0
clear
  • Бесплатен Превозот 30ММ 300Pcs Златна Боја Накит Око / Топката / Рамна Глава Иглички DIY Накит Наоди & Додатоци
  • -20%
  • -20%
Бесплатен Превозот 30ММ 300Pcs Златна Боја Накит Око / Топката / Рамна Глава Иглички DIY Накит Наоди & Додатоци

Бесплатен Превозот 30ММ 300Pcs Златна Боја Накит Око / Топката / Рамна Глава Иглички DIY Накит Наоди & Додатоци

DEN 100.32
DEN 88.00

Достапност
Производот е достапен

Напомена : ако цел на некои производи во една цел, во вашата нарачка имаат еден производ од " кина пост регистрирани воздух mail ", јас ги испратите вашите производи во една цел сите од кина пост регистрирани ари mail. должина : 30мм дебелина : око главата игли ( 0.7 mm ) / топката главата игли (0.5 mm) / рамна глава игли (0.7 mm) боја : злато тежина : 36 g / 300pcs - око иглички тежина : 24g / 300pcs - топка иглички тежина : 39g / 300pcs - рамни иглички
ПРЕВОЗОТ
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 10-20 дена за пристигнување со Кина Пост Воздух Mail, и трае 3-10 дена од EMS/Федекс.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Надоместоци
Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе го добие. висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
Starflalling Песна
Материјал:
Метал
Големина:
30mm length
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Должина:
3.0cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
0g
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Производ Карактеристики:
накит иглички
Број На Модел На:
2856
Пакување:
OPP вреќа
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Производи во категоријата

Answer : ___________________________ Note : САМО ЧЕВЛИ ШАРМ,НЕ СОДРЖИ НАРАКВИЦИ И АДАПТЕР.1) Точки ќе бидат објавени во рок о

За Метална Боја : Сребро позлатен, злато позлатен, родиум позлатен, антички бронза, антички бакар, gunmetal ц

Добредојдовте на Убава Џек!Трговија на големо 1 Pairs Природен Камен Flashy Labradorite Пред Drilled Earring Мушка 22x11x4mm 3.51

2)Ние Брод на Светот со кина, воздухот mail , EMS и курирската служба DHL.Ако верувате имате било какви проблем

*♥*❤ *♥* .· : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : ·.*♥*❤ *♥* · : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : · ♥❤ ♥★ Количина : 1pcs★ Материјал : Вол коска★ Голем

DscriptionМонистра, Големина : 4mmМатеријали : Африка ТиркизнаМонистра Облик : Тркалезна МонистраКвалитет : АА

За Метална Боја : Сребро позлатен, злато позлатен, родиум позлатен, антички бронза, антички бакар, gunmetal ц

*♥*❤ *♥* .· : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : ·.*♥*❤ *♥* · : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : · ♥❤ ♥★ Количина : 1strand / 108pcs ( како на сликата покажу

5pcs / многу Сребро Позлатен Круг Празно Cabochon База Поставување Рамки Фах Алка Одговара 20mm DIY Cabochons Накит Од

Ако сакате точка(а) брзо пристигнување ,ние ќе ги искористиме ЕМС или DHL или UPSот , кој обично трае 35 ден е

Можете да изберете боја ви се сакате и сакате големинаНа пример : Blue / црвени / бели 18 / 27 / 7 20 " 20 PCS Не пак

Дупка : 10мм дијаметарШколка Meas : 18x11mm.Боја : сребро позлатен над месингКоличина : 3 сетови (Ние го прифаќам

Добредојдовте на нашата продавница!1) линк за нашата продавница : 2 ) Дијаметри се приближуваме и бои може

Добредојдовте на мечките, но не за utiful џек ! Новиот Дизајн Врежан птица Labradorite Евтини Ѓердан Pendant 53*38*9mm 15.56

ПРЕДГОВОР : Драг Пријател,Тоа е тешко за нас да се започне бизнис така вашето мислење има големо влијани

50 Pcs DIY Метал Обетки Клипови Накит Одлуки Коло Cabochon Поставување Одговара Камео 14mm, Сребрен Тон / Тон Бронз

тие се направени од цинк легурарамки е фитинг за 18x25mm cabochonпрстен големина е за 18mmна coor е антички сребрен

Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T / T,Western

*♥*❤ *♥* .· : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : ·.*♥*❤ *♥* · : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : · ♥❤ ♥★ Количина : 1pcs★ Материјал : boxwood★ Големина :

20 Поставува Антички Сребрен Snap Clasps за 8мм Рамен Кожа Кабелот За Накит Наоди Ѓердан Означување Количина :

за мешан предмети следи состојбата со достапноста ,не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да бид

Боја : Кралска Сина Materail : Вистинска кожа кабелот споиГолемина : 4mm ДијаметарКоличина : 1 дворСостојба : пл

Доколку имате било какви посебни requiremant, не двоумете се да не контактирате !Плаќање Плаќањето се очекув

Please wait...