0
clear
  • Гроздобер Розова Свадба се Облекуваат Година Принцезата Свадба Наметки Чипка Невестата Фустани Копчиња Vestidos де Noiva Com Foto Вистински Trouwjurk
  • -20%
  • -20%
Гроздобер Розова Свадба се Облекуваат Година Принцезата Свадба Наметки Чипка Невестата Фустани Копчиња Vestidos де Noiva Com Foto Вистински Trouwjurk

Гроздобер Розова Свадба се Облекуваат Година Принцезата Свадба Наметки Чипка Невестата Фустани Копчиња Vestidos де Noiva

DEN 7824.00
DEN 6259.00

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме да го заврши цел онлајн, и ни остави позитивен фидбек . Ние ќе се обидеме потрудиме да победи вашиот 5 ѕвезди .00 /парче US $ 158.Исто така, можете да го напуштите вашиот сопствен мерење од страна на e-mail пораки или да разговарате со нашите продавач онлајн.80 /парче US $ 195. Вратени точка мора да биде во совршена состојба, како што беше испратена до вас, не се променети и не се носи. 90% од времето сме во можност да го средиме проблемот со давање техничка поддршка, без да мора да се испрати нешто назад. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Известување за Додаток : фустанот не содржат било кој додаток,како свадбен превез,ракавици,итн во обои Различни слики : Компјутерски екрани имаат хроматските аберации,особено меѓу CRT и LCD Мерења : Plese се најде на локалните прилагодување да ви помогне да се земе мерки на Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ .Мерење е многу важно за изработка на облека,па затоа треба да се провери вашиот мерење (вклучувајќи биста ,половината,колковите,рамо до подот,heigth на чевли ect)јасно .
Превозот
Ние само брод вашата потврди адреса.00 /парче US $ 221.00 /парче US $ 185. Враќање ве Молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за враќање на прв рок од 7 дена по добивањето на објектот.
Големина На Топ Листите
Проверете Боја на топ Листите , изберете боја што ви се допаѓа , а потоа ја напушти боја број
Превозот Време
Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Никакви проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред вашите негативни повратни информации.50 /парче US $ 165.00 /парче US $ 231.

Кон својствата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Половината:
Империја
is_customized:
Yes
Бренд Име:
KS Ми Unshakenes
Фустани Должина:
Кат Должина
Деколте:
Лажичка
Силуета:
Бал
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Свадба Фустан Ткаенина:
Чипка
За Бремени Жени:
No
Декорација:
Appliques,Beading,Чипка
Sleeve Стил:
Резервоар
Воз:
Никој
Вграден Градник:
Yes
Назад Дизајн:
Копче
Вистински Слики:
No
Број На Модел На:
H3607
Големина:
проверете ја големината на топ листите
боја:
проверете боја на топ листите
Шиење Време:
7-20 дена
време на испорака:
3-15 дена
розова свадба облечи:
свадба фустан 2016 година
Свадба Фустан Од Чипка:
гроздобер свадба облечи
Принцезата Свадба Наметки:
Чипка Невестата Фустани
Vestidos де Noiva Com Foto Вистински:
Trouwjurk

Производи во категоријата

Дефектен, Оштетени или Misshipped ПредметиДефектен, оштетени или погрешно се испраќаат предмети ги исполнув

Напомена : Доколку сакате да нарачате овој фустан во custom size и прилагодено боја,можете да изберете по слу

Изберете вашиот венчаница,мора да оставите порака и да се провери четири големини како што е прикажано

3) не може да биде мало боја разликата помеѓу фото и готови се облекуваат (ова не е грешка) Тоа тогаш ќе тр

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии Белешки пред да ги купите предмети1 Начин На Плаќање И Плаќање Врем

100% Реална Слика, копија право сите се задржани.За Повеќе други форма стил Свадба се облекуваат , ве молим

Нарачки откажана 13 дена по исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се с

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии Белешки пред да ги купите предмети1 Начин На Плаќање И Плаќање Врем

ПревозотНие само брод вашата потврди адреса.Мерење е многу важно за изработка на облека,па затоа треба

Било фустани можат да бидат прилагодени ако би сакале да не контактирате и да ми даде точните мерки 4...

Мерење е многу важно за изработка на облека,па затоа треба да се провери вашиот мерење (вклучувајќи бист

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии Белешки пред да ги купите предмети1 Начин На Плаќање И Плаќање Врем

3) Ние исто така, обезбеди свадба додатоци како превез, ракавица,petticoats, но тие се екстра.Големина На Табел

Вистински Фото Зеде со себе, копија право сите се задржани.

25 em}h5{маргинаbottom : 1.сад{соочилево : 15px;соочиправо : 15px;width : авто}}@медиуми (minwidth : 1260px){.5 em}hr{јасни : и двете;heigh

Да се осигура дека вашиот фустан се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши ф

Враќање За Замена или Рефундирање1.Ако јас (ние) може да ви испрати некои слики да се покаже дизајн,может

Please wait...