не ' Рѓосувачки Челик Парфем Diffuser Locket Ѓердан ,

Материјал : Бел Бисер ШколкаГолемина на(Приближно) : 64x36 MMТежина(Приближно) : 10 gКоличина : 1 buc

Лесно reshaped и оштетена па поради тоа најчесто се комбинираат со други метали за да се произведе повеќе из

316l Хируршки Нерѓосувачки Челик Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Ѓердан Pendant Locket Накит Круг Парфем Loc

Ако имате посебни барања, ве молиме оставете ја вашата порака, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашит

Ако не доби својата цел за време на испорака датум,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,ние ќе

Ако имате посебни барања, ве молиме оставете ја вашата порака, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашит

Објектот во слики е точно оној што ќе ја добие Сите слики биле направени во дневна светлина.Опис : Матери

Teeny Заби 10 компјутери буковата Нови Лос Приврзоци Teether Бебе Креветчето Играчка Teething Додатоци DIY Дрво Teethin

Teeny Заби 5 КОМПЈУТЕРИ Шупливи Срце Облик на Силиконски Teether Pendant Бебе Teether BPA Free Силикони Монистра За Ѓерда

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата Опис на Производот : 【Име на Пр

Сребро магнет 25мм 30мм обичен Ароматерапијата Етерично Масло хируршки Нерѓосувачки Челик Парфем Diffuser Loc

Материјал : Сина ПесочникГолемина на(Приближно) : 40x28x5 MMТежина(Приближно) : 7 gКоличина : 1 buc

Предмети со цел ќе биде предаден во рок од 2 дена по уплатата е завршен Превозот метод зависи од цел изно

Се облекуваат до тоа или фустан таа надолу со овој Класичен Tahitian pendant; дел што оди со сè Оваа вистина круг

2 Нашиот накит е направен со најголема прецизност и силните контрола на квалитетот : DBK062 Земја на Произв

Добредојдовте на ya xuan продавница !Топло совети различни луѓе "естетски, културни, економски услови" разл

Teeny Заби 5 компјутери буковата Нови Торта Приврзоци Teether Бебе Креветчето Играчка Teething Додатоци DIY Дрво Teet

Најновите Магнетни Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Pendant Нерѓосувачки Челик Шупливи Надвор Парфем L

Please wait...