0
clear
  • Gemfan 1104 4000KV Brushless Мотор Г.С. CCW За Мини FPV Quadcopter Multicopter 100-150 Стакло Diatone 150 РК Multirotor Рамка за Полнење
  • -20%
  • -20%
Gemfan 1104 4000KV Brushless Мотор Г.С. CCW За Мини FPV Quadcopter Multicopter 100-150 Стакло Diatone 150 РК Multirotor Рамка за Полнење

Gemfan 1104 4000KV Brushless Мотор Г.С. CCW За Мини FPV Quadcopter Multicopter 100-150 Стакло Diatone 150 РК Multirotor Рамка

DEN 1051.20

Достапност
Производот е достапен

5 mm
- Моторни Димензии(Кол*Лен) : дијаметар 14*17mm
- Бр.
Како да се откажат превозот
1. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални, остатокот увери дека ние ги реши на најдобар начин. Ни ги испратите вашите клиенти превозот адреса, кога ќе цел;
4.Можете да ги преземе нашата фотографии за да ги покажете вашите клиенти слободно;
2.
Повратни информации
1. Ве молиме почекајте во пациентот и
не грижете се , ние се обезбеди Наплата /Ре-Брод услуга ако пратката не може да се дојде .
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
Ве молам, разберете дека Пост Воздухопловната услугата не е стабилна, понекогаш тоа трае подолго време да пристигне . или CCW кога се направи нарачка !
[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
[xlmodel]-[custom]-[7254] Други
Плаќање
Прифаќаме само Зачувам .5 Еден
- Max Континуирана Моќност(W) : 38.
Политика На Враќање
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, може да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на објект и се врати во рок од 7
дена за целосно враќање на средствата.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Ве молиме кликнете на "Add to Store Листа" (на левата страна на оваа страница) за да ја додадете нашата продавница во вашите омилени и да ни биде ВИП,
тогаш ќе може да биде лесно да ги проверите нашите нови стилови и вашите нарачки.
Ве молиме имајте предвид дека превозот цена е неповратни.на Клетки(Lipo) : 2 S
- Max Постојан струја(A) : 3.7 g
Пакет Листата : 1 PCS
Ве молиме изберете Г.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад;
Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија;
Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур. Напишете детали во коментар кога ќе се направи ред;
3.9 W
- Тежина : 4.
Превозот Време
Бесплатен превозот ќе биде испорачуван Кина Пост воздух mail,и ЕМС/DHL/UPS/ТНТ/Федекс се достапни ако барањето цел пристигнување
во рамките на 3-9 работни дена, но треба плаќаат малку превозот цена. Тоа е лесно, брзо и врвот погодно за вашиот бизнис.

Кон својствата

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Авионите
Бренд Име:
GEMFAN
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Материјал:
Пластични
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
РК Делови и Accs:
Моторс
Пластични Тип:
PC
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Број На Модел На:
M1104
Четири тркала Атрибути:
Батеријата
Објектот:
моторни г.с. ccw
KV:
4000
Користат За:
Multirotor

Производи во категоријата

(негативна повратна информација НЕ е мудро решение за решавање на било какви проблеми)Ако планирате да

Опис : Pin Рогови 4 дупки(1.5 мм)Pin дијаметар = 2mmPin должина = 21mmШирина на основата = 12mmВисина од основата = 11mmВк

4pcs Црна 90mm Легура Alluminum Шок Апсорбер Сет За TRX4 AXIAL SCX10 D90 1 / 10 РК Автомобил Роботи Додаток се Искачи на Голе

Спецификација : 20pcs / многу Дијаметар 2.6 / 3.1 / 4.1 мм Кормило Оружје Опрема за Слетување Волан Рака DIY Додато

Компактен и лесен, на HAWKEYE Малку Пилот ситевоедно 5 инчен 40 CH FPV следи изграденаво 5.8 G висока чувствително

APM е отворен извор контрола на летање, може да се игра APM и зависи од индивидуалните способности...

Tamiya 1 / 10 1 / 16 Скала На Патот Лебдат Автомобили РК Гуми Цементирање Помошни Тркала Центар Тркало Пречник н

ИзвестувањеПочитувани Купувачот : ако сте од Русија, ве Молиме да ни даде целото ваше име Ние треба тоа к

Лет 110 E Трупот & Крило Заштита, Кеси За F3 A RC Модел Авион Авионот Сина спецификација : За F3 A 110 E РК Авион Бој

Запечатени диференцијални случај со Појачани челик пси диференцијални опрема за 2 WD Traxxas Стампедо, Rustler,

Ултра Моќ UP4 AC Плус 30 W 100240 V AC Полнач За Li Po Живот Li Hv Ni MH Ni Cd БатеријаБренд Име : Ултра МоќТочка Име : UP4 AC Плу

Лекција 1 LED Трепка Лекција 2 Ѕвончето Лекција 3 Контрола на LED со копчето Лекција 4 Навалите Switch Лекција 5 L

карактеристики : Производ Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Фабрички Делови 100% Гаранција за Квалитет

Добредојдовте на хоби Зона.Понуда на различни R / C модели и делови.Добар квалитет на разумна цена,Додаде

Било доцна известување на враќање, и ние не ќе се обезбеди враќање и наплата на услуги.Пакет Количество

Описи100% Сосема нов, не се користи .Објектот е боја може да бидат различни од сликата, поради аберација .С

Please wait...