0
clear
  • 10Pcs/многу PC14-04 Цевка 14mm Тема Директно Throught 1/2 Пневматски Цевки Вклучите цевка конектор
  • -20%
  • -20%
10Pcs/многу PC14-04 Цевка 14mm Тема Директно Throught 1/2 Пневматски Цевки Вклучите цевка конектор

10Pcs/многу PC14-04 Цевка 14mm Тема Директно Throught 1/2 Пневматски Цевки Вклучите цевка конектор

DEN 370.56
DEN 352.00

Достапност
Производот е достапен


10 Pcs/многу PC14-04 Цевка 14mm Тема Директно Throught 1/2" Пневматски Цевки Вклучите цевка конектор
ГОЛЕМИНА.
ИНЧ
ИПО
φD
Р
А
Б
H1
Х2
PC5/32-M5
PC4-M5
4
М5
4.5
20.2
10
2
PC5/32-01
PC4-01
4
1/8
6.5
20.5
10
3
PC5/32-02
PC4-02
4
1/4
8.5
19.5
14
3
PC5/32-03
PC4-03
4
3/8
9
18.9
16.8
3
PC1/4-M5
PC6-M5
6
М5
4.5
21.4
12
2
PC1/4-01
PC6-01
6
1/8
6.3
20
12
4
PC1/4-02
PC6-02
6
1/4
8.4
19.1
14
4
PC1/4-03
PC6-03
6
3/8
11.2
20.2
17
4
PC1/4-04
PC6-04
6
1/2
9.2
19.6
21
4
PC5/16-01
PC8-01
8
1/8
6.5
24.3
14
4
PC5/16-02
PC8-02
8
1/4
10
25.2
14
6
PC5/16-03
PC8-03
8
3/8
9
20.3
17
6
PC3/8-01
PC10-01
10
1/8
8
26.6
17
4
PC3/8-02
PC10-02
10
1/4
8.6
26.7
17
6
PC3/8-04
PC10-04
10
1/2
9.6
21.2
21
8
PC1/2-01
PC12-01
12
1/8
8
29.3
19
4
PC1/2-02
PC12-02
12
1/4
10
29.7
19
6
PC1/2-03
PC12-03
12
3/8
9
28.5
19
8
PC1/2-04
PC12-04
12
1/2
11
26.6
21
8
PC14-02
14
1/4
10
32.7
23.8
6
PC14-04
14
1/2
10
31.5
23.8
8
ИНЧ.
ISO.
ВИДЕТЕ ПОВЕЌЕ.

Кон својствата

Бренд Име:
CZE
Тип:
Приклучоци
Број На Модел На:
PC14-04
многу:
10pcs
Тежина:
36g

Производи во категоријата

TN серија Двојновратило двонасочни цилиндар

АКО НЕ ПОСТОЈАТ ПОСЕБНИ БАРАЊА, СТАНДАРДНАТА КОСА КИНА ПОСТ ВОЗДУХ ТРГОВСКИОТ ЦЕНТАР АКО ВИ ТРЕБА ДРУГИ

Контактирајте со НАС1 Нашата цел е задоволството на клиентите! 6.Ние може да се направи кориснички произ

1 / 4" Aro тип пневматски воздух брз спојка, брзо спојување(Женски)

Голема количина купувањето ,ве молиме контактирајте го нашиот онлајн услуга за да побара повеќе економ

TN серија Двојновратило двонасочни цилиндар

МАЛ Алуминиум Легура Мини Цилиндар пневматски цилиндри воздух цилиндар

Боја : СинаМатеријал : Месинг / Метал СлучајТемпература / Притисок Скали за : Едноставен Тип : R12 / R22 / R502 0

CY1 L32500 СКМ тип CY1 S CY1 B CY1 L серија 32милиметри понесе 500mm удар Топката Черупка Имајќи Magnetically Заедно Rodless Цили

Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, ако сте задоволни со нашите производи и ус

Lash Прилагодувач Lifter За 200204 Dodge Дакота Durango Ram меморија Џип Слобода 3.7 L V6 SOHC

CY1 L25200 СКМ тип CY1 S CY1 B CY1 L серија 25мм понесе 200mm удар Топката Черупка Имајќи Magnetically Заедно Rodless ЦилиндарHOEN

Објектот спецификите Состојба : Нова Гаранција : 6 месеци Мотор Број : 4 D95 Тип : пумпа за Вода Модел : PC605 PC606

TN серија Двојновратило двонасочни цилиндар

Точка име : ротирачки стегање цилиндар MKBСоздаден големина : MKB16 / MKB20 / MKB25Мозочен удар големина : 10мм / 20mm /

TN серија Двојновратило двонасочни цилиндар

АКО НЕ ПОСТОЈАТ ПОСЕБНИ БАРАЊА, СТАНДАРДНАТА КОСА КИНА ПОСТ ВОЗДУХ ТРГОВСКИОТ ЦЕНТАР АКО ВИ ТРЕБА ДРУГИ

MDS280 интелигентни дигитален мерач на притисок е висока прецизност интелигентни дигитален мерач на прит

Please wait...