0
clear
  • HENGJIA топла Minnow риболов намамат isca вештачки 3d очи Супер Цена риболов справи 5.5 CM-3.6 G риболов wobbler тешко мамка 10pcs
  • -20%
  • -20%
HENGJIA топла Minnow риболов намамат isca вештачки 3d очи Супер Цена риболов справи 5.5 CM-3.6 G риболов wobbler тешко мамка 10pcs

HENGJIA топла Minnow риболов намамат isca вештачки 3d очи Супер Цена риболов справи 5.5 CM-3.6 G риболов wobbler тешко мамка

DEN 369.60

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте на
Опис на производот боја : Како на сликата(случаен испорака) Големина : 5.5 CM-3.6 G Кука : 8# висока јаглероден челик куки пакување : 10pc Едноставна opp вреќа пакет материјал : тешко мамка Продажбата модел : микс цел
Карактеристика : Тие се создаде живот-како пливање на дејствија во вода. Светли бои за да привлечат големи риби.Бас мамки во плитки вода. Лесен за употреба поради правилна комбинација на тетеравење и валање. Цел : риба стане warped усните, бас, snakehead, црна крап, мандарина риба, сом итн.
Answer : ___________________________ Note : Нови Пристигнување 1. Ве молиме оставете порака за објектот избор,или Понекогаш ќе испрати мешана боја.и ние Не го Прифати Спорот за Погрешно Бои на Риболов Мами. Ви благодариме за Вашето Разбирање. 2. На Јадицата Е Исклучително Остар. Ве молиме да се Грижи За се Справи со Тоа се Задржи Надвор Од Децата се Постигне.
Испорака Детали за : имаме нашата фабрика,и голем број на производи во парк, Повеќето предмети ние ќе брод во рок од 7 работни дена по уплатата е потврдено. Генерално превозот времето е помеѓу 10-60 дена на било која земја. Но, понекогаш тоа е зависи од различни обичај решавање на проблемот. Превозот преку EMS,DHL ТНТ или FEDex се исто така avaliable ако сакате да плаќаат дополнителна наплата. ве молиме почекајте со трпение и ве молиме да не се отвори спорот. Благодарам многу за вашето разбирање. Се врати и враќање : Ако има било какви проблеми со нашите производи, вие може да бара враќање или враќање во рок од 7 дена по примањето на предметите.Но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас. Сите елементи мора да се врати во првобитната состојба, или ќе одбие да направи реконструкција. За неисправни предмети ве молиме да ни обезбеди јасни слики. Повратни информации : ве Молам оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Кон својствата

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
HENGJIA
Број На Модел На:
MI004
боја:
како Слика
Големина:
5.5 CM-3.6 G
кука:
8# висока јаглероден челик куките

Производи во категоријата

Smart Crankbait Риболов Намамат Лебди Тешко Мамка за Нуркање Длабочина од 1,5 m VMC Кука Isca Вештачки Swimbait Wobbler За Ри

2932053914121066 COUNTBASS ПРОФЕСИОНАЛНА РИБОЛОВ МАМИ парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче п

Како можеме само да почне да ги продаваме нашите производи онлајн, нашата продавница е дизајнот и изгле

Големина : 11cm / 15gПакет се вклучени 5 PCS.Боја ќе се испрати по случаен избор.ако сте со мали цел, ние ќе го ис

Answer : ___________________________ NOTE : Бесплатен Превозот ќе ја испрати од страна на Непрепорачана Пошта,Ветување 70 де

Големина : 6cm / 7gПакет се вклучени 5 PCS.Боја ќе се испрати по случаен избор.ако сте со мали цел, ние ќе го исп

Големина За 16cm Тежина За 30gКвалитетот КукаСардини Форма На Вештачки Мами

големина на : 7.5 cm / 9.5 gДлабоко : 1mБоја ќе се испрати по случаен избор.Секој намамат има Висока Внатрешна Ш

3) Ние само брод да се потврди цел адреси."3 ѕвезда" повратни информации без да контактирате со нас и да ја

Спецификација : Материјал : олово убодни главата, силика гел опашка тежина : 40g Доведе главата должина : о

На Јадицата е Hided под Поклопецот на Теми, па Тоа е Лесно да се Заведе на Риба да се Залак на Намами...

боја : Како на сликата Големина : 7 CM21 G Материјал : Метал мамки за Квалитет : 7 Компјутери Кука : 6#Висока Јаг

Функција : Стил : мека пластика мами Светли бои за да се привлечат риба Непречено и брзо нуркачка акција

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се на

Pisfun Риболов Мамка за Полнење 175pcs / Set Minnow Попер Чудак Фабрика Метал Намамат Лажица Вртливата Мека Мамка з

Опис на производот број на Модел : VI020 Големина : 5.5 cm 9.1 g Материјал : Метал Боја : 6 Бои како Квалитет на сли

MNFT 10 PCS 6# Летаат Риболов Инсекти Мамка Портокал Јајце Цицање Leech Wooly Streamer Летаат Artificia Нимфата Црна Боја Mar

ние ќе ви одговори на купувачот во рок од 12 часа ве молиме љубезно се направи валидна плаќање во рок од 3da

5 cm Пластични Риба 13 Сегменти Swimbait AL15 BM Тешко Вештачки Мамки ги Собереш VMC Куки Голема Мами Wobblers Риболов С

започнетекрајотПРЕМИУМ ПАУН HERL "910" во должина , избрани парична казна и целосна текстура herl.Јас се уште

Функција : Предмет Тип : Лебди Попер НамаматДолжина : 8cm / 3.15 инчиТежина : само 11,6 g / 0.41 озКуки : #6 Куки TrebleТе

Бесплатен превозот 10pcs 3colors доведе убодни главата куки мраз риболов мами за зимски риболов isca вештачки м

3) Ние само брод да се потврди цел адреси.Ви благодариме!.2) Ако не може да се исходот веднаш по аукција во

Можете да забелешка бојата што сакате да ги купите , или јас ќе ви испрати предмет во произволна боја ...

Карактеристики ВклучуваатMeredith 200pcs Мирис Црвено Црв Мами 2cm Топлопродажба Мека Мамка Крап Риболов Намам

Можеби како овие : Нашите Природни Златна Боја Pheasant Сртот Пердув Летаат Врзување МатеријалиИзбрани по п

Please wait...