0
clear
  • Queenwish Dropshipping 6mm/8мм Сина Silvering Селтик Змеј Волфрам Свадба Прстени за Жените Гроздобер Claddagh Ветување Накит
  • -20%
  • -20%
Queenwish Dropshipping 6mm/8мм Сина Silvering Селтик Змеј Волфрам Свадба Прстени за Жените Гроздобер Claddagh Ветување Накит

Queenwish Dropshipping 6mm/8мм Сина Silvering Селтик Змеј Волфрам Свадба Прстени за Жените Гроздобер Claddagh Ветување Накит

DEN 958.08
DEN 690.00

Достапност
Производот е достапен

ви благодариме за разбирањето!. Секој прстен е изработен со "Волфрамово Карбид" логото на внатрешноста и доаѓа со бесплатни накит сомот торбичка. Почнувајќи од класичните прстен стилови на сечење на работ и современи дизајни, постои волфрам прстен за да одговараат на сите вкусови. можете да изберете за себе. Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате. Можеме да го прифатиме Т/T и western union, најдобар начин е директно онлајн плаќање.Овој прстен е 6mm/8мм во ширина и функции", удобност одговара" така да корисникот не мора да се справи со иритирачки чувство дека повеќето прстени се даде. ако објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 7 дена по приемот на објектот, ние ќе го замени со нов или да се вратат ако акции надвор (шпедиција, осигурување и ракувањето со обвиненија не се враќа).
* Волфрам е Исклучително Тешко,Ќе го Задржи Својот Сјај Засекогаш. Волфрам е високо отпорен на гребење и четири пати потешко од титаниум. Кои се движат од цврста стил волфрам карбид прстени, да прстени со благороден метал инлеи, 6mm или 8мм појавување на свадба бенд, адвокатско & женска, ќе се најде на волфрам прстен или волфрам карбид свадба прстен во овој дел дека совршено го претставува и тебе за свадба, ангажман, или секојдневен стил.
Присутни лицето на кое љубов со оваа неверојатна прстен додека има мир на ум дека тие се носи висок квалитет парче! Секој прстен е професионално страна направена од тешка категорија волфрам и рака полиран, обезбедува највисок квалитет на изработка. Ние брод вашата нарачка во рок од 1-3 дена по расчисти исплата. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, искрено
ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. тоа само ќе ве однесе 1minute, но ова јас минута има исклучително битно значење за нас.
* Подарок сомот торбичка и волфрам прстен почиста Вклучени Со Купување.
Queenwish 6mm/8мм Сина Silvering Селтик Змеј Волфрам Свадба Прстени за Жените Гроздобер Claddagh Ветување Накит сетови НИ ГОЛЕМИНА 5-14
* Сина Волфрам Свадба Прстен Silvering селтик Змеј Пломба Сина Позадина
* 6mm/ 8мм ширина mens сина Ветување & Ангажирање Claddagh Прстени
* Сите на волфрам прстени се Кобалт Слободни и Противалергиски & отпорен на гребење& Удобност Одговара & Висок полски Дизајн
* Класичен и Издржливи,Совршен Подарок за Денот на Вљубените/ Роденден/ Мајка Ден/ Татко/ Ден Свадба/ Ангажирање / Годишнината / Божиќ Подароци Накит.ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА QUEENWISH ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА
Queenwish волфрам карбид прстени, Женска & mens волфрам прстени се доволно издржливи за секојдневен носат, но брилијантен доволно да се биде претставување на живот посветеност.

Кон својствата

Прстен Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и поголема, 12.5, 13, 14
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Канал поставување
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
QWTURB-6108/8108/8208
Површината Ширина:
6mm,8mm
Бренд Име:
Queenwish
Метали Тип:
волфрам
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Животните
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
claddagh прстен:
селтик јазол ringirish прстен
гроздобер селтик накит:
прстени за жени
селтик јазол прстен:
ветувањето прстени
мажите накит:
адвокатско свадба бендови
ирски свадба прстени:
гроздобер ангажман прстени
селтик ангажман прстени:
Адвокатско прстени
ирски claddagh прстен:
ангажирање прстени за жени
claddagh ангажман прстен:
anel masculino
селтик свадба прстени:
Панк
anillos свадба прстени:
bague femme

Производи во категоријата

modname=ckeditor AINOUSHI 2017 Уникатен Дизајн на Домот, Свадба Прстен Marquise Сече 1 Карат SONA 925 Сребрен Цвет Свадба Анга

Материјал : 925 sterling silver Стил : жени мажи1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на п

Големина референцаНашата големо продавница во YiwuПревозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок о

1570Kinitial 925 Sterling Silver Ирваси Снегулка Прстени за Жените Денот на Вљубените Прст Околу Накит bague femme Материја

КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ Стил : мода накит, прстени Материјал : еколошки бакарни легури , 18k вистинск

Материјал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини : 1 парче големина : 6789101 Целосна плаќањето мора да се изврш

добредојдовте да контактирате со нас онлајн Ако постои некој проблем со цел или предмети Ние ќе ви одго

Големина референца : Превозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!2.Ве

Бренд : SayaМатеријал : ВолфрамБоја : Сина и Сребрена Ширина : 5mm и 8ммГолемина : 513Пакет : едно парче на прсте

LIAMTING Луксузни Жените Темно Сина CZ Сребрени Прстени Прилагодливи Фунта Сребрен Прстен Дама Овална Сина

Материјал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини : 1 парче големина : 6789101 Целосна плаќањето мора да се изврш

Големина референца : Превозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!2.Ве

Сте подготвени да се направи доживотно, и оваа jewelrypalace кубни циркони прстен е само начин да ја покаже кол

Kinitial 1 Pcs Нови 925 Sterling Silver Ѕвезди Pendant Двојно Прстени Жените Убави Девојки Божиќ Подарок Изјава Накит Прил

Гравирање Услуга1.Можете engrave име или лого на прстенот? Да,ние може да engrave зборови / едноставен знак Тука

Please wait...