0
clear
  • Измијте Крпа Мека Благотворно Убавина Шминка Крпа Брзо-Сува Компресирани Плетени Мини Лице Крпа 5
  • -20%
  • -20%
Измијте Крпа Мека Благотворно Убавина Шминка Крпа Брзо-Сува Компресирани Плетени Мини Лице Крпа 5

Измијте Крпа Мека Благотворно Убавина Шминка Крпа Брзо-Сува Компресирани Плетени Мини Лице Крпа 5

DEN 108.00
DEN 86.00

Достапност
Производот е достапен

Кога ќе добиете предмети ќе нареди, во рок од 24 часа, ве молиме проверете го тоа внимателно. Ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи. Имате 3 дена за да ја плаќаат откако ќе поставите цел успешно.
Враќање / Поврат
1. Ние ќе го испрати на предмети во рамките 1-7days (работни дена, Не празник сезони) по уплатата се потврди со платформа.
Бамбус се соочуваат со крпа супер сува крпа бамбус јаглен чистење убавина крпа Природни антибактериски заштита на животната средина Опис : 1pcs Практични Луксузни Меки Влакна Лице/Рака Крпа Крпа Функција : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјалот : superfine влакна Боја : Како на сликата Големина : 38*21cm Пакет се Вклучени : 1x Лице/Рака Крпа Крпа Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, вистинската боја ќе се добие можеби малку различни од фото шоу, но нема да бидат многу различни.И нашите заштита дава само на плаќање начини acceped од Aliexpress платформа. Било увозни давачки или такси се купувачи responsiablity . Позитивни Повратни информации ( 5 Ѕвезди ) е многу важен за нас, ве молиме размислете два пати пред да замине повратни информации .Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проблеми. Генерално, ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : со Кредитна Картичка; Moneybookers;Western Union;Qiwi Паричникот;Alipay или ЗАЧУВАМ на aliexpress. Ве молиме не го отвори спорот за нас , ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било какви проблеми. На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail за помалку од 2kg стоки во 15-25 работни дена, Ако треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за превозот. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време,ве молиме контактирајте со нас без двоумење. Проверете пакет и јас tem s , внимателно. Со цел да се осигура дека вие може да добиете пакет без никакви увозни даноци , ние ќе го пријават како Подарок со пониска вредност .
Повратни информации
1. Ако не можете да проверите успешно, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно,ако сеуште не може да плати,ве молиме испратете и-мејл на aliexpress да побарате помош . Ве молиме контактирајте не преку Трговија Менаџер или Букви пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да solvethe проблеми и ве молиме да ни веруваат . Ве молиме проверете ги следење во формирањето на следење на веб-сајтот.
Плаќање
1. Ние ќе се пресмета превозот цена за вас. Ве молиме контактирајте со нас од мене s мудрец, e-mail, или трговија со датот.
Испорака
1. Ве молиме Имајте во предвид : Мажите направени дефекти не се гарантирани,таква штета по користење,оштетувања од вода и така натаму. Ние обезбедуваме Кина Пост , Epacket , Ali Express Стандард за Испорака
3.

Кон својствата

Тежина:
45g
Стил:
Обична
Функција:
Компресирани,Брз-Сува
Шаблон Тип:
Писмо
Материјал:
Микрофибер Материјал
Техника:
Плетени
Расположливиот:
No
Број На Модел На:
38*21cm
Шема:
Обична Обоена
Апсорпција:
5s-10-ти
Обликот:
Мини
Тип:
се соочуваат со крпа
Бренд Име:
newcomdigi

Производи во категоријата

Име на производ : MR012 Боја : Зелена Сина, Жолта Розова спецификација на Производот : 27*57 см Квалитет : 40 гра

2016 година Нови Модни 1pc Висок Квалитет 34*73cm 100% cottonwhite,розова,жолта,сина,пурпурна боја убаво лице КрпаМате

ОписТоа употреба на технологијата за компресија и да стане мала јачина на убава и лесно,лесно да се носа

Добредојдовте на нашата продавница! Почитувани пријатели, би сакал да се воспостави долгорочна соработ

ОБЈЕКТОТ СПЕЦИФИКАЦИЈАГолемина и Тежина : 11cmx17cm(4.3" x 6.7") 20g 400 game mastersМатеријал : Микрофибер (80% Полиестер 20%

Ако не сте задоволни со вашиот шопинг Искуство,ве Молиме контактирајте со нас за да добие решение пред д

Име на производ : KL4099Боја : зелена сина, портокалова жолта спецификација на Производот : 34*96 см Квалитет :

Испорака Метод : Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 1525 работни дена од п

Топла Продаде Големина : 34x76cm 100% Памук се Соочуваат со Крпа Крпи Спортски Миење Текстил Солидна Боја Лео

Било disatified со производ, ве молиме контактирајте со нас, прво, наместо да се отвори расправа, или остави н

Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и

Но, понекогаш тоа трае подолго поради сопствени прашање или други проблеми.Ние се залагаме за 100% задово

Материјал : 100% Памук Димензии : Крпа(36 X75 CM) Тежина : 105g Боја : 2 бои како сликата да се покаже Пакет : 1 парч

Точка Име : XC USHIO Нова Мода 3pcs / set 100% Памук Црна 34*70cm се Соочуваат со Крпа Toalla Де Џеб Serviette Де Visage Facies Linteum Кр

без добивка!!! се изгуби цена!!!Опис : материјал : влакнакрпа големина : 20*20 смкуп димензии : 24 см , со Дијаме

Please wait...