0
clear
  • Смола Занает Дома Мебел Балерина Украс Уметност Декорација Подароци за пријатели
  • -20%
  • -20%
Смола Занает Дома Мебел Балерина Украс Уметност Декорација Подароци за пријатели

Смола Занает Дома Мебел Балерина Украс Уметност Декорација Подароци за пријатели

DEN 4974.24

Достапност
Производот е достапен


[xlmodel]-[custom]-[8888] детали за производот
На име на производ на смола дома мебел членовите на уметноста На балет девојка украси Десктоп место красат
Производ материјал антички ефект на смола
Спецификација за производ (должина * ширина * висина) : 13 * 12 * 36 cm
Дизајн моменти за враќање на античките начини е чиста рачен занает работа
Маслени бои, боја, материјал, заштита на животната средина на производот, корисниците може да бидат сигурни.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[33444]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Дека шопинг
Драги пријатели, добредојдовте во мојата продавница. Ве молиме да ја прочитате оваа порака во купат пред да се донесе.
1. Пред купување, ве молиме да не ја игнорираат боја, големина и количина. Ние сакаме нашите клиенти за да го добиете она што го сакате.
2. Ако вашиот руската клиент, ве молиме ги споделите со нас имате полно име по плаќањето, ние може да се стави стоката побрзо.
3. Ако имате други барања, ве молиме оставете порака за нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи. ^ - ^
Јас ви гарантирам купи, ќе се види, кога ќе го зедов тоа, ако производот е оштетен или има проблем, ве молиме Contect мене. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви помогне.
[xlmodel]-[производи]-[32542]
[xlmodel]-[производи]-[8888] Топла Продажба

Кон својствата

Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Смола
Тема:
Луѓе
Изглед Моделирање:
Карактер
Боја Класификација:
слика во боја
Текстурата на материјалот:
Смола
Применливи Простор:
Дневна Соба
Стил:
Европски
Видови На Орнаменти:
Десктоп декорација
Тежина:
1.2 кг пакување
Големина:
13*12*36cm
Место на Потекло:
Кина

Производи во категоријата

добредојдовте во мојата продавница Опис големина Висина : 22.5 cm * / 8.86 инчи Должина : 15.5 cm * / 6.1 инчи Внима

Напомена : Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја со

0 cm / Дебелина : 0 Ве молиме да ги прочитате овие услови темелно пред ставање на вашата понуда.Јас ќе дадам

Јас ќе се обидам моето најдобро да им се понуди еден по еден и да се добредојдени да се приклучат на конк

тоа е ограничено издание , ако тоа го сакаат , да не го пропуштите големина на : 40 ЦМ висина, тежина : 5 кг т

Напомена : Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја со

Производ DescriptioДраг пријател, ако имате поглед на оваа точка, јас сум сигурен дека ќе ви се допадне Ова е

1, Име : фрижидер магнет lanzarote шпанија крајбрежје дизајн2, Материјал : Смола,Polyresin(Животната Средина Зашти

Буда направени за Тајван, таписерии изработка, се соочуваат со свечена, е редок свечена Буда производи н

Напомена : Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја со

добредојдовте во мојата продавница Опис големина Висина : 22.5 cm * / 8.86 инчи Должина : 15.5 cm * / 6.1 инчи Внима

Продавница со занаети основа Вклучува : метал занаети Керамички занаети Скапоцен камен занаети ....

Продавница со занаети основа Вклучува : метал занаети Керамички занаети Скапоцен камен занаети . Опис н

Напомена : Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја со

Напомена : Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја со

добредојдовте во мојата продавница Опис големина Висина : 18 cm * / 7.1 инчи Ширина : 7.5 cm * / 2.95 инчи Тесен : 5.5

добредојдовте во мојата продавница Опис големина Висина : 24.11 cm * / 9.5 инчи Должина : 47.5 cm * / 18.7 инчи Драг п

Напомена : Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја со

Напомена : Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја со

Напомена : Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја со

И ако добиете објектот ,пред да ме напушти повратни информации,имате било unpleased работи,ве молиме да кому

детали за производотголемина14*14*28cmБ6.5**931.5 cmC20.2*23*24cmматеријал : смола[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Дека

Please wait...