0
clear
  • 13x18cm (7.08х5.11)100pcs Кралска Сина Роза Боја Накит Пакување Drawable Organza Подарок Кеси се Прикаже Пакување Пошта
  • -20%
  • -20%
13x18cm (7.08х5.11)100pcs Кралска Сина Роза Боја Накит Пакување Drawable Organza Подарок Кеси се Прикаже Пакување Пошта

13x18cm (7.08х5.11)100pcs Кралска Сина Роза Боја Накит Пакување Drawable Organza Подарок Кеси се Прикаже Пакување Пошта

DEN 480.00
DEN 408.00

Достапност
Производот е достапен

Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
Нашите Пакување
Reterns И Повратни Информации
Политика На Враќање :
Ако се појават какви било проблеми,сака контактирајте со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот,Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за што побрзо; ќе испрати нова точка(а) или да се вратат сите пари да ви Гарантира. Ние ќе брод предмети во рок од 2 до 5 работни дена по приемот расчисти исплата. кога производите беше оштетен додека превозот или испратени погрешно по грешка и Ако не ја прими item(s) над 25 дена.
Превозот :
1.11") 100pcs Кралска Сина Боја се Зголеми Накит Пакување Drawable Organza Кеси Свадба Подарок Мали Козметички Кеси Пошта
За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА ,
ако не ,пратката ќе биде испратена назад . Логото датотека може да биде PDF, ПИ и JPG формат. Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам . Логото печатени кеси се персонализирате производи, времето за испорака е повеќе од обична кеси.

Кон својствата

боја:
кралска сина
Големина:
13x18cm
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Должина:
18cm
Објектот Тежина:
1.4g
Објектот Ширина:
13cm
Производ Карактеристики:
Organza подарок перница
Број На Модел На:
13x18cm organza подарок Перница
Предмет Тип:
Organza подарок перница
Парична казна или Мода:
Моден
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Големина на:
13x18cm (7.08х5.11)
Материјал:
organza
ОДГОВАРА ЗА:
Jewerly ,бонбони ,подарок ,Козметички итн..
боја:
Кралско Сина боја
Шема:
Зголеми цвет

Производи во категоријата

Сомот Кеси Пошта Накит Торба Свадба Декорација Подарок ПерницаГолемина : 8*10см(3.14 "*3.93")

Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам Ве молиме да не ја напушти која и да Неутрален

Трговија на големо 1000pcs / многу 4x6cm Мали Пластични Кеси Транспарентен Јасно OPP Вреќа Лепило Resealable Пакувањ

НИ 13.61 / парче НАС 11.95 / парче НАС 13.89 / парче НАС 5.68 / парче НАС 5.45 / парче НАС 12.98 / парче НАС 5.41 / парче

Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Уво Studs Екранот Rack (без мало пакет) Испорака : Кога ќе нарачате,ве мол

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на Eпа

Топло прашува : Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,Топло совети : Големини од мерењата пр

Поради светлосни ефекти и монитор е brightness / contrast settings итн,на тон на боја на вебфотои вистинскиот објект м

Ние само продажба на накит екранот стојат, но и други предмети кои не се вклучени.Многу видови на екрано

Добредојдовте на нашата ПродавницаТрговија На Големо Директно Од Фабрика,Добра Guality И Конкурентна Цена

Топло ПотсетникРежимот на транспорт> = 5 парче, Слободни EMS, време : 8 10 дена Или DHL, време : 5 7 дена.Опис На П

Функција : Продавница ѓердан, обетки, прстени, накит Материјал : Акрил,МеталБоја : Транспарентна, Black Голе

картичката име 500card по многу рачно изработени со љубов печатени Накит kraft хартија Earring Екранот Картички

ОписОбјектот Количина500 КОМПЈУТЕРИ / многуТочка Бр.Organza Торба 389Објектот МатеријалиOrganzaГлавната БојаПо

Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!.ве молиме да ни испрати

Манекен Рака Ракавици Хривнија Накит Ѓердан Екранот Носителот Стојат Приказ 100% сосема нов и висок квал

Точка бр : DBX619Име : Ѓердан Кутија со панделкаМатеријал : 800g тешко Хартија+150g хартијаЕдиница Тежина : 45gБој

59 / многуСАД $ 6 Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и

Please wait...