0
clear
  • Newshe 2 Кт Круг Намали Розова CZ Солидна 925 Sterling Silver 3 Еез Ореол Свадба Прстен се Поставува Романтична Накит За Жените
  • -20%
  • -20%
Newshe 2 Кт Круг Намали Розова CZ Солидна 925 Sterling Silver 3 Еез Ореол Свадба Прстен се Поставува Романтична Накит За Жените

Newshe 2 Кт Круг Намали Розова CZ Солидна 925 Sterling Silver 3 Еез Ореол Свадба Прстен се Поставува Романтична Накит За Жените

DEN 1199.52
DEN 1080.00

Достапност
Производот е достапен


Жените е убава фигура 3 дел ААА одделение кубни циркони свадба сет.Направена од 925 Фунта Сребро.
Прстен карактеристики ангажман прстен со 6.5 mm круг намали Розова Циркони центар камен опкружен со 59 помал круг Бели камења.
Појавување на бендот карактеристики 38 појавување ААА CZ круг Розова камења. Производ Детали скапоцен камен Информации Објектот Нема JR4040 Гем Тип Кубни Циркони Бренд Newshe Камен Форма Круг Метал Тип 925 Sterling Silver Минимум Розова Боја / Бела НИ Големина 5,6, 7, 8, 9,10,11,12 Број на Камења 98pc(s) велика БРИТАНИЈА Големина J. 5,M, O, Q, S,Т. 5,V. 5,Y Камен Димензии 6.5 mm Вкупна Тежина 6 g Камен Тежина 2 Carats Width 1mm+1mm+1mm Minimun Јасност Око Чисти
Врвен квалитет craftamanship,со врвен квалитет камења се прикажат неверојатни збогатен јасност само како вистински дијамант!
Фотографии

Кон својствата

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
3мм
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Симпатична/Романтичен
Обликотшема:
Круг
Повод:
Свадба
Бренд Име:
Newshe
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
JR4040
Материјал:
Кубен Циркони
боја:
White & розова
Тежина:
6 g
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични

Производи во категоријата

Извонредност Процес : Високо ниво на вештини, исклучителна фалсификување, покажуваат првите визуелни е

Превозот И Испорака 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот Проценето врем

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират

Материјал : 925 s TERLING SILVER (Печат S925) пол : Мажи Камен : CZ камен големина : 7mm*7mm Камен тежина : 3ct Видови : Прстен

Материјал : 925 Sterling Silver +ААА Циркон Кристал+ Злато ПозлатенГолемина : ве молиме видете на сликаОвој накит

А полиран изглед е резултат на metalsmith е напор да се поднесе, песок и удар на метал до совршено рамна површ

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Лабораторија Alexandrite Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*8 mm Метал : sterling silver

WTR272 трговија на Големо Обичај 5pcs / многу Модни Накит Природен Микс Шарени Камен Прстен, Овална Единствен

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Лондон Сини Топаз Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*9 mm Метал : sterling silver Гл

Материјал : Сребрен & Кубни Циркон Големина : Како Што Е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

Место на Потекло : Кина (Копно)Должина : 78 см2cm стаклоприлагодлива големинабронза или сребрена бојацелос

Jemmin Моден Дизајн морска ѕвезда Шема Нов Плима Сина Rire Опал Прстен за Жени, Девојки Чиста 925 Фунта Сребрен

Долниот на Превозот и Ракувањето СтапкиНие може да разменуваат врати ставки за вас ако имате проблем со

Материјал : 925 Sterling Silver +ААА Циркон Кристал+ Злато ПозлатенГолемина : ве молиме видете на сликаОвој накит

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Црното Spinel Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*9 mm Метал : sterling silver

Please wait...