0
clear
  • 15Pcs/Многу PL12-03 12mm да 3/8 Пневматски Конектори Лактот Фитинг BSPT Сосема Нов
  • -20%
  • -20%
15Pcs/Многу PL12-03 12mm да 3/8 Пневматски Конектори Лактот Фитинг BSPT Сосема Нов

15Pcs/Многу PL12-03 12mm да 3/8 Пневматски Конектори Лактот Фитинг BSPT Сосема Нов

DEN 780.48
DEN 742.00

Достапност
Производот е достапен


Опис :
PL12-03 12mm да 3/8" Пневматски Конектори Лактот Фитинг BSPT
Количина : 15 компјутери Медиуми : Воздушни или Вакуум Притисок : 1.32 MPa (13.5 kgf/м2)max Температурата на работа Опсег : 0 ~ 60 C° Тоа е сосема нов, добар qualit y & висок перфорации ormance
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. answer : ___________________________ Note : Бразил. Русија .Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.
Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде. Негативни повратни информации не реши ништо. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Па се чувствуваат слободни да контакт.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика
Ви благодариме И среќно!

Кон својствата

Број На Модел На:
PL12-03 (12mm---3/8)
Тип:
Приклучоци

Производи во категоријата

TN серија Двојновратило двонасочни цилиндар

Контактирајте со НАС1 Нашата цел е задоволството на клиентите! 6.Ние може да се направи кориснички произ

75 mm дебелината е 0 УСЛУГА транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викен

M16x1.5"Притисни и се Повлече Тип Хидраулични Брзи Спојки

Lash Прилагодувач Lifter За 200204 Dodge Дакота Durango Ram меморија Џип Слобода 3.7 L V6 SOHC

АКО НЕ ПОСТОЈАТ ПОСЕБНИ БАРАЊА, СТАНДАРДНАТА КОСА КИНА ПОСТ ВОЗДУХ ТРГОВСКИОТ ЦЕНТАР АКО ВИ ТРЕБА ДРУГИ

Објектот спецификите Состојба : Нова Гаранција : 6 месеци Мотор Број : 4 D95 Тип : пумпа за Вода Модел : PC605 PC606

TN серија Двојновратило двонасочни цилиндар

Дијафрагмата пумпа ќе усвојат различни материјали, како што се BunaN гума, Chloroprene гума, fluororubber, Тефлон, спор

TN серија Двојновратило двонасочни цилиндар

AFC2000 Филтер за Воздух Модератор Комбинација Lubricator Комбинации 1 / 4" Порта FRL Унија Воздухот Третман на Наф

TN серија Двојновратило двонасочни цилиндар

CY1 L32800 СКМ тип CY1 S CY1 B CY1 L серија 32милиметри понесе 800mm удар Топката Черупка Имајќи Magnetically Заедно Rodless Цили

Please wait...