0
clear
  • Секогаш Воз - Фитнес Висок Квалитет Ѕид Decal Спорт Фитнес, Јога Винил Decal Уметност Дома Декорација Водоотпорен Mural Д-63
  • -20%
  • -20%
Секогаш Воз - Фитнес Висок Квалитет Ѕид Decal Спорт Фитнес, Јога Винил Decal Уметност Дома Декорација Водоотпорен Mural Д-63

Секогаш Воз - Фитнес Висок Квалитет Ѕид Decal Спорт Фитнес, Јога Винил Decal Уметност Дома Декорација Водоотпорен Mural Д-63

DEN 616.80
DEN 456.00

Достапност
Производот е достапен


производство
Производи Информации
Модел Бр. : Д-63
Материјал : не-toxi еколошки ПВЦ
Големина : 56x56cm
Карактеристики :
1. Договор за декорација . одговараат за било чиста мазна ѕид , плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
pls изберете 1 бојата на вашиот decal од подолу боја шема

Кон својствата

боја:
622 црна, 627 сива, 601 бела, ДРУГИ
Класификација:
За Ѕид
Стил:
Модерна
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Број На Модел На:
Д-63
боја:
40 боја на располагање
Материјал:
Винил пвц
Големина:
56x56CM
Отстранлив:
Yes
Водоотпорен:
Yes

Производи во категоријата

материјал : еколошки ПВЦ големина на : 43cm X 58cm56cm X 76cm За Боја : Бои Може да Биде Малку Различни во Зависност

Детален ОписСтандардната Боја : H617 Вардрво Зелена( I f треба друга боја, pls дозволете ни да знам )Мала : 30 x 55

Потсетување : нема слика рамки се вклучениНашиот мал профит, производи оштетени во транзит,ве молиме ко

материјал : еколошки ПВЦ големина на : 71cm широк X 42cm високи95cm широк X 56cm високи За Боја : Бои Може да Биде Ма

Висок квалитет на стакло мозаик Ние сме производство на стотици дизајни од стакло мозаик модели во раз

Големина (custom sizes достапни по барање)45см ( широк ) x 42cm ( високи )60cm ( широк ) x 56cm (високи)1 инч = 2.54 см C O L O R C H O I

12122940330175536 ѕид налепница парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче a...

Производи За Подетални Информации : Бренд : YOYOYUМатеријал : Винил ПВЦТочка Не : NY403Карактеристики : Екопри

Карактеристики на производот : · Материјал : Животната средина; Пренослив · Место : Погоден за било каква

Лесен за употреба и отстранување 3.4) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве мол

Добредојдовте Материјал : пвц ѕид налепница Пакување : една opp вреќа Лесно да се примени, лесно да се отст

Опис На Производот ** Ecofriendly Слатка Дома Декорација **Материјал : Водоотпорен ПВЦГолемина на : 50*70cm( Ве мол

【Производ Големина】 "0" Големина : 56 * 75см "1" големина 39.5 * 75см "2" големината 49 * 81cm "3" големина 50 * 85cm "4" голем

* * * * *Добредојдовте на нашиот магазин Ве молиме да го прочитате описот подолу внимателно, со цел да биде

Материјал : Отстранлив Винил ПВЦКарактеристики : 1, може да се отстрани2, водоотпорен и издржливи винил3,

Големина (custom sizes достапни по барање)40cm ( високи ) * 57cm (широк)56cm ( високи ) * 80см (широк)1 инч = 2.54 смЗабелешка :

10967 Можеби и вие исто така, сакаатДобредојдовте На Нашата ПродавницаЗаврши Големина На : M : 42x40cm / 16.5"x15.7"L :

Целосно плаќање Овие трошоци се на купувачот одговорност.ниска одржување Превозот ќе се организира во

3427383902215652 Повеќе прилагодено дизајн за деца парче парче парче парче парче парче Производ Inforamtion : Бро

* * * * *Добредојдовте на нашиот магазин Ве молиме да го прочитате описот подолу внимателно, со цел да биде

Персонализиран Фарма Багер Винил Ѕид Налепница Било Име Спалната соба на Децата Уметност Decal на ГОТОВИО

Please wait...