0
clear
  • XGE нов микрофон микрофон звучник замена за Nokia 5250 C3 C3-00 2220S 1280 X2 X2-00
  • -20%
  • -20%
XGE нов микрофон микрофон звучник замена за Nokia 5250 C3 C3-00 2220S 1280 X2 X2-00

XGE нов микрофон микрофон звучник замена за Nokia 5250 C3 C3-00 2220S 1280 X2 X2-00

DEN 120.00

Достапност
Производот е достапен


Потсетување :
1. Информации за производот доаѓа од интернет, но нашите слики се реални, ние ќе брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ. Со цел да се avoide проблеми, Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот.
2. Цел ќе биде предаден во 2-5 работни дена . [Освен кога производот е надвор од акциите. Или сме во долг јавен празник домашни]
3. Ако имате други барања. Pls ја напушти масажа со нас според својата цел. Ние ќе ги провери и да ви одговори веднаш штом ќе може да.
4. Пратката ќе биде договорено наскоро откако ја примите вашата исплата. Обично ќе трае 15~60 работни дена да пристигне, па pls чека тој многу трпеливо.
5. Пакет ќе дојде и БЕЗ Следење на Информации(Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус). Ако Купувачот НЕ ја прифати pls не место цел.
6. Ако имате било какви проблеми по ставка примени, вие сте добредојдени да не контактирате за решенија. Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши и да се направи нашите клиенти задоволни.
7. Ние ќе ги преземе следниве пакување методи :

Кон својствата

боја:
2 парчиња 5 парчиња, 10 парчиња
дизајн:
Бар
Бренд Име:
XGE
Број На Модел На:
за Nokia 5250 C3 C3-00 2220S 1280 X2 X2-00
Компатибилен Бренд:
Nokia

Производи во категоријата

Ако не сте задоволни со нашата служба или производи, се надевам дека ќе може да ни даде можност да се нап

Cheng Hao Ran 1 прилагодете го Микрофонот Внатрешна МИКРОФОН За Samsung Галакси S5 G900 F G900 H G900 A G900 V G900 P G900 T Со Алатк

Оригиналниот јачина на глас нагоре / надолу + моќ / на копчето flex кабел FPC за elephone S8 паметен мобилен телефо

Хонгконг пост или кина пост : 730days.ние нуди голем број на електронски бизнис форма целиот свет2.За да се о

Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,н

Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас4 Ние сме откриен производ се добро , а потоа се испра

30 PCS / Многу За Леново P70 Приклучете го Конекторот на Полначот на Одборот Полнење преку USB Порт Flex КабелПо

Плаќањето мора да се изврши во рок од три дена од денот на нарачката.Сите предмети се 100% нови и прегледан

, Ltd и нејзините производи се во никој случај не се поврзани со брендирани производи за i Phone,за i Pad, за Samsung

Нова За Nokia Lumia 830 Микрофон PCB Одбор Flex Кабел Лента Замена на Делови1) Контрола на квалитет : Секој делови т

Повратни информации1 Потпирањето ќе се одржи на такви информации е затоа строго на ваш сопствен ризик...

10 Pcs / Многу Прекинувач Копчето Пролет Парче Моќ Спиење Копче За IPhone 5 5 G 5 S 5 CПотсетување : 1...

Зачувам()ако не сте ЗАЧУВАМ СМЕТКА Откако примивмепроизводот, ви помогне да испраќаат во рок од 24 часа B)

Оригиналниот bluboo xtouch Полнач за Телефон Порта Клупа Полнење Микро USB Слот Бесплатен Превозот

Оригиналниот јачина на глас нагоре / надолу + моќ / на копчето flex кабел FPC за bluboo myay max паметен мобилен теле

1pcs Оригинални тестирани Големата Задна камера Назад & малите пред се Соочуваат со Камера Flex Кабел Модул

20 PCS За Nokia 1800 2720 3710 C3 C300 C2 X201 X2 5250Микрофон Внатрешна МИКРОФОН Замена Дел Бесплатен ПревозотОпис : A100% Ориг

20 Pcs / Многу Копчето Switch Внатрешниот За Исклучување Копче Копче За IPhone 5 5 G 5 S 5 CПотсетување : 1...

10 PCS / Многу За HTC ONE M10 Задната Камера Стаклена Леќа + Лепило Лепак ЛентаПотсетување : 1 Информации за произ

Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,н

Потпирањето ќе се одржи на такви информации е затоа строго на ваш сопствен ризик Но, ние ќе рефундирање

10 PCS / Многу Микро Usb Полнење Dock Приклучок Џек Plug Порта За Samsung Табот 4 8.0 T531 T530 T331c T321 T330 T320 Полнење Конектор

Please wait...