0
clear
  • S08K-SCLCR06-A12 Внатрешни Струг алатка носителот и вртење алатка држачот за карбид внесува CCMT060204
  • -20%
  • -20%
S08K-SCLCR06-A12 Внатрешни Струг алатка носителот и вртење алатка држачот за карбид внесува CCMT060204

S08K-SCLCR06-A12 Внатрешни Струг алатка носителот и вртење алатка држачот за карбид внесува CCMT060204

DEN 723.84

Достапност
Производот е достапен

Ако не сте задоволни кога ќе ја прими стоката. Секое вртење алатка за носител со висок квалитет завртки,
2.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
На следење на информации во врска со пратката можеби треба 510 дена да бидат прикажани на веб страницата. Ние, исто така, соработуваат со Универзитетот да се нудат нови производи.
Политика На Враќање :
1. Имаме напредно производство CNC машини и технологија од Германија, со користење на највисок квалитет на материјали за производство на добри и квалитетни производи. Ние ќе направиме подобро со вашиот вид совет. (на превозот и ракувањето со полнење не се враќа, мажите направени дефекти се не гаранција : како што се скршени, рбет и така натаму)
За YASAM сечење алатки :
YASAM сечење алатки е еден од најголемите сечење алатки компанија во Кина. Ве молиме негува нашиот напор.Ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете DHL,EMS, FEDEX или други изразат и да плаќаат за превозот цена. Ние, исто така, ја прифати различни плаќања како T/T, Western Union.Ние прифаќаме Alipay тука. И Нашиот професионален инженер тим ги задржи подобрување на производи. Ве молиме контактирајте со нас прво пред да се брза да се отвори расправа, или ни остави негативен фидбек. И овие продолжува да расте.
Да им служи на нашите крајните корисници повеќе погодно, YASAM имаат повеќе од 50 синџир продавници во различни градови на Кина.

Кон својствата

Тврдост:
HRC40-46
Бренд Име:
SLONS
Употреба:
внатрешни вртење алатка
Обложување:
NO
Број На Модел На:
S08K-SCLCR06-A12
Материјал:
Легура Картон челик
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

ZCC.КТ SWR / SVJCR / SDJCR / DCLNR / SWRCarbide Падна Струг Алатка Поставена во пакет (3 PCS) Пакет, вклучувајќи : SVJCR2020 K16 1 PCS SDJCR

Ако не сте задоволни кога ќе ја прими стоката Ве молиме контактирајте со нас прво пред да се брза да се о

Напомена : Секој проблем може да се реши со нашата целосна комуникација.

Во Јужна Америка, земете 2540 дена или повеќе, за да повеќето земји.Стоката се врати треба да се чуваат нив

Плаќање : 1.Да им служи на нашите крајните корисници повеќе погодно, YASAM имаат повеќе од 50 синџир продавни

И Нашиот професионален инженер тим ги задржи подобрување на производи.Во Европските Земји, ќе чини окол

Бесплатен Превозот Вртење Алатка Носителот Композитни надворешни вртење алатка MVJNR1616 H16 Струг Внесува

Ве молиме да имаат повеќе трпение Ве молиме вратете го во рок од 7 дена и контактирајте со нас пред да се

9pcs / set 25мм Тешко Легура Сечилото Вртење алатки,Струг Алатка Колекции Машина , Трајни Сечење АлаткиВе Мол

Производство InfromationКАРАКТЕРИСТИКИАлатка Носителот Стегање СистемОдберете Карбид Алатка Носителот Мо

YASAM имаат 6 бренд во Кинескиот пазар : SCGOтоа е регистрирана во Германија : Висок precison алатки и добар квали

ZCC.КТ YBC351 CNMG120412ЧАСОТ за челик полузавршна вртење внесува плоча цпу струг алатка за сечење CNMG433 БЕСПЛАТЕН

ДругиПовратни Информации & За НасПовратни информацииНие одржување на високи стандарди на квалитет и се

9pcs / set 14mm 15mm Тешко Легура Сечилото Вртење алатки,Струг Алатка Колекции Машина , Трајни Сечење АлаткиВе М

Ако не сте задоволни кога ќе ја прими стоката.Да им служи на нашите крајните корисници повеќе погодно, YAS

Во Австралија, Нов Зеланд, ќе чини околу 7 до 18 дена.Ние прифаќаме Alipay тука.Во Јужна Америка, земете 2540 ден

P10P20 : Заврши обработка на јаглероден челик, од легиран челик, лесна челик и мувла челик Добра површина гр

ХСС Провира Струг Врти Алатка SNR0016 Q16Клуч вклучени, провира cabide вметнете не е вклучена.Добра цврстина и ц

Слободен испорака на високо квалитетни sanyinghe 10pcs / многу CCMT060204AK K30 cnc карбид вртење инсерти за алуминиумЗ

Големина на Рибата ank : H16mm*W16mm*L100mm 08 Ние сме во потрага напред за да го можност да имаат пристап до глобалн

Кован челик материјал,3.MDJNR2525 M15 Сребрена боја надворешни вртење алатка држачот за карбид внесува струг

Please wait...