0
clear
  • 4pcs = 2set самолепливи ѕид кука организатор завеса носителот Прозорец Драпериите Куки Завеса Tieback Тока Менгеме Fastener
  • -20%
  • -20%
4pcs = 2set самолепливи ѕид кука организатор завеса носителот Прозорец Драпериите Куки Завеса Tieback Тока Менгеме Fastener

4pcs = 2set самолепливи ѕид кука организатор завеса носителот Прозорец Драпериите Куки Завеса Tieback Тока Менгеме Fastener

DEN 191.04

Достапност
Производот е достапен


Новиот Ѕид фиксна Завеса Тока Tiebacks Држач за Пропелер Копче вратата куки за облека Прозорец Драпериите Куки Декорација
Карактеристики :
1.100% сосема нов и висок квалитет
2.И од двете страни на прозорец за да се повлече завесите се затворени, па ветрот нема да се кандидира околу завеса.
3.Исто така може да се користи како куки да се откажам облека.
Пакувањето на производот :
4 x кука

Кон својствата

Тип:
Странични Столбови, Tracks & Додатоци
Стил:
Модерна
Шема:
Цврста
Бренд Име:
Halojaju
Број На Модел На:
zuan245
Завеса Тип На Додаток:
Завесата Се Врзуваат Прстени & Токи
Материјал:
Пластични
Ткаенина Тип:
-
Техника:
-
Пластични Тип:
ABS
користат за:
туш завеса,Завеса,бања завеса
Наслов:
ѕидот кука
Број На Модел На:
бања завеса
Производот:
завеса носителот
Име:
прозорецот завеса клипови
Производот Категорија:
бања прибор
Функција:
Организаторот
Странични Столбови, Tracks & Додатоци Тип:
Завеса Додатоци
Инсталација Тип:
Видлив Песна

Производи во категоријата

Материјал : Polyster ткаенина Димензии : Дијаметар Околу 12.5 cm; Пакет се Вклучени : 2 парчиња / пар иста боја на

Европската 1 Пар Глазура Керамички Завеса Виси куки Tieback Завеса Додатоци Прозорец Тока Вила Lashing Врзуваа

Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.Превозот цена не вклучува никакви увозни

Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона Ние навистина го цениме дека ќе може да н

Тоа е еден пар = 2 дел(Лево и Десно)Ова се одржи назад Кука е многу тешка, со Дијаметар од околу 10 CM

Висока Густина Лента боја : белаВисока Густина Лента ширина : околу 7cmКука боја : бела боја, антикорозија

360 степени Супер тивок Пластични завеса Прашка Тркала.која се користи за кука завесиПрашка воланот е ти

Превозот 1 Ние се направи за испорака од страна на различни начини, вклучувајќи воздушен mail, DHL express, UPS, да

1 материјал : пластика2 Напомена : Костим за Фиксна Pleated Завеса Стр закуп осигурете се дека овој производ

Нов Тип Отворот Завеса ЛентаВклучени Со Лента Може Да Се Прилагодува Добиете Повеќе ДолжинаИли Поврзан

Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход Која големина може да се вклопи во мене?Ние в

Висок квалитет 100 PCS / Пар Прозорец завеса кука Завеси Столбови Песни & Прибор трговија на големо и на мал

Дијаметар : Околу 20cm трајни користат соодветни се за тенка завеса ткаенина еден пар цена,слободен брод

Висок Квалитет Завеса Додатоци Зголеми Цвет Дизајн Кристал Завеса Носителот Куки Ги Прикаже Рек Ѕид Мо

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетФункција : 1.6 форма завеса куки додава повеќе деликатна и модни факт

Please wait...